-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Kız Allah cızırtını gelme sakın buraya tadını çıkar oranın:KK70: Kemiğinden sütünden yararlanmayı unutma ayrıca otelin:lepi: Öpüldün bebek. Sonracığıma dön fotoları at gül cemalini göreyim:sm_cool:

Son düzenleme:
selam kızlar ben asgd ..
ve ve ve lepiyle çilek evlendi he vay bee bugünleride gördük ..
kızçeler ALLAH hayırlı etsin RABBİM utandırmasın bir ömür pişman olmayın sizde eşlerinizde.RABBİM yuvanızdan sağlığı,huzuru,aşkı,prarayı eksik etmesin.yazdınızmı bizim isimleri silindiler mi hehe
fotoları bekliyoruz hee ona göre bırakmayın bizi ..

Evlilik eh işte çok şükür:d
iyiyim bende bebek evlerdeyim tipik bir hatun oldum çıktım haha:KK70:
Sen napiyosun asıl nişanlandın mı kız :S

Evlilik eh işte çok şükür:d
iyiyim bende bebek evlerdeyim tipik bir hatun oldum çıktım haha:KK70:
Sen napiyosun asıl nişanlandın mı kız :S

hehe olsun kız evınd eotur ıste tıpık hatun seni
he nişanlanmazmıyım evlendım bile yok kıs ne nişanı biizmkiler öğrendi sadece araya abim girdi abim nişanlandı evlenicek bekliyoruz bizde uyuz oldum ama caktırma hahahha

Canım hayırlısıyla sırayla olur inşallah abin bi evlensin helede hayırlısıyla sana da gelir.
Görüşürüz bebek.

lepi canım hayırlı ugurlu olsun Rabbim yüzünüzü hep ama güldürsün sıcacık yuvanda bir ömür ağız tadınlaaaaaa oturmayı nasip etsin Rabbim. saglıkcakla kalın güzel tatiller diliyorum Allahım yerıne yakıstırsınn inş MUTLULUKLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR:nazar:

2665.jpg

:asigim:a.s.:nazar::nazar: - 10 Ekim - MELTEMRE - nikah :nazar::nazar:a.s.:asigim:

:nazar: - 16 Ekim - Elcintih - düğün
:nazar: - 23 Ekim - NektaR - düğün
:nazar: - 29 Ekim - emel_1988 - düğün

2665.jpg

Son düzenleme:
günaydııın
evimize döndük dün
sıcak havadan soğuğa gelmek sarstı bizi:)

Günaydın kızlar !
Lepim hoşgeldin burayada evinede:) Nasıl geçti inşallah herşey harikadır:)
Sonbaharım nerelerdesin :KK43::KK43: Nasılsın bebek?

X