-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Günaydın hoşgeldin nisan iyiyiz aynı herşey.
Dün eve bi gittim alt kata oturacak gelin evini yerleştiriyor mobilyalarını falan.
Ekim başı sanırım onlarında düğünü. aklıma siz geldiniz anam dedim bu sıcakta

Günaydın hoşgeldin nisan iyiyiz aynı herşey.
Dün eve bi gittim alt kata oturacak gelin evini yerleştiriyor mobilyalarını falan.
Ekim başı sanırım onlarında düğünü. aklıma siz geldiniz anam dedim bu sıcakta

ey evet ya sıcakta ne de güsel olur ya ev yerleştirmesi kafamçokkarıştı
seneye biz ne yapıcaz bakalım

günaydın hatige

sağol nisanımi nabersin.. ??

bu arada kızlar biz evin odalarını ölçü aldık ki mobilyalar sıkış sıkış olmasın diye, salonda çok ferah oldu o yüzden büyük dü zaten oda.. dün ufak odamın kanepeleri gelmiş olmamış geri götürmüşler nasıl sinir olduk anlatamam :KK43:(( ... :eek:klava:

seneye haziran temmuz gibi görünüyor canım
kesin netleşmesi için nişanlımın gelmesi lazım

ANLADIM hemen hemen aynı zamanlarda olacak sanırım sempatiksalakcinni
hayırlısı olsun hakkımızda :Saruboceq::Saruboceq:

bu arada kızlar biz evin odalarını ölçü aldık ki mobilyalar sıkış sıkış olmasın diye, salonda çok ferah oldu o yüzden büyük dü zaten oda.. dün ufak odamın kanepeleri gelmiş olmamış geri götürmüşler nasıl sinir olduk anlatamam :KK43:(( ... :eek:klava:

bende kısmetse ev tutulduktan sonra 3 boyutlu çizicem duvar planı falan çıkartıcam:KK3:
beğendiğim koltukların dizaynı içim falan yerimseniben

iyilik cnm ne olsun
bugün itibariyle şafak 99 oldu turkbayragi :Saruboceq:

bayıldım buna yaw. şeytan diyor pembe ayakkabı giy ama çok kararsız kalıyorum beyaz mı renkli mi diye çiçeğimi renkli istiyorum ama.

889.jpg

yeniden mi alırıs artık bilmiyorum yaa parayıda peşin vermiştikk, nasıl yerleştiremediler anlamadımm zaten, beceriksiz herifler nolcak :)) olmadı köşe yaptırırızzzzzz, köşe sokmucam dedim eve ama alıcam heralde hehehehehe :))

pembe ayakkabı çok hoş ama şöyle düşün bunu başka bir abiye ile bile giyebilirsin, ama beyaz ayakkabı helede çok süslü bir gelin ayakkabısıysa giyemezsin herzaman gelinliğe özeldir..özel bi anlamı vardır, çiçeğe gelince bende canlı çiçek istiyorum renkli veya sadece beyaz:)) (benim gibi rocku bi kız aslında siyah çiçek almalı ya neyse :)

yeniden mi alırıs artık bilmiyorum yaa parayıda peşin vermiştikk, nasıl yerleştiremediler anlamadımm zaten, beceriksiz herifler nolcak :)) olmadı köşe yaptırırızzzzzz, köşe sokmucam dedim eve ama alıcam heralde hehehehehe :))
inşallah kolay bi çözüm olur bari neyse nazar diyelim düzelebilecek aksilikler olsun da sempatiksalakcinni

pembe ayakkabı çok hoş ama şöyle düşün bunu başka bir abiye ile bile giyebilirsin, ama beyaz ayakkabı helede çok süslü bir gelin ayakkabısıysa giyemezsin herzaman gelinliğe özeldir..özel bi anlamı vardır, çiçeğe gelince bende canlı çiçek istiyorum renkli veya sadece beyaz:)) (benim gibi rocku bi kız aslında siyah çiçek almalı ya neyse :)

doğru diyorsun beyaz aklımdaki gibi süslü püslü bi ayakkabı alabilirm ama klasik düz topuklu istemiyorum bilmiyorumkismile
çiçek içinde canlı istemiyorum çünkü arkadaşımda da gördüm dayanmıyor düğüne kadar ölüyor bide ömür boyu olsun diye sahte istiyorum kaydirigubbakcemile3

bende canlı istiyorum evde çiçek saklamak istemiyorumm :)) zaten çiçek 1-2 saat durcak elimde :)) ibo beni kuaföre almaya gelirken getirirse çiçeği bide sprey falan işimi görür :)) zaten 2 gün önceden alacağımız yere gidip seçicem ben erkeklere bırakırsak yandık hehehehe :))

bende onu diycektim modelini belirle istediğini anlat 7 temmuzda düğünü olan arkadaşıma çiçekçi berbat bi çiçek yollamış kızda bunu istemedim ben diye geri yollamış yine istediği gibi gelmedi ama ilk gelende güzeldi. kurnazlık falan yapmasınlar.

bide böyle çiçek var çok renkli ama ilk resim sanırım daha güzeldi. pembe yada kırmızı olacak

915.jpg

922.jpg

925.jpg

X