Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

he bıde HAYATIM suan heycan yok bende nedense aksama bakalım nolcak

ayy annemde onkez aradı haa
ne renk olsun sımlı mı sılsız mı beyaz mı :bbo:
bı pıke sardırcaz anam ağladı bee

sulfaycım benimde kayınbiraderim yani serhatın oğlan kardeşi gidecek askere.
kütahyaya gidecekmiş dün gece saat 2 de aradı ödüm patladı

Aimecim geçmiş olsun sanki ben de yine grip olcak gibi :sinifsinif:

Birbirimizin hayatında o kadar yer ettik ki artık rüyalara giriyoruz kaydirigubbakcemile3 Ben de çoğu zaman burdan birilerini görüyorum. Öyle alıştık birbirimize :1hug:

Hayır olsun inş.

öncelikle tsk ederim gecmis olsun dilegin icin
rüyaya gelince evet cok haklisin, ben bazen anneme filan sizin hakkinizda bisey anlaticak gibi oluyorum, su sunu aldi, cok mutluyum cünkü sunun hayatinda su olmus gibi, sonra kendime geliyorum annem tanimiyor ki diyorum, kendi kendime gülüyorum kaydirigubbakcemile3

geçmiş olsunn aimemm Şeniz

hadi ya ondan ucuz satıyolar dimekk CADIARZU

tesekkür ederim betacim, evet burda iflas ettiginden dolayi cok uyguna satiyor elinde son kalanlari ama türkiyde ki quelle yi bilmem ..... :uhm:

gecmıs olsun aıme cnm benım

sagol canim benim
provandan resim bekliyorum ona göre a.s

Allah sağ salim gidip gelmesini nasip etsin inş.:Saruboceq:

Ayy gece çalan telefondan çok korkarım ben de, hep kötü haberleri öyle aldık mafoldumben

Asklerler hayırlısıyal donsunyuvacıklarına ınss

kızlar dun unuttum sanırım esra k. deniz ile mesajlastım
böcükk sana mutluluklar diyor
herkezcıklere selamı varrrrrrrr

hoşbuldukk kıslar
ikizim ellerine sağlık her zmanki gibi enfes birşeyy daha :)
böcük Allah yardımcın olsun okurken başım döndü sanki ben koşturcakmışım gibi huhh

kızlar resimleri albüme koydum burada yapamadım büyük oluyor bakabilirsiniz açık herkese

hmm olcekmıyım ozaman ben:KK43:

yanlız topiğin kapancagını bılır gıbı nostaljıye dadanmışızsırnaşık şey

hahahah buna çok güldüm yaa .. dimi sanki içimize doğmuş gibi, kaydirigubbakcemile3

virginia2.jpg

hee işte kızlar bunu aldım bı tane daha var onuda bulamda koycam
:jeyyar:
ne kaaa güselmiş aşkıtom
güle güle giyin

evettt 10. haftadayız teyzeleri opuyorumnanaktan
ay hayırlı olsun sağlıkla büyütün inşallah

çisil dert ettiğin şeye bak canım yaa
her kadında dönem dönem kist wardır zaten biz farkedemesekte
kimi adet döneminde atar bunları
kimide mesela doğum kontrol haplarını kistleri yok etmek içinde kullandırıyolar doktorlar

ayrıca sen bacağımda diyosun alakası yoktur üzme kendini
yağ bezesi olabilir bence.
doktora gitmektende sakın korkma neyse çözülür bi an önce

şunuda ekliyim ;
bi arkadaşımın annesinde kist wardı doktor hemen çocuk yapcaksın dedi
kadın doğurdu kistler gitti :lepi:

ya doğru sölemiş.
çisil

geçen haftalarda anlattımya doktora gittim diye
benımde sürekli sol yumurtalığım ağrıyordu kasığım falan..
1 adet dönemim öyle geçti dedim 2.dede böle olursa gidicem. baktım yine hafif hafi,f öncekinin şiddetinde olmasada oldu ağrı.
doktor kontol etti dediki bayanlarda oluyor zaman zaman kist ama sende yok
üşütmeden dolayı ayaklarını sıcak tut.ama dedi bayanlarda oluyor ve kendı kendıne gidiyor gitmediği takdirde ilaç veriyoruz büyütülecek bişey değil anlayacağın.
korkma olur mu kaydirigubbakcemile5

Höhh anasının gözü beeeeee :mymeka: akşam açtırdık topiki 16 sayfa yapmışsınız maşallahh akannehir
Ben sizin için gece 12 lere kadar uğraştım nerde bu burcu diyen bir allahın kulu çıkmamış beeeakannehir

ay burcu kim neden şikayet etmişki yani içimizden biri olmadını düşünüyorum bende
dün mune isimli bi yöneticiuye mail attım
sayfada habire tefal uyarısı çıkıyo diye parola istiyor diye
oda cevap yazdıki adminlere bildiriyorum dedi..
canım o kadar ugrasmıssın cok sağol çeyiz topiği adına seni öpüyorum

eden aramzıdan değilmiş sıkayet ettıklerı kısı aramızdan mış öle anladım ben

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Kızlar dün bu tatlıyı yaptım.
Etimek Tatlısı ve aynı altı ekmek tatlısı kıvamında olduu koçişş çok beğendi..
Tarif defterinize not alınn hem basit hemde çok güzell opuyorumnanaktan

[/FONT][/COLOR]

ay görüntüsü çok güzel yaaa
tarifide aldım
ellerine sağlık betuş

Son düzenleme:
canisi hediylerinin hepsi cok güzel, ama bence en özeli kendi ördügü kazak, benimde müstakbel kayin validem bana öylesine bir bolero örmüs, cok hosuma gidiyor, kiyamiyorum giymeye =))))
saol canım
ip alırken ortaya bukadar hoş bişey çıkacağını tahmin etmiyordum.
k.validenin bolerosu hakkında gerçektenbölemi düşünüyosn yoksa tam terisini ima etmeye çalıştın anlamadım :uhm:

ETıKETLER
çılgın çeyizciler, çeyiz delülerüüü, çeyiz dolu hurçlar:), çeyiz isteriz!!!, çeyiz krizi, çeyiz olmadan asla:), çeyiz sergisi, çeyiz severler topiki, çeyiz uzmanları, çeyizci güzelleri, çeyizci kzlar cumhuryeti, çeyizciler vadisi, çeyizde yaparım kariyerde, çeyizlenemdm doya doya, çeyizlik kek kalıbı:), çeyizsiz kız mı olur hıh, ömür biter çeyiz bitmez:), ömür biter ceyiz bitmez, önüm arkam çeyiiiz, asker tutan burcu:), böcük evleniyor, bizde çene hıc bıtmez, bolumu, ceyiz, ceyiz delisi böcük, ceyizciler buraya, clipso hayatim, düdükçü sinay, dantelimi seveyim, dantelli donum bilem vaaa, devrik esmy, elalem nederse desin:), en güzel benim, etiketim çeyizim:), fikir, haydi çeyizciye, hazirligi, herşey boş çeyizle coş, jeyar böcük, kazen bizi çeyzciye götür, koca değil çeyiz istiyoz, koca değil ceyiz istiyoz, koli koli çeyiz, komşum buketım, manyak erva[/COLOR, paylasimlarimiz, sağım solumda çeyiz:), sag eller havaya, sohbet, yeni topik

DELıLERRRR :roflol:
esmanınkini ben yazmıstım ..
burcununki çok komik haha

Son düzenleme:
Tatlımı beğenene herkese çok çokk mersüü tşk a.s.
Walla ben çok beğendim afiyetle yedik kaydirigubbakcemile3

Böcük eğer göbüşün felan yoksa bence büstiyere gerek yok ama şöyle bişe var büstiyer giyince kambur durman mümkün değil ben nikahta hep dik dolaştım haliyle yamulamadımm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 o bakımdan süperr :lepi:
Hemşomla benim büstiyer aynıydı tavsiye ederik yanii dimi hemşo kaydirigubbakcemile5

5796_f_emaxi_5796.jpg

ahanda benimde aynısı:kedi:

a.s.

saol canım
ip alırken ortaya bukadar hoş bişey çıkacağını tahmin etmiyordum.
k.validenin bolerosu hakkında gerçektenbölemi düşünüyosn yoksa tam terisini ima etmeye çalıştın anlamadım :uhm:

yok kiz gercekten cok begendim... öylesine derken yani dogum günü yada baska bir özel gün yoktu, bunu kastettim

erva yaz yaz sende yaz oycam seniiiiiiiii
annemelrın 1ayı geckındır sipariş ettklerı koltuklar gelmiş
bayramı koltuksuz gecırdı ler ya
gelen gıden yere oturdu

a.s.
yok kiz gercekten cok begendim... öylesine derken yani dogum günü yada baska bir özel gün yoktu, bunu kastettim
he anladım canım kaydirigubbakcemile3

ay sabah işe gelirkende öğlen eve giderkende yağmur yağıyordu.öle çok değil ama
az yağıyo. öyle özlemşimki yağmurda yürümeyi.sabah 5dk daha erken çıktım evden.
aheste aheste geldim.
öğlende aynı gittim. iyi geldi. opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Amiin canım

Kaç haftalık oldu yaa esra CADIARZU

Bneim arkadaşım da 11 haftalık yaa, pazar günü bizim burdaki bebiş mağazasına gitcez beraber zemuszemus

hoşbuldukk kıslar
ikizim ellerine sağlık her zmanki gibi enfes birşeyy daha :)
böcük Allah yardımcın olsun okurken başım döndü sanki ben koşturcakmışım gibi huhh

Nerdesin kız sen hiç uğramıyon artık buralara :dilcikar:

HAYATIM ya o altını ananemm gecen yıl gelemezsem kıızm tak demıstı daha takamadan gıttı üzüldum genede
neyse sağlık olsun

evt ıkımız yapcaz mecbur zaten ben kımseyı ıstemıyorum cnm yaparız bız:lepi:

Allah kolaylık versin o zaman kaydirigubbakcemile5

Amiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn canım sağol :Saruboceq:

Hayati de senin gibi kıskanç o zaman, benimki hiç kıskanç olmadığını iddia eder sürekli
Ama bazen yakalıyorum kıskandığını :kedi:

heee kıskançtır ama o ara ara belle eder ben her dakka
benim bi de aman kıskançlığımı belli etmiyim falan gibi dertlerim de yoktur
direkt sölerim
bana bak bi yanlışını görürsem Allah belamı versin önce seni öldürürm sonra kendimi öldürürüm
ve burada daha söleyemeyeceğim tehditler :lepi:
kötü bişey yazmayım da biri kalkıp şikayet etmesin naniknanik

he bıde HAYATIM suan heycan yok bende nedense aksama bakalım nolcak

ayy annemde onkez aradı haa
ne renk olsun sımlı mı sılsız mı beyaz mı :bbo:
bı pıke sardırcaz anam ağladı bee

aman böle sakin ol heyecan bitirio adamı

oğlan kardeşi mi? askere nası alıyolar sırnaşık şey sırnaşık şey

aleykümselam sende bizden ona selam söyle ve özlediğimizi :1hug:

ETİKETLER
çılgın çeyizciler, çeyiz delülerüüü, çeyiz dolu hurçlar:), çeyiz isteriz!!!, çeyiz krizi, çeyiz olmadan asla:), çeyiz sergisi, çeyiz severler topiki, çeyiz uzmanları, çeyizci güzelleri, çeyizci kzlar cumhuryeti, çeyizciler vadisi, çeyizde yaparım kariyerde, çeyizlenemdm doya doya, çeyizlik kek kalıbı:), çeyizsiz kız mı olur hıh, ömür biter çeyiz bitmez:), ömür biter ceyiz bitmez, önüm arkam çeyiiiz, asker tutan burcu:), böcük evleniyor, bizde çene hıc bıtmez, bolumu, ceyiz, ceyiz delisi böcük, ceyizciler buraya, clipso hayatim, düdükçü sinay, dantelimi seveyim, dantelli donum bilem vaaa, devrik esmy, elalem nederse desin:), en güzel benim, etiketim çeyizim:), fikir, haydi çeyizciye, hazirligi, herşey boş çeyizle coş, jeyar böcük, kazen bizi çeyzciye götür, koca değil çeyiz istiyoz, koca değil ceyiz istiyoz, koli koli çeyiz, komşum buketım, manyak erva[/COLOR, paylasimlarimiz, sağım solumda çeyiz:), sag eller havaya, sohbet, yeni topik

DELİLERRRR :roflol:
esmanınkini ben yazmıstım ..
burcununki çok komik haha

clipso mu kafamçokkarıştı kızım reklama giriyo, telif falan istemesinler :roflol:

canımcım biz ikimizde çok istedik çok şükür Rabbim aratmadı yaw insanlar senin özel hayatın hakkında yorum yapınca kızıorum ben çünkü ben kimsenin özel hayatına karışmam ablamınkine bile nese benim melekim acıktı midem kazınıooo bugün çiğ köfte alcammmmmm ne zamandır yemiorum bak derken bile ağzım sulandı:)
varmı seninde bulantı falan?

yaw o etimek tatlısı ne güsel görünüo bende yapiim kocike:) ellerine sağlık canımcımm alkisalkisalkis

miğdem bulantım çok var çıkartıyorumda. bir kaç gündür ilaç etki ediyor her yemek sonrası olmuyor.
senindemi miğden kazınıyor ben 2 saatte bir birşeyler atıştırıyorum. günlük yediklerimi böldüm. arada fazladan kaçırıryorum ama yinede dikakt ediyorum. bulantım olmasa hiç sorunum yok.
11-14 testini yaptırdınmı ?

Oyyyyy maşallah ne yazmışsınız böyle öğlene kadar 30 sayfa nerdeyse akannehirakannehirakannehir

Annemler akşam gelcekmiş bişeyler hazırlamam lazım ama ne yapsam bilemedim yaaa. Yemekten sonra gelcekler. Böle kek vs yapmayım dedim. Babam kalp hastası olduğu için hamurlu bişeyler yapmak istemiyorum.Yoksa dayanamayıp yer. Sütlaç çok sever sütlaç mı yapsam acaba
CADIARZU

sütlaç dicektim bende doğru karar.

Evet hemşom az önce ben de böcüğe dedim aynısını kaydirigubbakcemile5

Yaaaa ben gelinliğimi hala temizletmedim. Öyle duruyor kılıfında. Çok kirli etekleri ama güvenilir bi yere vermek istiyorum :sinifsinif:

eteklerini koslalı suya koyup beklet sonrada çitileyerek durula çıkıyor.

aime, yazdığını görmedim canım bakmamışım. çok sağol.
geçmiş olsun.

eccu, erva Amin kızlar.

eccu darısı başına. gamzeden sonra önce esmada olmalıydı aslında düğün sırası bozuldu kaydirigubbakcemile3

X