-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar çeyizine fantazi iç giyim alan var mı bilmiyorumkismile

iveeet almam mıı
arkadaşımda hediye etti
ben de aldım
hatta b arkadaşım kargolicak bi tene dahasempatiksalakcinni
daha da jartiyer alcam
gecelik alcam
bi de kışlık bişiler almam lazım giymek için
bi kzç da sütyen lazım siyah falaln renkli

canım çok güzeller ben beğendim
sütlük bana dalazım aklıma getirdin

beğenmene sevindim cnm annem onda hazır çorbaların yarısını pişirebilirsin dedi ama olurmu bilmem

Biricik olmuyo kameramda sorun var ekleyemedim resimleri ama çeyizimiz için neler aldık bölümüne bulabildiklerimin resimlerini ekledim

lepicim ya hani böyle ben aşçı hzmtçi hemşire vs. kostümleri almak istiyorum en fantazisinden ama utanıyorum çeyiz giderken filan diyorum evlenince aliyim kaydirigubbakcemile3

Banyonun fayansı çok güzelmişş
saklama kabı almak lazım cidden yahu hiç aklıma gelmemişti
kuzulu takım çok şeker nereden ne kadara aldın canım

selam kızlar nasılsınız esracım hepsi çok güzelll güle güle kullan fayansalarda çok şık

bizde dün nikah günümüzü aldık düğünden 3 gün önce kıyılcak 09.06.2010 çarşamba günü

beğenmene sevindim cnm annem onda hazır çorbaların yarısını pişirebilirsin dedi ama olurmu bilmem

okadar büyük mü canım bu
mümkündür ozaman

hıı onlardan ben de alırım ama belkim evlenince kocamın isteğine göre birlikte alırız
ama şöle bi sormül önermişti arkişşler burda
bu tpi şeyleri sakla
çeyiz gittikten sonra sen evlenmeye yakın temizlik bahanesiyle falaln git yerleştir ben öle yapcam bi kısmını

hayırlı olsun canım

Hmm evet o şekilde yapabilirim.Ama şimdilik zaten çok harcama yapıyorum çeyizi tamamlıyoruz çünkü en iyisi böyle evlenip ayda bir bu tarz kostümlerden almak hem heycan bitio diyolar ya ortamı ısıtırız kaydirigubbakcemile3

biricikm ne zaman geliyomuş bim hemenkaydirigubbakcemile3 binamızın karşısında daliyim

Saol hilal nörüyonuz yaw.
Ada,çilak,nisan,güz vesayre tatlışlarım nasıllarmış

selam kızlar a.s.
esra çok geçmiş olsun cnm bnmde sol silüsüm tıkalı kafamçokkarıştı
aldıklarını güle güle kullan
eregli nerde bu arada yaa :sm_confused:
nişanlımda bana bozuldu biraz sanırım ya :1closedeyes:
şimdi bzm düğün tarihi ekim başlarıydı bende dedim ki seneye evlenelim yani ekimden 6 ay sonra falan nisan-mayıs gibi işte 2011 de :))
bozuldu bana yaw kötükedihüso
napim ya o zaman yemekleri o yapsın :dilcikar:
herhalde ekim gibi evleniyorum :asigim:
bana hizmetçi lazım yabayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…