-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

eve sipit
eşya geldi ya
onu süpür müpür derken üşendm eve gitmeye
yol gözümde büyüdü bide bi iftarımız olsun bu sene ilk dedim
nasip olursa bugün iftar yapcaz ama daha çoook vaar
4 saat kadar

lepiciğim eşyaların gelmş hayırlı olsun kuşum
güle güle otur resimlerini bekliyrz.
ereğli bacım iyiyim napim bildiğin gibi sen napıyorsun

teşekkürler haticem bizimkide geldi şükür.))
sonbahar saol canım
esra nabersin canım

Esracığım nerelerdesin naber?j
Lepik eşyalar mı geldi oy oyy hayırlı olsun:)
Güzüm iyiyim hamdolsun bu aralar :asigim:

ay saolun kızlar
geldi ben çok komikim ama gidip gidip baktım
yastığını düzeltiyorum falan
cam dan foto çekip nişanlıma yolluyorum manyak gibi kaydirigubbakcemile3

hehehe geziyorum valla yorgundum aslında saat de geçti ama istemem yan cebime koy olduuuu opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan dış çekim için bakındım hemdee :lepi:

hımmm yaw pierlotide fazla yer yok dış çekim için bulabildin mi aklinialirimsmile biz öylesine bi kafeye gittik nişanda öyle çekim yaptık çıktık çok kalabalık oluyor :bbo:

hımmm yaw pierlotide fazla yer yok dış çekim için bulabildin mi aklinialirimsmile biz öylesine bi kafeye gittik nişanda öyle çekim yaptık çıktık çok kalabalık oluyor :bbo:

ben pieri çok seviyorum rahatlatır benii :)) hem evlerimizede yakınnn.. çok oyalanmayızz düğün günü diye de düşünüyorum ... zaten farklı biryer istiyorum ben :dance::dance: kafamda yandı birkaç şey o akşam.,, mekan bahane biz şahane oluruz inşallah :roflol::roflol:

aslında İstiklal istiyorum ama kabus olur :))

laelaelaelaelae şaka mısın be ne istiklali vallahi izdiham olur aklinialirimsmile
benimde aklıma florya tesisleri var hakanlar çok yakın pierlotiye sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…