-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar size birşey danışmak istiyorum..

evlenirken mobilylarımı çok bilinen markalar yerıne,aynı modelleri guvendiğimiz bir yere yaptırsak nasıl olur? Diğer türlü bir köşe takımı 2.000 tl

bu konuda tavsiyelerinize ihtiyacım var..:26:

bizim ne nişan kaldı ortada ne de başka birşey... ailem istemediği için bitirdiler bu işi... artık gözümde hiçbir şey yok... bundan sonra kimseyle evlilik falan da düşünmem...

iki yetişkin,medeni insanı nasıl ayırıyorlar yahuu
canım sakin ol ve tekrar konuş ailenle
tek çocuğuz diye bu kadar da üstümüze gelmesinler
Allah yardımcınız olsun inş en kısa zamanda çözülür sorun

canım aynısı bende yapmayı düşünüyorum evgör diye bir site var bak istersen,bir arkadaşım oradan beğendiği modeli yaptırdı hemde çok güzel oldu,o sitedeki fiyatından neredeyse yarı yarıya düştü ve aynısıydı, bakalım nişanlım ne diyecek:)

Taaneeemmm

Missbiricikim yine nerelerdesin yahu

Eskilerden kimse kalmadı mı hu huuu sesimi duyan var mıı

kızçelerr nörüyonuz:)
senemizde doldu eskidik bizde
ereğlim bebiş nasıl kız mı irkek mi
karnın da büyümüştür şimdi senin maşallah diyim:)
hilal hanım gelmişin sonunda nerelerdesin sen
nasıl gidiyor evlilik çoluk çocuğa da karışmışsındır şimdi sen:)
işten giremiyorum valla ben arada bir bakıyorum kimse yok gidiyorum.

Taaneeemmm

Missbiricikim yine nerelerdesin yahu

Eskilerden kimse kalmadı mı hu huuu sesimi duyan var mıı

Selam canm naber ya bir denk gelemedik ?
Erkek dedi doktor amcası teyzesi :))) Sen nasılsın bakayım ? Yaramazlık yoktur inşallah .

hepsi karaca.Kütahya daha iyi olabilirdi ama ne yapayım beğenmedim kütahya yemek takımlarını hem de bizim oradaki mağazada sadece karaca var ve taksit yapıyor Ama kahvaltı takımımı kesinlikle kütahya istiyorum okadar güzeller ki.

arkadaşlar birşey sormak istiyrm ...
nişanlımın annesi ve babası hayatta değil bir tane bekar ablası var onunla birlikte yasıyor biz evlendiğimizde 3müz brlikte yaşıcaz ablası evlenene kadar oturdugumuz evin dısındada bir ev daha aldı suan inşaat halinde ablası evlendikten sonra yeni evimize geçicez ve ben suan çeyiz alısverişine başladım lakin şuan hazır eve gelin gidicem benim almam gereken neler olabilir... bütün çeyizleri şimdimi hazırlim yoksa yoksa yeni eve çıktıgımdamı almalıyım cok kararsızım yardımınızı isitpyrum... ayrıca ben suan istanbulda yasıyorum evlendikten sonra rizeye gidicem orda yasıcam herseyi almak ne kadar mantıklı yardımcı olurmusunuz tsklerrr...

arkadaşım ben memur cocuğuyum 3 kere ev taşıdık sonra kendi evimi de 3 kere taşıdım. bıktım desem yeridir. bir eve alınan eşya diğerine uymuyor (perdeler, yolluklar mutlaka değişiyor) bazen diğer şeyler de.
ama sen hevesliysen istanbulda alternatif çok daha iyi biliyorum uygun alırım uygun taşıtırım dersen alabilirsin.
taşıması zor olmayan şeyleri alabilirsin ve her eve lazım olan her evde kullanılacak aklıma gelenler: yatak örtüsü, nevresim takımı, yastık yorgan, havlu, bornoz gibi şeyleri alabilirsin.
eğer daha önceden bi rizeye gitme evi görme imkanın olursa ona göre karar vermek daha iyi olur bi de gitmişken beyaz eşya bayisine uğrasan (ya da birinden rica etsen) misal atıyorum arçelikte senin beğendiğin ocak, buzdolabı, buluşık makinesi gibi şeylerin rizede fiyatı istanbuldan çok çok farklı olmasa gerek. (sonuçta bunları almakla bitmiyor ki gelecekler kuracaklar vs) bence araştır bi.

kesnlkle katılıorm bunlara ek olarak tencere setleri çkb setlerini belki zevkm değişmez dersen yemek takımını çay setini ve bardak setini de alabilirsn cnm, bunlar her evde olması gereken modası çok geçmeyen ama bi okdr da masraflı seyler, hrseyi sona bırakınca çok zor olur, ben smdiden alıp temknli davranıorm, garantisi başlayabilicek seyleri almadm sadece onlar içşnde yatırım yapıcam

Son düzenleme:
UOTE=sinirboyu;22174705]arkadaşım ben memur cocuğuyum 3 kere ev taşıdık sonra kendi evimi de 3 kere taşıdım. bıktım desem yeridir. bir eve alınan eşya diğerine uymuyor (perdeler, yolluklar mutlaka değişiyor) bazen diğer şeyler de.
ama sen hevesliysen istanbulda alternatif çok daha iyi biliyorum uygun alırım uygun taşıtırım dersen alabilirsin.
taşıması zor olmayan şeyleri alabilirsin ve her eve lazım olan her evde kullanılacak aklıma gelenler: yatak örtüsü, nevresim takımı, yastık yorgan, havlu, bornoz gibi şeyleri alabilirsin.
eğer daha önceden bi rizeye gitme evi görme imkanın olursa ona göre karar vermek daha iyi olur bi de gitmişken beyaz eşya bayisine uğrasan (ya da birinden rica etsen) misal atıyorum arçelikte senin beğendiğin ocak, buzdolabı, buluşık makinesi gibi şeylerin rizede fiyatı istanbuldan çok çok farklı olmasa gerek. (sonuçta bunları almakla bitmiyor ki gelecekler kuracaklar vs) bence araştır bi.[/QUOTE]

benimde sizin yazdıkalrınız gibi şeylerin alınması gerektiğini düşündüm ama insanlar ne der bilmiyorum kötü birşey derlermi diye korkuyorum beyaz eşya sıkıntımız yok nişanlım üstlenicek herşeyi ama ben boş gitmek istemiyorum dogruda değil istiyorum ki bişeyleride ben üstleneyim... oyüzden insanlarında benim için yanlıs seyler düşünmesini istemiyorum... cok tsk ediyrum

cok tsk ediyorum suan elimde elektrikli süpürge,teflon tencere seti ,günlük ve misafir yemek takımı , günlük ve özel çkb seti, çelik tencere takımı,borcam setleri, bornoz takımım var.. annem birde ablalarına küçük bohça yaparız diyo... suan için aklımda ütü ütü masası nevresim takımları pike yastık yorgan gibi eksikler var inş yüzümüzün akıyla çıakrım işin içinden

mhb. lar vestel bmj l503x bulaşık makınası alacağım.burda nısan yagmuru nıcklı arkadas almış.
buralardaysa memnun mu acaba.uygun fıyatlı ne almamı tavsıye edersınız.fıkır verırmısınız.özel mesaj atamıyorum.atabılen varsa arkadasa yazabılır mı .memnun mu dıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…