-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

cumartesi günü aldıklarım
eklemediğim bişi daha var kocişime aldığım evde tutamicağım için dün buluştuğumuzda verdim çok mutlu oldu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
hilal-im kıskandım vallaa... aldıkların çok güzelmiş... bende limangodan aldıklarımı ekleyeyim bari:)))

uleeen ben herşeyi kaçırdım ama hilal tekrar koooyyy

4 ünüde şimdi mi aldın canım
güle güle eline ulaşsın:)
ya benim de aklıma düştü alsam mı diom
ama alabilmem için benimkine demem gerek
çünkü benm internet bankacılığım açık değil sanal kart falaln yaratıo nişanlım
şimdi ona de o otursun pc başına modeli seç bedeni seç
alsın falan
öff kaldı alamam ben bunlardan:S

kızlar meraba

battaniye ihtiyacı olan warmı bilmiyorum ama yinede sölim
dinarsu battaniyelerde kampanya war
iki tanesini 89 tl ye aldım
renkleride çok şeker bilginize :ecrin_bebek:

evt lepicim.. biraz önce aldım.. benimde hiç aklımda yoktu ama görünce ve fitatıda çok uygun gelince aldım hemencecik.. ben her çeyizime diye aldığımı dayanmayıp kullanıyorum... ama bunları kullanmam artık.. yeni bir kaç takımım olsun:)))
keşke elimden gelen bir şey olsa.. sende alsaydın.. . aslında sipariş sırasında problem yaşıyorsanız biiz arayın diye bir notları vardı.. bir arasanaa... bakalım nasıl yardımcı olcaklar:)))

ondan değil kız ben hiç netten alışveriş yapmadım ki bilmiom:))
tırsıom:))
bi de bedenimi anlamıom
bazen 80 oluo bazen 75
çözemedim kendimi
büyük gelirse pamuk mu tıkıcam kenarlardan

ayyyy koptum kız gülmekten, pamuk iyi fikir:)))
80 olduğu zamanlar regl olduğun zamanlardır bence... ee normal olarak büyür... bence sen 75 sin ama o dönemlerde 80 oluyordur...
valla ben yıllardır alışveriş yapıyorum bugüne kadar birşey olmadı... ama güvenli ve bilindik sitelerden alışveriş yaparım... bence korkulacak birşey yok. bu seferlik 1 tane al ve dene bakalım.. çok şey kaybetmezsin bence....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…