-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hilal ciddi olamazsın
naptın kıs 17 tane
kardşn filan varmı
yarısını ona bari bırak kaydirigubbakcemile3

hilalim canım 17 mi balım oooooo ben iyiyim o zaman 4 tane var ben de ama tek kişilik yok hiç 1 tane de tek kişilik alayım bari :)

nurrose canım ben o nev. tk. nı beğenmiştim aaaa sen deyince baktım da çarşafı desenliymiş yahu,yani ben takımı beğendim ama çarşafı düz olsaymış keşke

nisanımmmm günaydın bebeğimmmm

Var yav 1 tane kız bi tane erkek kardeşim var.Kız a bırakırım da erkek kardeşim daha 3 yaşında ona gelene kadar çürür o nevresim takımları kaydirigubbakcemile3

Yaaa ben çok abarttım her gördüğümü her beğendiğimi aldım ama hepsini nişanlım aldı kaydirigubbakcemile3 uyuz etti beni bi tanesinide almayalım demedi hiç hep alalım annemi dinleseydim böle olmaz artık 8.takımdan sonrasını annem gördükçe höh yeter napıonuz olim siz manyakmısınız gibi cümleler sarfetmeye başladı ama biz hiç durmadık kaydirigubbakcemile3

evet canım çarşaf düz olsa üçünden en iysi buydu zaten

nisannnn iyiyim canım işte dediğim gibi bu aralar da nev. tk.na takmıştım kafayı ama biraz hafifledi,belki tek kişiliğim yok hiç,alırım bir tane yeter.Buralardayım aslında biraz üşütmüştüm ama şimdi daha iyiyim.

ben kendimi tutuyorum cnm
geçen gün bende 3 adet aldım
öncedende 2 tane vardı
ondan bida almayı düşünmüyom
bide bizim buralarda hediyede çok geliyo
ilerde düğünden sora ihtiyacım olursa alırım dyorum
gerçekten okadar güsel şeyler varki insan kndni zor tutuyor

güle güle kullan canım çok güzelleryerimseniben
biricik
çok aradın mı onları yinesempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
hele de çarşafı desenli olan mavili çok fena
ben sana daha güzellerini bulcamkaydirigubbakcemile5
ben o maviliyi çok beğendim sipariş etcem onunla kırmızıyısempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
Adacım bence çok alma nevresim takımı çok hediye geliyomuş ben 17 tane aldım pişmanım
bacım nettin sen öyle yarısını bağa göndertakannehir
biricik hala sorun geçerliyse canım bu nevresime bayıldımmmmm
evet canım halen geçerli bende çok beğendimolumunekankayizsmile
kızlar çeyizine fantazi iç giyim alan var mı bilmiyorumkismile

ben bi tane bile almam çünkü kullanamamkaydirigubbakcemile3

slm kıslar nasılsınız çeyis güzelllerim
bende cumartesi günü bikaç parça bişeyler aldım resmi pcye atmadım daha atınca eklicem

inş cnm ablamdada var aynı sorun kronikleşmiş demişler ameliyat olsan bile değişme demişler
daha önce sigortaya gittiğimde burnunun yapısından demişlerdi film çekmeden ışıklı bişeyle bakmıştı bugün yarı özele gittik bakalım bu napıcak

inş cnm alıştım böyle nefes almayada kışın nezle yakamı bırakmadığı için daha zor oluyo
resimler geliyooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…