-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ben gidiyom ciciler az tv izleyim klimlı odada (böcükkk duyy duyy) sonrada klimalı odada uyuyim(böcük duyy duyy) öpüldünüz şejkerler yarın görüşürüz

aman ne bebeği bee
ben sevmmım cocukları hıc cekıcı gelmıolar
cıx ana olmk bana göre deıl
herıf bu yuzden benı boşar yakında
30 yasıma geldım dıyıp duruyo napam erken evlenseydın demı yaa
ben almasam alan olmazdı senı dedım

elçin boynun tutulur ınş

bız 23:45te son servıs gelecek ondan sonra gıtcez el ele eve doğru serın serın geze geze
dondrma yıye yıye:icecream:

anam böcük sen hep bedduva ediyon bugün git kısım aaa inş. dondurmacı kapalıdır yiyemezsin sende

ben gidiyom ciciler az tv izleyim klimlı odada (böcükkk duyy duyy) sonrada klimalı odada uyuyim(böcük duyy duyy) öpüldünüz şejkerler yarın görüşürüz

İyi geceler canım, görüşürüz.opuyorumnanaktan

Benim de biirkaç arkadaşım vardı senin gibi hissedip, düşünen. Ama anne olduktan sonra 360 derece döndüler ya. Bambaşka bir duyguymuş diyorlar,çocuklara bakışları değişmiş. Keşke daha önce yapsaydık bile dedi biri 6-7 senelik evliler.

:1closedeyes:yok ben almım yaa
sevmım guzel bı duygudur emınımde ben o sıcaklığı o şeyı kendımde hıssetmem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…