-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

vallaa hemde nasıl geçiyor zaman inanılmaz kızlar.. nişanlandımmm evlendim de üstünden 2 ay geçicek nerdeyse .. ve o koşuşturmalar heyecanlar telaşlar yerini inanılmaz bir sakinliğe bırakıyor akşam oluyor eşim eve geliyor yemek ye tv izle işe git gel iftardı sahurdu derken vallaa evlenmişiz de üstünden zaman geçiyor... şu hayattaa her şey gelir geçer bunu daha iyi anlıyorum ... şuan çok heyecanlısınız haklı olarak sanki eksik çok sanki yapılması gereken çok şey var gibi geliyor... ama gönlünüzü ferah tutun her şey layığıyla oluyor...

hatige ramazanda zaman daha hızlı geçsin istiyorum zaten
vakit çok uzun saat sayıyıom resmen

valla bende bende son saatlere doğru gözümün önünden su buz vs geçiyo... opuyorumnanaktan

zaman gerçekten çok hızlı ben ilk bu topiğe geldiğimde hatige de lepi de 6 ay diye saymaya başlamışlardı. hatta diyordum off geçer mi yaw şimdi bakıyorum 1 ay kalmış

valla darısı sana sipidim olumunekankayizsmile

benim bi ara ayran geçiodu hatige DD

sipit öle ya ben 5 6 aydan başlamıştım saymaya bi ay kaldı
geçen ikeanın fişini bulmuştum üstünden geçmiş 3 ay
oysa dün almışım gibi
manyağa bağladım böle:))
darısı başına oyüzden 9 ayda su gibi geçecek görcen

grace öledir eminim
hele son vakitler gezmeye fırsat olmuo
aklın mobilyada perdede halıda eksikte
her hafta bi yerde eksik tamalamakla uğraşıp duruyoruz
evlendiğimizde geri gelcek boş özgür h.sonlarımız buna seviniyorum:)

evett lepii biz de onu yaşamaıştık telefon konuşşmaları bile perdeydi halıydı hep böyleydi son 2-3 ay ... sanki aşk meşk sevgililik unutuluyor o koşturmalrdan ... eve şunu alalım haydii gidip şuna bakalım... boş zaman aktiveterilimizz ıkeya gitmek eve gitmek eşya bakmaktı.. vallaaa çok değişikk oluyor evlenince aşk tazeleniyor ...

eminim öyledir grace
geçen eve koltuk geldi nişanlımda eve geldi bi selam sabah et yok unuttum o ara koltuğu göstereyim derken bi yanağından öpüp hoşgeldin demedim
bak koltuklarımıza dedim D

lepi inşallah canım zaten tek sıkıntım beklemek zaman geçiyor ama işte.
düşündüğünde zor geliyor. sanki hiç ilerlemiycek gibi geliyor son 3 ay zaten daha hızlı geçer.
yok ev bak-mobilya bak derken zaman güzelce geçer.

sen aklına çok takma güzelim ya anı yaşa
hazırlıkların zamanı geldimi başlarsın gün saymaya
zaten iş miş derken günün çoğu bitio

hazzemşahtan aldık canım
çektin mi altından yatak çıkıo işte o kısmını sevdik
bizim ev minik malum yatcak yer olmalı deik
ev yerleşsin güzelce fotolar gelcek:)
youmları alırım ozman

merhabe kızlar ben işdeyim yogunum giremıyorum iyisiniz inşaallah.işden cıkıs kostur kostur evim iftar derken topla dınlen bakamıyorum ne yazıkki.fazla gecmıse gidemedım ama lepi değiştirirsin hakkın zaten.bende tv unıtesı begendım hiç ama hiç güzel yapamadılar ondan gönderdik geldiği gibi baska bır takım aldım ama gumuslugu hıc sevmıyorum ama o sınırle aldım gitti.artık borcumuz bitene kadar kullancam.hatige canımya ölçüleri tutmadı demısın oturma odanın ofof hevesımızı kırıyolar yapanlar üzgünümkü onların ınadına sınırli olmayın akısına bırakın senınkıde düzelir yetişir inşaallah.benımde banyo ve antre doalbım yetişmedı olsun nazar boncumuz olsun kızlar.inanın düğün bitiyo evındesın esınlesın yuvandasın yok o eşsya yok bu esya aman oldugu kadar relax kasmayın kendınızı son bekarlık anlarınız keyfını cıkarın valla üzülmeyesınız sonradan.speeed burdamısın canımya.gecen foto sozu verdım ama gelemedımkı yogunum canımya uzun tatılden sonra birazdan atıcam fazla elimde yok işdeyim bikaçtane atıcam

ofof gene ıs cıkı cıkmak zorundayım resımlerı taramam bitmedı kızlardan kımse yok artık gelınce eklerim bitiriyim tam şuan ise dönmek zorundayım öptüm iyi iftarlar

canımmmm nerelerdesin senn,,, inş.. dediğin gibi olurr :)))):1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…