-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

alkisalkisalkis:lepi::asigim::asigim:

TANEM SENDE YAZ GELINIMIYDIN CANIM CIKARAMADIM guclubacismile SENINDE HAYIRLI OLSUN EVLİLİĞİN.OHOH HERKES MUTLU OLSUN YARABBİM SEVDIKLERINE KAVUSSUNLAR EN HAYIRLISINDAN
İNANIN KARDEŞİM
AKRABAM
BI YAKINIM GİBİ
MUTLU OLUYORUMMM
SEVDİĞİNE KAVUSUP MUTLU OLUP
ARDINDAN MUTLULUKLARI PAYLAŞTIMIZ ANLARRRRRRRRR
HEPİMİZİ KORUSUN RABBIM AMİNNNNNNNN

Evet canım haklısın..
Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır
şuanda öyle acele koşturmaca falan yok açıkçası sakiniz hihoyyyt

ayy bende bu sözu sevdiğim askerde ıken acayip kullanıp kendımı sakınleştiriyodum canım.evet senın var daha ama şu gunlerının doyasıya tadını cıkart.son zamanlar yorulcan fazlasıylaaaa bitanemhihoyyyt

bu aralar pek stres yapmamaya çalışıyorum bilmiyorumkismile
bulunduğum anın yada günün tadını keyfini çıkartıyorum daha erken stres için sempatiksalakcinni

bu aralar pek stres yapmamaya çalışıyorum bilmiyorumkismile
bulunduğum anın yada günün tadını keyfini çıkartıyorum daha erken stres için sempatiksalakcinni

evet canım ama canı gönulden dilerim stressiz halledersin inşaallah.canım ben toparlayım işleri cıkıcam Allaha emanet olll hayırlı aksamlar

arzu senden de bişi kaçmıo:)

çilek düğündaşş hoşgeldin
senden beklioz artık fotoları
benden de beklenmeyen şeyler ama renkli beyaz yıka ser yapıoz işte

Arzu 84 Sağ olasın profilde evli gözüküyor eğer öyle ise Allahım sanada mutluluk huzur nasip etsin nazardan korusun. Değilsede hayırlısıyla kısmet etsin inşallah. Amin.
Ben 4 aylık evliyim şuan şimdilik idare ediyor . Tanıştığımıza sevindim ayrıca.
Günaydın kızlar !

arzu senden de bişi kaçmıo:)

çilek düğündaşş hoşgeldin
senden beklioz artık fotoları
benden de beklenmeyen şeyler ama renkli beyaz yıka ser yapıoz işte

:ecrin_bebek:kaçmaz canım tümgun burdaydık olabıldıgınce hepimiz birbirimizi dinleyip aldıklarımızı gösterdık cözum ürettik........ayy sen evden yazıyodun sabahın körunde unutmamalkisalkisalkis iyi işin hayırlı olsun canım kolaylıklar versın Rabbim benimde yogun işlerime döneyim görüşmek üzere opuyorumnanaktan

Aminnnnnnnn cümlemize inş canım.
günaydın canım
evet benımde 3 ay olmasına az kaldı evliliğimin inşaallah.25 temmuz geliniyim
benımde şükürler olsun iyi gidiyor.bende sevındım iyi günler dilerim.ben işdeyim bayada yoğun çizimlerim varr onlara baslıyım bybyopuyorumnanaktan

kızlarrrr
teşekkür butonumuz vardı eskiden belki sizlerden önce kalktı bilmiyorum ama geri gelmiş yehuu
eşim mesaide bu 3. gün
3 gündür doru düzgün görmedim
özledim ya özledimmm:gitme:

dalgacı ereğli:)
bi sen bi ben gelioz bu topikee sanada günaydınn

merhaba kızlarrr..

aranıza yenı katıldım. bende 2-3 aya evlenıcem. ev dekorasyonu hhakkında tecrubelı arkadaslarımızdan yardımalrınızı beklyıorum tavsıyelerınızıı rıca edıyorumm .)

kızlarrrr
teşekkür butonumuz vardı eskiden belki sizlerden önce kalktı bilmiyorum ama geri gelmiş yehuu
eşim mesaide bu 3. gün
3 gündür doru düzgün görmedim
özledim ya özledimmm:gitme:

lepito herkes diyor evlenelim çok görüşelim
ama kimse görüşemiyor
şu iş telaşı yokmu ah ah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…