-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

levrek kasma boşver bi şekil çıkarsınız:KK70:
ben iyiyim kocamla mutluyum:)
günüm güzel geçti hava güzeldi zaten
darısı başına artık
albümde fotolar var beklerim:)

şöyle bi girintili tarafı varr ama oraya geçmek içinde yine kapıdan yani herkesin içinden geçio olmak gerek napsam ki yaa acaba erkenden gidip o taraflardamı takılsak yoksa mekanamı geç gitsek?

erken git canım orada dinlenirsiniz hem de beklersiniz. güzel bi şarkı eşliğinde de çıkarsınız. tabi bunu dışardan gelip direkte yapabilirsin Şeniz

levrek kasma boşver bi şekil çıkarsınız:KK70:
ben iyiyim kocamla mutluyum:)
günüm güzel geçti hava güzeldi zaten
darısı başına artık
albümde fotolar var beklerim:)

ayy cnm ya ne güsell çok sevindim senin adına olumunekankayizsmile
koşarak gelirmm anacımmm kaydirigubbakcemile3

ya nebilim böle çıkarsak şöle olmas fln kafayı yiimek üzereyim sanıyorum fazla takılıorum ama ben hep böleyim beeee

erken git canım orada dinlenirsiniz hem de beklersiniz. güzel bi şarkı eşliğinde de çıkarsınız. tabi bunu dışardan gelip direkte yapabilirsin Şeniz

mantukluu cnm benimmm en kötü ihtimal baktım geciktimm dediğin gibi içerdekilere haber uçuruurz başlatsınlar müziği bizde içeri girerizz
ayyy heyecanlandımm :kedi::kedi:

mantukluu cnm benimmm en kötü ihtimal baktım geciktimm dediğin gibi içerdekilere haber uçuruurz başlatsınlar müziği bizde içeri girerizz
ayyy heyecanlandımm :kedi::kedi:

ivveeeeeetttt aynen öyle bişeyler yaparsın çok güzel oluyor zemuszemus
daha dur o zaman çok daha fazla heycanlanacaksn boshayallersmileboshayallersmile
keşke 1 kez daha yaşasam bu duyguyu bayanssulusmilebayanssulusmile

ivveeeeeetttt aynen öyle bişeyler yaparsın çok güzel oluyor zemuszemus
daha dur o zaman çok daha fazla heycanlanacaksn boshayallersmileboshayallersmile
keşke 1 kez daha yaşasam bu duyguyu bayanssulusmilebayanssulusmile

aaaannnneeeee :1shok::1shok:
zaten gün içerisinde içki fln içeyim diorum yoksa ben heyecandan ölrürüm hemde utanır oynayamam kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3delikafaduldendelikafadulden

aaaannnneeeee :1shok::1shok:
zaten gün içerisinde içki fln içeyim diorum yoksa ben heyecandan ölrürüm hemde utanır oynayamam kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3delikafaduldendelikafadulden
acuk bekle düğünde yaşayacaksın hemde daha güzelinii

aman içme canım en güzel şekilde hatırla nişan gününü aklinialirimsmile
inşallah 8 ay sonra düğün için 1 kez daha yaşıycam sonra bitti :gitme::gitme:

aman içme canım en güzel şekilde hatırla nişan gününü aklinialirimsmile
inşallah 8 ay sonra düğün için 1 kez daha yaşıycam sonra bitti :gitme::gitme:

o da doğru aslında ayy ne bilimm ne yapcağımı şaşırdım vallaaeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
ondan sonra başka heyecanlara inş.:kedi:

X