Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Ayhh bugün çok güzel uyandım kızlar sizle de paylaşayım dedim.

Sabah 5,30 gibi bizim kociş uyandı allah allah dedim zaten ama sormadım lavaboya felan kalktı herhalde dedim baya uzun sürdü bu gelmedi...Kalkamadım da, zaten uyuzum yakaydirigubbakcemile3...

Neyse sonra geldi, sordum, bişeymi oldu felan diye...

Yooo namaza başladım da ben dedi sabah namazımı kıldım dedi...

Ben tabi şoklarda:1shok:

Ama o kadar sevindim ki bütün uyuzluğum gitti ona karşı, kalktım öptüm öptüm öptüm...

Allahım bana da nasip eder inşallah.

Sonra işte 1 saat felan oyalandı yatakta 7de tekrar kalktı ya dedim noluyo şimdi nereye sabah haberlerini izlicem dedi iyi dedim zaten 20 dk sonra ben kalkacaktım bi kalktım ne sabah haberi bana kahvaltı hazırlamış:asigim:

Çok mutlandım :asigim::nazar:

böcük ancak okudum yazdıklarını.
çok üzüldüm cnmya.. burcunun dediklerine katılıyorum.
başka biişi diyemiyorum çok üzüldüm gerçekten.:sinifsinif:

kundera cnm ne güsel bi haber bu..
allah bozmasın canım. inş hep böle mutlu olun opuyorumnanaktan
allah bizlerede nasip etsin inş.

Hayatim; canım erkek bebiş demişsin bana, ayhh ben ikiz istiyorum hem erkek hem kız istiyorum ama ne istediğimi de bilmiyorumkaydirigubbakcemile3
Sağlıklı olsunlarda, ama dediğin gibi birden düşündüm de benden çok pis kaynana olur tüh tühmafoldumben

Möcük canım hayırlısı olsun ya üzülme bak ne kadar sürede hazırlandınız, arsiyi düşün beni düşün bizde çok sıkışık zamanlarda hallettik...Halledersiniz merak etme. Ama eğer sorunluysa bile bile lades demeyin yeni eşyalarınıza yazık aman allah korusun bişey olur da.

Bak bizimde banyomuz sorunlu eğer öyle olduğunu bilseydik tutmazdık sinir oluyoruz çünkü, giderinde sorun var su gitmiyor, biraz su döküyorsun sonra 5 dk boş boş oturuyorsun su gidiyor devam ediyorsun kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Dikkat edin derim yani...
Aman ne çok yazdım be. Ben geçmişi okuyum biraz daha.

kızlar selam
ben çok karmaşığım bugün. amcamın kızı 12 yaşında ve ilik kanseri olduğunu öğrendik :KK43: şimdi hastanede :KK43: diğer yandan da bugün bize 5 ay oldu ama sevinemiyorum :KK43: bu hastalık kötü vurdu :KK43: dua istiyorum sizden dua :KK43:
Rabbim şifa versin, mübarek gün inşallah dualarımız kabul olsun, Allah anneciğine babacığına bağışlasın onu :Saruboceq:

Pufiimm maşallah :)

Cümleten Günaydın ve hayırlı cumalar hatunlar..

günaydın kızlar ,hayırlı cumalar..

böcük çok geçmiş olsun iyiki esyaların gelmeden olmuş olay şimdi daha zamanın var başka ev bulabilirsiniz..üzülme...

müebbet sevdam kuzenine çok geçmiş olsun inşallah atlatır hastalıgı :KK43:

edanın yarın mı düğünü onu kaçırmısım mutluluklar şimdiden...

kundera ne kadar güzell,Allah herkese nasip etsin inşalllah...

gece rüyamda bu topiği gördüm 221 sayfa olmustu allah dedim ne çabuk ilerlerdi neyseki daah o kadar olmamıs ama bugün olur :)

MüebbetSevdam cok geçmiş olsun dualarımız seninle :nazar:

böcük geçmiş olsun Hayırlısı olsun bitanem vardır her şerde bi hayır ..kötü düşünme

Ayhh bugün çok güzel uyandım kızlar sizle de paylaşayım dedim.

Sabah 5,30 gibi bizim kociş uyandı allah allah dedim zaten ama sormadım lavaboya felan kalktı herhalde dedim baya uzun sürdü bu gelmedi...Kalkamadım da, zaten uyuzum yakaydirigubbakcemile3...

Neyse sonra geldi, sordum, bişeymi oldu felan diye...

Yooo namaza başladım da ben dedi sabah namazımı kıldım dedi...

Ben tabi şoklarda:1shok:

Ama o kadar sevindim ki bütün uyuzluğum gitti ona karşı, kalktım öptüm öptüm öptüm...

Allahım bana da nasip eder inşallah.

Sonra işte 1 saat felan oyalandı yatakta 7de tekrar kalktı ya dedim noluyo şimdi nereye sabah haberlerini izlicem dedi iyi dedim zaten 20 dk sonra ben kalkacaktım bi kalktım ne sabah haberi bana kahvaltı hazırlamış:asigim:

Çok mutlandım :asigim::nazar:
ay tahmn edebılıyorum bıkere bnmkıde kalktı baslamak degılde ogunluk bişeydi havlara uctum
darısı basımıza
kızlar selam
ben çok karmaşığım bugün. amcamın kızı 12 yaşında ve ilik kanseri olduğunu öğrendik :KK43: şimdi hastanede :KK43: diğer yandan da bugün bize 5 ay oldu ama sevinemiyorum :KK43: bu hastalık kötü vurdu :KK43: dua istiyorum sizden dua :KK43:
ALLAH ım sen büyüksün sağlıgına kavustur kardescagızımı
ah canımm aklım o kadar karısık kı duygularım o kadar karısık kı aşkım warmı yokmu hıssedemıyorumm
:teselli:

tabiki cnm tahmin kaydirigubbakcemile5
teşekkür ederım tatlım yaptığın için.
ayy evet kavusma heyecanındandır seni ne kaaa özlemiştir :asigim:

kız esmaaaa
nerdesın
bianlık gırdımde aksam cnm eltımden

moralım bozuk
bıdaha resım falan eklemıycem
evimi su basmışmafoldumben
böcük cnm dur hemen bi baksın senınkı hem esyanız yokmuş buna sevınmen lazım
cok su bsan biyermiymiş anlamadımniyeki öyle
uzulme ıns hersey yoluna girer
aaaaa
aaaaaaaaaaa bide bide bugün beni anaokulundan aradılaarrrr
papatyam anaokulu hemde en istediğim evime 10 dk. uzaklıkta
kadın dediki öğretmenimiz işten ayrıldı hastalandı.
cv nizi bırakmıstınız gelin görüşelim yarın saat 2 deeeee
gozun ayndın cnm

Günaydın kızlar

böcük sıkma canını başka bir ev bakın hemen bizimde banyonun tavanında akma vardı üst komşuyu uyardık yaptırdılar şimdi biraz izler var ama şükür akmıyor ev taşımak kolay değildir canım iyi düşünün içine yerleşince zor olur baştan eşyaların gelmeden evi değiştirin derim ben
müebbetsevdam çok geçmiş olsun acil şifalar bir an önce atlatır umarım yaşı daha çok küçük

aa tabi EDA mıza mutluluklar hersey dilediği gibi olsunnnnnnnnnnnn

günaydın kızlarr

böcük çok üzüldüm canım ya..

müebbetsevdam Allahım acil şifalar werir inş...

kızlar işyerinden bi arkdaş komsuna yardım ıcın patik getirdi
okadr degısıklerlki bilmem resimde belli olcakmı(kafası ve ayagı gozuken ben degılım:):KK66:
dscf0115n.jpg

dscf0114k.jpg

usteki ayaktaki patık
dscf0117n.jpg

dscf0116vn.jpg

esma bunları biliyorum benn
çok tatlılar
ne kadara satıyolarmış?

Günaydın kızlar,
Müebbetsevdam, çok üzüldüm, allah acil şifalar versin...
Uğurböceği sinay'a katılıyorum ben..Her kış yağmur yağınca evine su basma riski ile yaşamak zorunda kalabilirsin ...Hani şimdi evde eşya yok..Bir de olsa idi:KK43:( Bence yeni bir ev bakmaya başlayın....Bir keresinde ben ortaokula gidiyorken bizim eve de sel basmıştı...Öyle bir yağmur yağıyordu ki, anlatamam...Olan bize ve eşyalara oldu. O suyu dışarını çıkarana kadar ölmüştük..Olan güzelim kitaplara olmuştu...
Erva hadi hayırlısı:))

Ben de bu haftasonu gelinlik bakmaya başlayacağım...Kararsız ve zor beğenen biri olunca:)))) Ama aklımda hiç bir model yok:KK43:(

X