-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ANLADIM ozman hakkınızda hayırlısı olsun üzülme tabi tek nişanı bozulan sen değilsin,
sondan olacağına en iyisi başından olması..

sipit bakalım ne göstercek zaman dinlenirmiyiz
yorgunlukta ölürmüyüüz:))

derya canım anne babsı şukar üstüne çıkmam diosa
alide
myhtemelen ondan 3 binin üstüne çıkmam şu eşyayı almam diodur
alinin kendi kazancı yok mu
bukadar aileye bağlı yaşaması mı gerekio
nişanllıyken ayrılmak da koymasın
evlenmip ayrılmak daha kötü olur
anneci tipleri sevmiyorum ya
erkek değin ayağı üstünde durmalı
anasının babasınınb ağzınada bukadar bakmamalı
tamam ana baba at sat demem ama senin mutluluğğunu etkiliosa biraz çabalamak lazım
şimdi böyle yaparsa ilerdede onlar ne dese onların ağzına gider
görücü usulü ise görücü usulünüde kuralına göre yapacak
kız tarafı ne isterse yapılır bizde görücü usulünde
bakma bize sevdik ondan herşeyi düşünüyoruz
bizde görücü ile gidenler herşeyi yaptırır a dan z ye
kurallıdır görücü usulünde erkek afra tafra yapamaz böyle
ama görücü gelen herşeye göğüs gerecek demektir
hakkında hayırlısı olsun
ezdirme kendini ama bi konuş sen herşeyi yakıp yıkmadan evvel
bilsin içindekilri dumunu

tatlım zaten şu nişan mevzusundan beri hep bi problem hep bi sorun çıkartıo olmucak şeylerden bana değer verseydi haftasonu konuşmayta gelirdi başbaşa kaç kere konuştuk ben halledicem bana güven dio tmm diorum annesi babası asla yapmam etmem diolar mafoldum resmen ya

canım hakkınızda hayırlısı olsun evlenirsin çocuk filan olur o zaman ayrılırsınız:Saruboceq: bu durumlara gelmektense baştan olması daha iyi sanada sabır versin allahım canım

kıslar selam size birşey danışmak istiyorum sinbonun elektrikli düdüklü tenceresini alanınız varmı ?kararsız kaldım

DÜDÜKLÜ tencerem var korkmaz markası sanırım çok önceden annemin ananesi almş...
sinbonun alan hiç duymadım canım. sürekli kullanırım dersen daha kaliteli bişey alabilirsin

DÜDÜKLÜ tencerem var korkmaz markası sanırım çok önceden annemin ananesi almş...
sinbonun alan hiç duymadım canım. sürekli kullanırım dersen daha kaliteli bişey alabilirsin

canım bende karacan almayı planlıyordum am bu elektrikli aynı anda 3 yemek filan yapıyorsun değişik olunca acaba daha mı iyi olur diye düşündüm

diğer çeyizler ne durumda canım sonraya bırak istersen duruma göre ilerki zamanda alırsın.
belki indirimli ürün bulursun aklımızda olsun

çilekciğim sğl cnm
evet tatlım havalar baya bozdu. inş. evlendiğimiz günlerde güneş çıkar birazda olsa
bende öyle düşünüyrm sıkmıcam canımı. şalımı fln aldım zaten.
birde diyrm şemsiye ayarlıyayım kendime yağmur fln yağar işi oluruna bırakmamak lazım.
eğer 4 aralık olursa ki daha öteye atmak istemiyrz sadece nikah günü alırken dolu fln olursa diğer haftaya atarız 2 ay 29 günüm kaldı :) şaka gibi gelior hala daha
tatlım en önce nikah tarihini alın hemen.
günaydınlarr

ben oyumu kullandım kızlar
sizde kullanın:))

ya bu kuaför ve fotocu işi kafamı kurcalıo benim şunları bi çözsem rahalicam
zaten 3 hafta 6 gün yazıo off bu ne yaa:2:
nan lepi onları ben 2 ay önceden hallettim bebiş
teferruatlar bitti evle uğraşıom dekorasyon objeleriyle :nazar:
bende de felaket bi yorgunluk var
az kaldı valla acayip telaşlıyım :)
allahtan işim rahatki öğlenleri çıkıp halledebiliyorum yaa

çilek olum ben de diğer ıvır zıvırı hallettim bunlar kaldı evle ilgili eksiğim falan yok
hava mı atıon nan:pPP

şaka bi yana kuaförüne nekadar vercen sen ayıptır sorması

valla kıslar ne hissedeceğimi ne düşüneceğimi şaşırmış durumdayım aslında olmayacağı en baştan belliydi ama alinin iyti olmasına güvendik benim bildiğim erkek sürtekli küsüpo durmaz ne olursa olsun nişanlısını arar eşya ve düğün salonu konusunda birbirimizi yedik resmen adam dio düğün salonuna 3 milyardan fazla almam iyi eşya almam ben ne dersem o olack yok böle bişiy gerçekten sevgilim değildi görücü usuluydü nişanlıyken ayrılmak koyuyo insana ve saçma sapan sebeplerden yani herkes düğün yapıo ama böle insanlar görmedim hiç 3gün oldu arayan soran yok telefonumu kapattım annem aldı bayramnlık bile alınmadı düşünün yani arayan soran olmadığı için ben de bitirmeye karar verdim ve bugün itibariyla yüzüğü çıkartıorum sanırım onların gözünde hiç bi değerim yokmuşl bunu anladım artık kendim için yaşıycam aşktan sıratıma 2.bıçağı yedim bundan sorasında allahg yardımcı olsun şuan gerçekten çok kötüyüm yani sinbir sahibi oldıum kendime nasıl gelicem bilmiorum

deryacığım ne diceğimi şaşırdım
yüzyüze tekrardan bir konuşun ama olmuyorsa da zorlama evlenip ayrılmak daha kötü.
lepininde dediği gibi görücü olarak evleniliyorsa kız tarafı ne derse o olur.
böyle ık mık yapılmaz.yine de birlikte tekrar görüşüp konuşun aranızda cnm ama
susma hakkınıda ara.
tatlım en önce nikah tarihini alın hemen.

nan lepi onları ben 2 ay önceden hallettim bebiş
teferruatlar bitti evle uğraşıom dekorasyon objeleriyle :nazar:
bende de felaket bi yorgunluk var
az kaldı valla acayip telaşlıyım :)
allahtan işim rahatki öğlenleri çıkıp halledebiliyorum yaa

çilek cnm alıcazda biliorsun malum sebepten bekliyrz.
bende halletmiştim saçımı fln.
ama başka bi yere daha sorucam ikisi arasında karar vericem
fotolarda çok pahallı burda bize saçma sapan pozlara 500 den kapı açıolarda bi tanesi dedi1000 tl gözlerim faltaşı gibi açıldı valla.nişanda çektirdiğimiz yerde olsun istemiyrm
sizin stüdyomu olcak dış çekim mi aralıkta dış çekim olmaz adamında arka planları aynı olsun istemiom diğer fotolarımla olmadı düz siyah ve beyaz fon kullandırcam bazılarına

çorluda sordum o da 250 dedi
ama kirpik takcakmış aman dedim ne kirpiği aldım bi şişe badem yağı her gece sürüom
bakalım fayda etcek mi:KK70:

kızlar günaydın
sonunda geri geldik:))

valla bizim burda kuaförler pahalı hayat pahalı
iyi yaşıoz yani haha:KK70:
sanırım pahalı mahalı bizim eve yakını seçicem en azından trafik derdim olmaz yol derdim olmaz

sipit bedava kız o ne:)
benim gelin saçı artı makyaj provayla birlikte anlaşırsak 300 lira olacak
porselen makyaj yapıolar tesellim bu:)

sipit bedava kız o ne:)
benim gelin saçı artı makyaj provayla birlikte anlaşırsak 300 lira olacak
porselen makyaj yapıolar tesellim bu:)

makyajı yengem yaptı onun için ona para vermedik.
kesinlikle adam çok uyguna ama çok güzel modeller yapıyor.
düğünde de kısmetse yine ona gidicem hem evime yakın hemde uygun

eve yakınlık önemli heleki düğün günü aksilik çıkmaması açısından nekadar yakınsa okadar
vakit kazancı oluo
ondan mecburen yakına gitcem fazlada olsa

X