-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

çoğu
cezmi ersöz
ömer hayyam
atilla ilhan
ü.yaşar oğuzcan şiileri
m.coşkundeniz yazıları

ve çeşitli denemeler,şiirler var
bi ara siede yazayım buraya yerimseniben

tamam nisanımmm balım bir ara yaz da 14 şubattan önce şöyleee en beğendiğin bir iki tane eklersen hani bir fikir neyim gelir bizede kaydirigubbakcemile3

Ey butun bir evrenin
En seckin yaratigi olan sen!
Sen ki;
Iki gozumden ve canimdan
Daha da azizsin.
Ey guzel kimse!
Candan aziz birsey yoktur.
Sen bana;
Candan da yuz kere daha azizsin.
OMER HAYYAM

Binlerce düş gördüm. Her birinden seni geçirdim, tarifsiz nefasetinle. Hiç kimselere de anlatmadım, anlatamadım… Buna hakkım yoktu! Her uykuya daldığımda, hiç olmadığım kadar senindim. Bazen gül bahçesinde kokunla, bazen de daha önce hiç tatmadığım o eşsiz güzel kokuyla… Hep sendin işte! ıçimde sayısını bilmediğim bölünmelerdeki güzelliktin. Çokta değildin üstelik azdın ama yüreğimdeydin. Her kokunla çiçekler yağardı üzerime, nasıl şaşırırdım bir bilsen… Hani seni sevdiğimi hep hissetsen ve ben senin kokunla dolaşsam; şimdi senin kokun var üzerimde, buna biraz hakkım var, değil mi?

Unutmuyorum ki seni… Sadece seviyorum, çok; biraz daha sevmek için nasıl çırpınıyorum. Ah sevgilim, günler-gecelere kaldıkça daha da sen oluyorum. Bil ki, en çok senin gibi görünen yine benim, gölgenden de daha çok seninim yeryüzünde… (Unutmuyorum ki seni… Sadece yaşıyorum, iklimler boyunca.)

alıntı

çoğu
cezmi ersöz
ömer hayyam
atilla ilhan
ü.yaşar oğuzcan şiileri
m.coşkundeniz yazıları

ve çeşitli denemeler,şiirler var
bi ara siede yazayım buraya yerimseniben

bayanssulusmileolur kuşum arada bakar eklerim

yaz canım yaz, bizimki çok sever şiirleri sizden kopya alırım artık, bu konularda çok beceriksizim yaa ne okumayı ne yazmayı severim akannehir

Görüyor musun yine düştün aklıma, benim ki de laf işte dudaklarımı aralasam çıkan nefeste bile sen varsın benimlesin yanımda olmadığın halde

alıntı

ay bende çok severiim :asigim:
ondan sanırım bu kadar çok var elimde :roflol:
al bak coştum son bitane daha yazayım :roflol:

yazılar bitince denizi seyret biraz,sözler bitince anlatamadıklarına üzülme.
yorgunsan konuşma istersen ama saat kaç olursa olsun ben gözlerini dinliyor
olacağım....
----------
bir değse gözlerin gözlerime,ne hüzün kalır gecemde,ne matem.ne asliği kalır
denizin,ne hırçınlığı.ne çok özledim seni bir bilsen...
alıntı

nisannnn bilmiyorum valla henüz bir tepki gelmedi
hilalim aynen balım aşkkklaaaa,sevgiyle doldukkkkkk
hoşgeldin deryacık

la nisan sen aynı bu avatarındaki kıza benziosun heeee valla kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…