-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kravat kız :44:

hee ben ondan vazgeçtim, şimdi beğenmez kullanmaz benim tepemin tasını attırır diye :KK1: okulda kullandığı çok sevdiği simsiyah bi kupası vardı onun, ama kırılmıştı, o kupanın aynısından buldum onu aldım, onu hediye etcem, bi de artık işte bikaç romantik bişi yaparım yanına, kartlar mektuplar falan :KK69: :KK69: :KK69:

hee ben ondan vazgeçtim, şimdi beğenmez kullanmaz benim tepemin tasını attırır diye :KK1: okulda kullandığı çok sevdiği simsiyah bi kupası vardı onun, ama kırılmıştı, o kupanın aynısından buldum onu aldım, onu hediye etcem, bi de artık işte bikaç romantik bişi yaparım yanına, kartlar mektuplar falan :KK69: :KK69: :KK69:

hımm anladım ama bende senden özendim
hani dedin ya isteme günü takar flan diye özendim
konu açtım o işleme nasıl yapılır diye ama
kimse cevap vermedi
duyduğum kadarıyla nakışcılar yapıyormuş
gizoş çok beğendim senin takımı ama
yine güzel görürsem pişman olurum diye almıyorum
biliyorum huyumu :KK50:
ama gerçekten çok çok beğendim
çbt dikkat et o saplarından çıkabiliyormuş canım
azcık dikkatli kullan bildiğim kadarıyla

taç nevresim takımlarının boyu öyleymiş
cidden pahalı oluyor acaba fabrikasında kaç para :26:
outletten alırız hemen

merhaba kızlar ben arcopal yemek takımı almak istiyorum ama internette gezmediğim site kalmadı züccaciyeburada.com var ama orada da çok pahalı bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim :))...

mehida kadıköyde bir züccaciyede vardı ama tarif etmesi zor

ereğlim günaydım kuzum

iyilik canım hasta idim yeni iyileşiyorum
sen nasılsın
herşey yolnda mı

kızlar bilginiz olsuj diye yazaıyorum karaca nın kampanyada olan yemek takımları 12 kişilik yemek takımı 298 tl her karta 10 ay taksit yapıyorlar ayrıca bakın yemek takımını beğenirseniz kaçırılmayacak fırsat

Bende iyiyim Lepişko :KK70: Yalnız bu aralar uyku düzenim bozuldu yine :KK43:
Güzüm çok özledim ama seni ben mobilyaları aldınız mı ?
Levrek merhaba nasılsın ?
Teşekkür ederiz Mutlupınar .
Günaydın kızlar !

Merhaba kızlar
Markafonide yatak örtüleri indirimdeydi.. Bu modeli aldım daha kullanışlı olsun die boncuklu model seçmedim öyle düşündüm :26: Sizce nasıl ?

2262000000000__276x385.jpg

burası kalabalık olmuş sanki :)

geçmiş olsun lepi

haberler sende tanem :KK49:

yatak örtüsü güzelmiş canım
güle güle kullan
boncuklu almamakla iyi etmişsin

X