-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

hatge gelen geçer bakar artık:)
h. sonu 12 den evvel gidersen rahat olur ama 12 den itibaren adım atcak yer olmuo istiklalde

ben de bizim caddede de mi çekilsem haha
boğaya karşı dururum

laelaelaelaelae şaka mısın be ne istiklali vallahi izdiham olur aklinialirimsmile
benimde aklıma florya tesisleri var hakanlar çok yakın pierlotiye sempatiksalakcinni

hımm :)) valla şakayım İstiklal de :)) :lepi: florya ya gitti bnm kuzenimde geçtiğimiz kasım ayında oldu düğünleri çekimde floryada oldu çok da güzel olduu :)) ben çok sıkıntıya gelemiyom zatennn Allah yardımcım olsun foto çekilirken :)) dış çekimde olcak stüdyoda olcak birkaç tane ikisinin de yeri ayrı diye düşündük :)) :jeyyar::jeyyar:

birliktelik ne evlilik ne ki
ay valla kafam karıştı kız bilmece gibisin:)
3 ay sonra bi olay mı var 9 ay sonrada evleniosun

hatge gelen geçer bakar artık:)
h. sonu 12 den evvel gidersen rahat olur ama 12 den itibaren adım atcak yer olmuo istiklalde

ben de bizim caddede de mi çekilsem haha
boğaya karşı dururum

boğaya karşı heheh farklı olur amaa diyorum ya lepim mekan bahaneee :)) :dance:

anladım eee merak etme bende resim çekilmeyi sevmem ama 800 tane falan resmim var :sinifsinif: çok zevkli oluyor çünkü tüm ilgi odağı sensin kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

birliktelik ne evlilik ne ki
ay valla kafam karıştı kız bilmece gibisin:)
3 ay sonra bi olay mı var 9 ay sonrada evleniosun

birisi tanışma günümüz

he anladım sipit

yok yalan değil anlamadım bugün ben de sorun var sanırım seni daha fazla yormiyimsempatiksalakcinni

ya kızlar göz iltihabı salgını varmış
bana da denk geldi sanırım 3 hafta 2 ay arası sürüomuş
ntibiyotik falan da fayda etmiomuş
ben kullanıyorum acımı hafifletio
ama gözüm balon gibi oldu umarım 1 ayda evvel geçer yaa
gözlerinize dikkat edin

sorma sipit olan oldu ben de valla
bi de daha riskliyim ben lens kullanıyorum
dışarı çıktım mı tek lens takıyorum diğerine de kremler damlalar
dayak yemiş ama gözü morarmamaış bi tip düşün öle yani
hep bana denk gelir zati

off kızlar yaa tatil istiyorum ben yaa, çok yoruldu hatige, cumartesi iftar sonrası kuzenlerle gitcez biraz evi yerleştirmeye, bitsin artık istiyorum...

bu arada şu ufak odamda var bi talihsizlik, kanepeler uymadı geri gitti tekrar köşe yapılcak umarım yetişir ( fon perdelerim kremdi kırmızı takmışlar gelip yanlışlık olmuş inş.. düğüne kadar yenisi dikilir...

:1hug:a.s.tuzu biberi diyoruz artık.. :))

bu arada akşam ibolar bizde iftarda olcaklar, bende ifyar sonrası bulmuşum 2 aile bireylerini davetiyeleri katlatıcam :)) :roflol:

bize de cumartesi gelecekler
annem çalışmıyor rahat rahat yaparım dedi haftasonu
sende kullan ne güzel bizde otururz sohbet derken otururlar okey başına yine alsanaalsanasmile

bize de cumartesi gelecekler
annem çalışmıyor rahat rahat yaparım dedi haftasonu
sende kullan ne güzel bizde otururz sohbet derken otururlar okey başına yine alsanaalsanasmile

hehehe okeyciler sizii :))

bu arada bayram için plan yaptık görümcemle beraber bu akşam ailelere sölücez:)) hepimiz çok yorulduk düğün öncesi 3 günde olsa hep beraber Amasra dışında biryerlere kaçalım diyoruz. Planımız Ayvalık tarafına gitmek, akşam olsada onuda belirlesek.. :))

bu arada sipit bilirsin belkim ölü deniz taraflarında şöle güzel önerebileceğin otel varmı, balayından geliyoruz 6 günümüz daha kalıyo oraya kaçsak diyoruz bide :lepi:

vallahi yaw iki ailede deli gibi okey oynuyor aklinialirimsmileaklinialirimsmile
ne güzel yaw ben bayramda buradayım malesef hiç bi yere gidemiyorum zaten tatilde yapmadım kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

pırlanta otel-noa otel clup-destina otel bunlar güzel ets turdan bulmuştum.

ama ne güzel işte okey falan ortam güzelllll :lepi: off bende bu sene şu hazırlıklardan tatil yapamadım delii gibi tatil istiyorum, bayramda 3 günde olsa kaçsak iyi olcakk :))

dediğin otellerede bakayım bi sağol canım, ama önce bi Alanya ya gidelimdee :roflol:

benimde çok ihtiyacım var ama mümkün değil :sinifsinif: yine istanbuldayım dinlensem bari guclubacismile

bi bak incele çok fazla bilmiyorum orada öyle araştırıken buldum onları da
bu arada balayı için titanic otel-antalya bide orange contry de luxe-marmaris mükemmel akannehir
bunları düşünmekten sıkılıyorum bazen yaw hemen hepsi bi anda belli olsa ne güzel olucak. düğün günümüz kesin belli olsa ondan sonra çorap söküğü gibi arka arkaya devam edicek sanırım :içelim::sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…