Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

merhaba böyle bir konu açıp yardımda bulunduğunuz için teşekkür ederim.

ben blendır seti almak isityorum braun almayı düşünüyorum siz hangini önerirsiniz acaba ?birde çaydanlık almak istiyorum onuda korkmz düşünüyorum hangisi daha kullanışlı olur

braun çelik uçlu blender seti alabilirsin güzeldir. korkmaz da çelikte iyi bi marka tercih edebilirsin cnm.

Çok teşekkür ederim yardım olduğunuz için... Bugün eve teslim etmişler bakiyim bi nasıl diye tekrar iletişime geçerim sizinle... Fiyattan dolay değil aslında dediğiniz gibi aynı mark alma ve renk takıntısı yüzünden böyle oldu.. Tekrar teşekkür ederim:KK16:

rica ederim. güle güle kullan. inşallah mutlu huzurlu kullanırsın cnm evinde :) allah bütün nişanlıları mutlu etsin büyük umutlarla evliliğe adım atıyoruz çünkü.

kızlar bende gelicek ay meyve sıkıcağı alıcağım araştırmalarıma göre 2009 ve 2010 lu yılların topiğin de en iyisi philips alu öneriliyor şimdi üzerine yepyeni ürünler çıktı ama benim için son model ürün yerine kalitesi ve işlevi önemli siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Veya tavsiye ediceğiniz ürün markası ne olur?

Ben çeyizim için Hürsultan Çelik dekorlu tencere seti ve future gastro teflon(döküm) set aldım satıcı hürsultanı çok övdü fakat internette hiç kullanıcı yorumu bulamıyorum bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şİmdiden Teşekkürler

Merhaba Defne.. Benim de bir sorum olucak..

Çeyiz hazırlamaya yeni başladım ve piyasa hakkında hiç bir fikrim yok.. Beğendiğimi alıyorum.. Bu alıveriş sitelerinden indirimmli diye bir kaç ürün aldım fakat farklı sitelerde almış olduğum ürünlerin daha yüksek daha düşük fiyatlarına da rastgeldim.. İndirimden faydalandım derkenn daha pahalıya mı mal ediyoruz çözemedim :KK50:
Sorum şu kii Korkmaz Spring 89 Parça Çatal Kaşık Seti A2490 kendi sitesinde %44 indirimle kdv dahil fiyatı 296,70 TL.. Bu ürünün piyasasına göre fiyatı iyi mi? Ürünü tavsiye edermisiniz? Şimdidenn Çoookkk Teşekkür Ederimm.. :KK16:

Ben çeyizim için Hürsultan Çelik dekorlu tencere seti ve future gastro teflon(döküm) set aldım satıcı hürsultanı çok övdü fakat internette hiç kullanıcı yorumu bulamıyorum bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şİmdiden Teşekkürler

canım hürsultan markasından pek sıkıntı yaşamassın genelde çelik ürünlerde şöyle bir özellik vardır kullanamassan en kalitelisini de kullanamazsın zaten bildiğim kadarıyla hürsultan da üründe bir hata olduğu zaman birebir değiştirme garantisi vardı diye hatırlıyorum seni zor durumda bırakmazlar yani :)

Merhaba Defne.. Benim de bir sorum olucak..

Çeyiz hazırlamaya yeni başladım ve piyasa hakkında hiç bir fikrim yok.. Beğendiğimi alıyorum.. Bu alıveriş sitelerinden indirimmli diye bir kaç ürün aldım fakat farklı sitelerde almış olduğum ürünlerin daha yüksek daha düşük fiyatlarına da rastgeldim.. İndirimden faydalandım derkenn daha pahalıya mı mal ediyoruz çözemedim :KK50:
Sorum şu kii Korkmaz Spring 89 Parça Çatal Kaşık Seti A2490 kendi sitesinde %44 indirimle kdv dahil fiyatı 296,70 TL.. Bu ürünün piyasasına göre fiyatı iyi mi? Ürünü tavsiye edermisiniz? Şimdidenn Çoookkk Teşekkür Ederimm.. :KK16:

Merhaba

hayırlı olsun :) çeyizde en önemli şey çeyiz eşyasını ileride siz kullanacağınız için beğendiğini almanız daha iyi başkasını dinlemenizi tavsiye etmem :)

A2490 a gelince kendi sitesinden kastınız nedir ? son zamanlarda bi korkmazla ilgili site açıldı o korkmazın kendi sitesi değildir internette değilde dışarda biraz daha araştırma ile daha ucuza bulabilirsiniz. misal üçler markette yanlış görmediysem daha ucuz fiyat koymuşlardı yani küçük çaplı bir araştırma ile daha ucuza mâl edebilirsin cnm sonuçta çeyiz eşyası alıyorsun ne kadar kısarsan o kadar iyidir dimi :)

merhaba defne ;
emsan çatal bıçak takımları hakkında önerin nedir, işin içinden biri olunca güven çok artıyorda:)

canım emsan eski emsan değil yani bildiğim kadarıyla ithal ürünler imran korkmaz jumbo bunları tavsiye ederim :KK66:

bugün bernardodan 24 parça çatal -bıçak seti aldım 145 tl ikinci ürüne de %50 vardı 80 tl lik demliği 40 aldım 125tl çatala 55tl demliğe verdim gibi düşünebiliriz)sizce çatal- bıcağa çok mu verdim ama baya kaliteli görünüolardı 25 yıl garantili?

merhabalar. ben yeni evlendim eşim askerde olduğu için daha evime yerleşmedim. eşya almaya başlıcaz. en kullanışlı markalar hangileridir? tencere takımları yemek takımları hangi markayı önerirsiniz

defne merhaba,
bernardo hakkında ne düşünüosun...belki ilgi alanın dışında ama hani olur ya bi bilgin olabilir belki diye düşündüm:)

blender da braun. ütüde philips değil delonghidir en iyi marka. ödülü vardır bu konuda. kişisel bakım yani saç ürünleriyle ilgili remingtondur. sadece saçla ilgilenen ödüllü firmadır. elektrik süpürgesi philips düşünebilirsiniz.

yorumunuza katılıyorum bende maşa olarak baybylees aldım kuaförümün tavsiyesiyle hemde en pahalısından ıkı saaten kı saclarım cok fazla degıl maşa yapamadım sonra kuzenım teknosada calısıyor onun yanına gıttım maşa almaya oradakı calısan arkadaşlarıyla konuştu kız bana braun vs de satabılırdı kesınlıkle sac urunu konusunda remington dedi aldım hemde çok ucuza şimdi 10 bile sürmeden tüm saçımı maşa yapıp çıkıyorum çok ama çok memnumum
delogni çok iyi bir markadır ben şu an 23 yasındayım ilkokul 4 e giderken babam elektirikli sürüpgesini aldı düşünün bir kere dahi bozulmadı hala kullanıyoruz halı yıkamasıda var onuda hala kullanıyoruz ütüsünü bilmem ama elektirik süpürgesinde çok memnun kaldık ütüde arzum kullandık memnun kalmadık ütüle ütüle kırışıklıklar açılmıyor philips aldım orta bir fiyatı ütü resmen kayıp gidiyor saatlerce ugrasılan ütüyü az vakitte tamamlar olduk philips ütü önerisinide yine taknosada çalışan kuzenimin oradaki arkadaşları önerdi ben daha özellikli pahalıya gitmiştim kız bu işinizi çok iyi görür diyince aldım eğer bütçe yoksa aynı sizin dediğiniz gibi delonghide öneririm dedi ben philips aldım
blender konusundan hiç fikrim yok ama yorumlarınız gerçekten çok doğru biz kullandık çok memnunuz ve çeyizimede aynı şeylerden almayı düşünüyorum

Canımm Merhabaaa banada yardım ett:KK14::KK14:

Yaklaşık bir aydır herşeyi araştırıyorum ve artık kafam iyice karıştı ne yapcagımı ne alıcağımı şaşırdımmm :KK53: Karacanın çatal bıçak ve tenncere stlerinde güvenirliği nasıl almışken pişman olcugam şeyler almak istemiyorum çoğu kişi hisarı önerdi tencere ve çtk de onunda diğerleriyle fiyat farkı var zaten çeyiz setlerindede bişeyini beğeniyosun bişeyini beğenmiyosun ayrı ayrı almak istiyorm bu seferde çok pahalıya gelir diyorlar ne yapcağımı şaşırdımm:KK53::KK37:

Canımm Merhabaaa banada yardım ett:KK14::KK14:

Yaklaşık bir aydır herşeyi araştırıyorum ve artık kafam iyice karıştı ne yapcagımı ne alıcağımı şaşırdımmm :KK53: Karacanın çatal bıçak ve tenncere stlerinde güvenirliği nasıl almışken pişman olcugam şeyler almak istemiyorum çoğu kişi hisarı önerdi tencere ve çtk de onunda diğerleriyle fiyat farkı var zaten çeyiz setlerindede bişeyini beğeniyosun bişeyini beğenmiyosun ayrı ayrı almak istiyorm bu seferde çok pahalıya gelir diyorlar ne yapcağımı şaşırdımm:KK53::KK37:

ben de çok araştırdım canım. karaca önermiyo kimse tencerelerin kapak kulpları düşüyomuş felan bende karaca alıcaktım vazgeçtim. güral porselen almaya karar verdim yemek takımımı. sana da öneririm sonuçta kütahya porselen şehri :) tencere ve tavalarımı korkmazdan alıcam. nasıl bi marka bilmiyorum. seramik tava ve tencerede karar kıldım. umarım kullanışlıdır bu markalar.

bernardonun porselenleri nasıldır yardımcı olursanız çok sevinirim
ayrıca elektirik süpürgesi nevresim takımı bornoz onlar için marka ismi paylaşırsak daha güzel olur bence

X