-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

heyooo ben geldiiim:))
hani iş görüşmesi daha doğrusu sınav var demiştim ya gittim girdim sınava.
anam ne o öyle alakaya bal dökmüşler resmen.
napabildiysem artık.
zaten sınavla adam elenmemeli benim mantığıma göre:)
bir de kişilik envanteri doldurdum.
bu aşamayı geçersen ingilizce sınavı sırada.
ama tabi 2 haftada ancak belli oluyormuş sonuçlar

buarada en yaşlınız benim 24 üm:))
ya dün dönerken beğendiğim banyo takımlarını gördüm böle baktım baktım sonra alma lepik kafa kırarım kafanı dedim çıktım oradan
para biriktircem artık beyaz eşya alcaz ya:hulya:

lepimm aynı yaştayız bacımm.
hayırlı olsun bu arada bilmiyorudm sınavını.

Ben taze gelinim kızlar aslında daha önceleride yazıyordum burda:)ama evin eksikleri bitmiyor alıyoruz hala:)

sonbaharcım sabunların çok güzelmiş yaazemuszemus

lepicim inşallah kazanırsın sınavı...tut kendini canım bak daha önemli alıncakların varmış ıvır zıvıra harcama paracıklarını:eek:klava:

çilek cicişlerini güle güle kullan canım.
baharcım duvar saati dışında eklediğin herşeyi bende aldım duvar saatini eklersen çok sevinirim canım
lepicim hayırlısı olsun artıkk canım inşallah geçersinn

ay yok anam yok ya ben geliyom gidiyonuz ben gidiyom geliyonuz olmazki:emir_bebek:
bürcüğüm geldim bebeğim ciclerini güzel günlerde kullan nazlı şey ama itiraf ediyorum zevklerimiz çok uyuşmuyor tatlım fisfisfis
kız sen diyosunya hediye geldi flan anlamadım sana kim niye hediye getiriyor çeyiz adet flan mı?şakkıdı
çilek canım nevresimini çok beğendim zemuszemus

ay yok anam yok ya ben geliyom gidiyonuz ben gidiyom geliyonuz olmazki:emir_bebek:
bürcüğüm geldim bebeğim ciclerini güzel günlerde kullan nazlı şey ama itiraf ediyorum zevklerimiz çok uyuşmuyor tatlım fisfisfis
kız sen diyosunya hediye geldi flan anlamadım sana kim niye hediye getiriyor çeyiz adet flan mı?şakkıdı
çilek canım nevresimini çok beğendim zemuszemus

zevklerimizin uyuşmadığını biliyorum ama görmen lazımsırnaşık şey
yaa canım bi davet yaptık ordan kaldı bunlar keşke öyle bi adetimiz olsa şimdiye düzerdim çeyizleri:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

biricik aldıkların cok güzeller ama en cok çay tepsini beğendim çok şekermiş....bu arada yaş hakkında konuşmuşsunuz en yaşlınız benm 24 biticek az kaldı....25 yaşıma geldim daha evlenemedim yaaaasenağlama arkadaşlarımın hepsi 2 çocuklarını yapacaklar yakında.benm ne evim var ne bebeğiiiiiiiiiiiim-tatlicadiarzu-

iyiyim cnm ebnde
sonbahar sabunların çok güselmiş
hoşgeldin lepi

hoşbulduuk

lepimm aynı yaştayız bacımm.
hayırlı olsun bu arada bilmiyorudm sınavını.

ozaman topikin en yaşlıları bizin zeynep kader utansınzemuszemus

sonbaharcım sabunların çok güzelmiş yaazemuszemus

lepicim inşallah kazanırsın sınavı...tut kendini canım bak daha önemli alıncakların varmış ıvır zıvıra harcama paracıklarını:eek:klava:

ay evet yav dedim sonra alırım dur şimdi harcama minik şeylere daha vakit var zaten eferin banazemuszemus

Ben taze gelinim kızlar aslında daha önceleride yazıyordum burda:)ama evin eksikleri bitmiyor alıyoruz hala:)

neyin eksik bacım ne lazım en çok.
en çok nelerden memnunsun.
hediye ne gelio yeni gelin evine ona göre onları almayız:nazar:
hoş bizim oralarda pek adet değildir eve bişey almak falaln ama osun arkadaşlarımız getirir:umursamaz:

zeynep gelir millet birazdan hem biz neyine yetmiyoz nan :)
sea olur canım olurr nasipp sen canını sıkma hayırlısıyla herşey olurr ALLAH ın izniyle

biricik aldıkların cok güzeller ama en cok çay tepsini beğendim çok şekermiş....bu arada yaş hakkında konuşmuşsunuz en yaşlınız benm 24 biticek az kaldı....25 yaşıma geldim daha evlenemedim yaaaasenağlama arkadaşlarımın hepsi 2 çocuklarını yapacaklar yakında.benm ne evim var ne bebeğiiiiiiiiiiiim-tatlicadiarzu-

teşekkür ederim canımm daha güzelleri şekerleri senin olsunopuyorumnanaktan
inşallah hayırlısıyla evinde olur bebeğinde evlilik için adayın varmı canım:1ninca:

buarda çilek nevresime bayıldım rengi çok güzel ama ben de limit doldu ucuz da görsem ellemiyom bile:))
burcu senin de aldıkların güzel canım kullanışlı şeyler almışsın güzel güle kullan.
buarada sea sen açlısın ben 85 kasımlıyım emme hala 24 diyorum yanlış mı diyorum:S

X