-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

günaydın kızlar.. dün bir uğraş içine girdim albüm yaptım ekledimm kına fotolarını vs.. sonra ne mi oldu dersiniz site bakıma girdi albüm filan gitmiş silinmiş ...:eek:lmaz: şimdi tekrar yapacağım

graceful albumune baktım çok güzel olmuş herşeyin Allah mutluluk nasip etsin :Saruboceq: bende gelinliğimin altını düz model istiyorum aklımda bakıp model bulamıyordum seninde düz olunca güzel duruyormuş gerçekten beğendim. inşallah benimde böyle olacak alt kısmı

kızlarrr,lepi,çilekkk ,sonbahar profil albümümde resimler vallaa göbeğim çatladııı ykleyenee kadar kaydirigubbakcemile5umarım beğenirsiniz ... göremeyenler arkadaşlık talebi yollaması lazım... hepinizi öptüm kayınvalideme gidiyorum şimdi...

graceful albumune baktım çok güzel olmuş herşeyin Allah mutluluk nasip etsin :Saruboceq: bende gelinliğimin altını düz model istiyorum aklımda bakıp model bulamıyordum seninde düz olunca güzel duruyormuş gerçekten beğendim. inşallah benimde böyle olacak alt kısmı

speedy sağol tatlım ... gelinlke rahat etmek çok önemli benden söylemesi... rahatsız olan gelinliği tercih etmeyin..ben bütün gece çok rahattım hiç oturmadım oynamaktan :kedi:

valla cnm 11 temmuz akşamına kadar hiç bişiy belli değildi 13ünde alışverişe gittik hala gitgel yapıoruz çok yorucu oldu benim için tatlı telaş daha doğrusu elbisem koyu fuşya birazcık sırt dekoltesi var tek omuz büyük taş işlemeli deniz kızı gibi oldum dizlere kadar dar dizden aşağısı kabarık içi tüllü değişik bişiy bakalım

mıraba kızlar

gracee bacımm resımlerıne baktımm harıka
41 kere maşallah:nazar:
gelınlığın cok güzelmış :asigim:
Rabbım mutluluğunuzu daım etsın

ay mesajlar gitmiş:SS

bugün gittim vee gelin çiçeğimi aldım
latekstenmiş gerçek gibi duruo yumuşak yapılı:)
bir de nevresim aldım gelin yatağına sermek içinn

ay mesajlar gitmiş:SS

bugün gittim vee gelin çiçeğimi aldım
latekstenmiş gerçek gibi duruo yumuşak yapılı:)
bir de nevresim aldım gelin yatağına sermek içinn

uzun zaman sonra dün ilk defa yazdım silinmiş iyi mi
acaba cezalık bi sohbet mi vardı o zaman öyle yapıyorlar da kafamçokkarıştı

kuzum lepim ben takip edemedim başladın mı gelinliği diktirmeyee
yoksa gelin çiçeği için erkencik değil mi birazcık sempatiksalakcinni

X