-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

lepi zaynep kızlar su havlu sepetınız ortalıkta fotosu varsa eklesermısınız sekerle rcok merak ettım ..
zeynebım hadı hayırlı olsun senınde zaman bellı olmus assagı yukarı ..
lepi can zaten sana bısye dmeıyorum cılekle beraber aynı gun gıdıyonuz vay be bu gunude gorduk ya daha kac ay vardı hıc umutlu dgeıldın lepim bak sımdı yırmılı gunlere dusuldu bır ay bıle yok artık ah ah bakın benıde ayakkabıya yazmazsanız bozuşuruz hee soyle cabıkk sıllınsın baım kımden sonra gidicem ben ..

aa evet yaa
aklımdan tamamen çıkmış
kızlarr
liste yapmaya başlayın
hazır hala vaktim varken
aklım yerindeyken yazmaya başliyim:))

1. asgd(böle yazarsam ne bu dicekler ama napalım istersen at mesaj ismini:))
2. kim söyleyin bakem:))

cnm ya ben çamaşır makinasını mutfağa düşünüyrm aslında
fırın yokda biizm iki tane yer yapıolar belki oraya su bidonunu koyarım banyoya koyarsam makinayı bende onun üstüne koyucam mutfakta olursa mecbur bi raf gibi bişiy yapılcak artık.

benide yaz ayakkabının altına canımm

öyle cnm henüz net tarih olmasada ay olarak belli
gerçi çok korkuyrm aralıkta çok soğuk olurmu diye.
ama ilk haftası olursa belki olmaz dedim
kar yağar yollar kapanır offf.
ben 4 sene önce edirneye giderken aralıkta yollar kapanmıştıda sınava zor yetiimiştim
o yüzden korkum var ama ist.t.dağ yolu pek kapanmaz herhalde

sepeti eklerim cnm çeyiz resimleriin içinde olması lazım

selam kızlar gerçekten kötü bi dönem geçiyorum sanırım nişanlımla ayrılıcaz yani nişanı atıcaz bu yüzden uzun zamandır giremedim siteye kendinize çok ii bakın

yazarım zeynep sen iste:))
benim de sepetim tam olarak bu çok cicoş:)))

derya hayırdır nldu anlaşıodunuz siz bi ara gene b ayrılık oldu barıştnız falan gene mi sıkıntılı anlar yaşıosunuz

yazarım zeynep sen iste:))
benim de sepetim tam olarak bu çok cicoş:)))

derya hayırdır nldu anlaşıodunuz siz bi ara gene b ayrılık oldu barıştnız falan gene mi sıkıntılı anlar yaşıosunuz

yaz lepim yaz.belki silinir ismim :)
bende sepeti çok beğenerek aldım. içinde havlularla çok hoş duruyor.

derya hayırdır cnm yaa.
umarım yoluna girer herşey

selam kızlar
lepi benide yaz :)))
derya sorun ne bilmiyrm ama allah herşeyin hayırlısını versin diyorum
zeynep hayırlısı olsun cnm belli olmuş gibi..
sıkma canını soğuk olursa da olsun senin mutlu günün olacak o gün
aralıkta başında buralarda pek kar olmuyo ama yağmur var tabi.
baksana bizde ekimde evlenicez ama şimdiden soğudu hava

çilekciğim sğl cnm
evet tatlım havalar baya bozdu. inş. evlendiğimiz günlerde güneş çıkar birazda olsa
bende öyle düşünüyrm sıkmıcam canımı. şalımı fln aldım zaten.
birde diyrm şemsiye ayarlıyayım kendime yağmur fln yağar işi oluruna bırakmamak lazım.
eğer 4 aralık olursa ki daha öteye atmak istemiyrz sadece nikah günü alırken dolu fln olursa diğer haftaya atarız 2 ay 29 günüm kaldı :) şaka gibi gelior hala daha

çilekciğim sğl cnm
evet tatlım havalar baya bozdu. inş. evlendiğimiz günlerde güneş çıkar birazda olsa
bende öyle düşünüyrm sıkmıcam canımı. şalımı fln aldım zaten.
birde diyrm şemsiye ayarlıyayım kendime yağmur fln yağar işi oluruna bırakmamak lazım.
eğer 4 aralık olursa ki daha öteye atmak istemiyrz sadece nikah günü alırken dolu fln olursa diğer haftaya atarız 2 ay 28 günüm kaldı :) şaka gibi gelior hala daha[/QUOTE]

günaydınlarr

ben oyumu kullandım kızlar
sizde kullanın:))

ya bu kuaför ve fotocu işi kafamı kurcalıo benim şunları bi çözsem rahalicam
zaten 3 hafta 6 gün yazıo off bu ne yaa:2:

ayarlamadım sipit elimi ayağıma dolaştırma anca sıra gelio:))
eskiden güünü bugünü yaşıoz 3 ekimde de evlenioz ikisini çıkar şukara kaldı diye hesaplardım
artık bugünü atmıom
bi on gün sonra 3 ekimi de saycam :)
sanırım yaklaştıkça tırstım haha

valla kıslar ne hissedeceğimi ne düşüneceğimi şaşırmış durumdayım aslında olmayacağı en baştan belliydi ama alinin iyti olmasına güvendik benim bildiğim erkek sürtekli küsüpo durmaz ne olursa olsun nişanlısını arar eşya ve düğün salonu konusunda birbirimizi yedik resmen adam dio düğün salonuna 3 milyardan fazla almam iyi eşya almam ben ne dersem o olack yok böle bişiy gerçekten sevgilim değildi görücü usuluydü nişanlıyken ayrılmak koyuyo insana ve saçma sapan sebeplerden yani herkes düğün yapıo ama böle insanlar görmedim hiç 3gün oldu arayan soran yok telefonumu kapattım annem aldı bayramnlık bile alınmadı düşünün yani arayan soran olmadığı için ben de bitirmeye karar verdim ve bugün itibariyla yüzüğü çıkartıorum sanırım onların gözünde hiç bi değerim yokmuşl bunu anladım artık kendim için yaşıycam aşktan sıratıma 2.bıçağı yedim bundan sorasında allahg yardımcı olsun şuan gerçekten çok kötüyüm yani sinbir sahibi oldıum kendime nasıl gelicem bilmiorum

eee yaklaşırken işin ciddiyeti günlerin önemi belli oluyr kaydirigubbakcemile3
bayram derken birazda dinlen yormayın çok kendinizi düğün üstü zaten yoruldunuz opuyorumnanaktan

neden böyle oldu canım şaşırdım okuyunca emin misin peki?
bi yüzyüze görüşüp konuşsaydınız :sm_confused::sm_confused:

gizemcim kaçıncıya konuşuoruz nişan zamanını biliosunuz herşey istediğiniz gibvi olcak sorun çıkarmıcaz dediler onlara güvenerek büyük nişan yaptık alide anneci annesinin babasının lafından çıkmıo benim için hiç bi mücadelesi yok

siz peki bunları konuştunuz mu bence ikiniz konuşun söyle düzelmezsen biticek de ama bi anda bitirme yani demek istediğim dinle içindekileri söyle öyle bitir. üzüldüm ama ya daha yeni de nişanlandınız beyimiz çocuk oyuncağı falan sanıyor galiba..

tatlım zaten şu nişan mevzusundan beri hep bi problem hep bi sorun çıkartıo olmucak şeylerden bana değer verseydi haftasonu konuşmayta gelirdi başbaşa kaç kere konuştuk ben halledicem bana güven dio tmm diorum annesi babası asla yapmam etmem diolar mafoldum resmen ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…