Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

tabiki :) yorumladım okuyabilirsiniz :)

birde Korkmazın violetta tencereleri hakkında ne düşünüyorsun öğrenebilir miyim. ya alında vertekslerde çok güzel ama pahalı. violettanın 5 parça tencersi ve 3 sahanı 270 tl ye buldum süper değil mi?

birde Korkmazın violetta tencereleri hakkında ne düşünüyorsun öğrenebilir miyim. ya alında vertekslerde çok güzel ama pahalı. violettanın 5 parça tencersi ve 3 sahanı 270 tl ye buldum süper değil mi?

sen bilirsin burdan da cvb veriyim ordan da cvb veriyim violettalar kullanışlıdır çelik tencere tek olarak istiyorsan taç ın çeliklerine de bi bakabilirsin korkmazınkileri pahalı bulabilirsin belki yalnız şöyle birşey var violaettanın tencere seti yok sana katalogdaki tencereleri birleştirip set yapıyor olmasınlar ? yoksa benmi yanlış biliyorum 10 senedir setini görmedimde :)

sen bilirsin burdan da cvb veriyim ordan da cvb veriyim violettalar kullanışlıdır çelik tencere tek olarak istiyorsan taç ın çeliklerine de bi bakabilirsin korkmazınkileri pahalı bulabilirsin belki yalnız şöyle birşey var violaettanın tencere seti yok sana katalogdaki tencereleri birleştirip set yapıyor olmasınlar ? yoksa benmi yanlış biliyorum 10 senedir setini görmedimde :)

canım burdan ceaplayalım karışmasın :
Yok kokmazdan şaşmam gibi haftasonuda bayağı araştırdım senin verdiğin bilgilerde var tabi korkmaz tek tercihim.
Violettalar iyi ve uygun gibi geldi. vertekslerdede kapakları süzgeçli özelliği olduğundan nerdeyse 2 katı fiyat vermişler. aslında modeller güzel ama.
tombik setlerdede sapları ısınıyor diye tavsiye etmiyorlar. sanırım viyolettaları alıcam. ayrıca takım yapabileceğim servis seti, çay makinesi , tost makinesi gibi aynı renk ürünleri var. Bu arada korkmazstore internet sitesi açılmış herşey % 35 indirimli :)

yok set yapmıyorlar ben tek tek birleştirdim:)

canım burdan ceaplayalım karışmasın :
Yok kokmazdan şaşmam gibi haftasonuda bayağı araştırdım senin verdiğin bilgilerde var tabi korkmaz tek tercihim.
Violettalar iyi ve uygun gibi geldi. vertekslerdede kapakları süzgeçli özelliği olduğundan nerdeyse 2 katı fiyat vermişler. aslında modeller güzel ama.
tombik setlerdede sapları ısınıyor diye tavsiye etmiyorlar. sanırım viyolettaları alıcam. ayrıca takım yapabileceğim servis seti, çay makinesi , tost makinesi gibi aynı renk ürünleri var. Bu arada korkmazstore internet sitesi açılmış herşey % 35 indirimli :)

yok set yapmıyorlar ben tek tek birleştirdim:)

anladım cnm ama yalnız onların vertexden bir farkı daha var kimse bilmez bunu pek bu son sistem sensörlü ocaklar varya tencereyi üzerine koyduğunda yanıyor işte o özel tabanlı tencerelerde sadece işe yarıyor yani vertex gibi tencerelerde :) bence de çok doğru düşünüyorsun korkmazdan vazgeçme :)) ama fiyatı yine araştır derim son zamanlarda alternatifler çoğaldı biliyorsun :)

anladım cnm ama yalnız onların vertexden bir farkı daha var kimse bilmez bunu pek bu son sistem sensörlü ocaklar varya tencereyi üzerine koyduğunda yanıyor işte o özel tabanlı tencerelerde sadece işe yarıyor yani vertex gibi tencerelerde :) bence de çok doğru düşünüyorsun korkmazdan vazgeçme :)) ama fiyatı yine araştır derim son zamanlarda alternatifler çoğaldı biliyorsun :)

İndiksiyonlu ocaklardan bahsediyorsun sanırım. Ya bilemiyorumki ocak öyle olur mu olmazmı :S

valla biz anadan kalma doğalgazlı ocaklar kullandığımız için diksiyonunu indiksiyonunu bilmem :)) ama bence sen beğendiğini al derim

Alemsin valla sağol canım kafama takılan bir şey olursa yine yardımına başvuracağım. :KK16:

merabalar. bende nişanlıyım. ve küçük ev aletleri, kişisel bakım bölümünde 4 yıl çalıştım. hangi marka iyi hangi marka kötü iyi bilirim. size bu konuda yardımcı olabilirim.

blender da braun. ütüde philips değil delonghidir en iyi marka. ödülü vardır bu konuda. kişisel bakım yani saç ürünleriyle ilgili remingtondur. sadece saçla ilgilenen ödüllü firmadır. elektrik süpürgesi philips düşünebilirsiniz.

merhaba ben çatal kaşık bıçak takımı almak istiyorum gönlümden gecen jumbo ve hisar ama maddi durumum buna izin vermiyor bu yüzden nehir korkmaz ve kahramanlar arasında seçim yapmak durumundayım bilgilendirirseniz sevinirim

merhaba ben çatal kaşık bıçak takımı almak istiyorum gönlümden gecen jumbo ve hisar ama maddi durumum buna izin vermiyor bu yüzden nehir korkmaz ve kahramanlar arasında seçim yapmak durumundayım bilgilendirirseniz sevinirim

eğer maddi durumunuz korkmaz veya nehire yetiyorsa tavsiye ederim ikisinin de çeliği çok iyidir. korkmazın çok güzel modelleri var hoşunuza giden mutlaka olmuştur nehir ise yıllardır kaşık çatal sektöründe eğer kötü bir firma olsa en azından o kadar sene tutunamazlar dimi :)

blender da braun. ütüde philips değil delonghidir en iyi marka. ödülü vardır bu konuda. kişisel bakım yani saç ürünleriyle ilgili remingtondur. sadece saçla ilgilenen ödüllü firmadır. elektrik süpürgesi philips düşünebilirsiniz.

canım haklısın doğru diyorsundur kendine göre ama ödüllü olması burdaki arkadaşların sorduğu soru değil tecrübelerimizden faydalanmak istiyorlar bizlerde onlara göre tavsiyelerimizi sunuyoruz en uygun bütçeye göre en uygun ürünleri tavsiye ediyoruz arkadaşlara kaldıki philips braun tefal gibi markalarında bir çok ödülleri mevcuttur ben 14 senedir çalışıyorum çalışmaktayım bir çok firmayı fabrikalarına giderek gördüm bunların içinde remington, philips ve tefal fabrikaları da dahil (yurt dışındaki kendi fabrikalarında) ben bugüne kadar annemin teyzelerimin delonghi ütüsünü 25 senedir kullanıyorum dediğini duymadım ama mesela ben küçükken abimin gömleklerini ütülediğim ütüyü hala kullandığımızı biliyorum :) remingtonun saç kurutmasını saç düzleştiricisini 15 senedir kullanıyorum dediğini duymadım he bu onları kötülüyorum anlamına gelmez remington dediğiniz gibi gerçekten de saç bakım konusunda iyidir ama bu en iyisi olduğu anlamına gelmez o yüzden bence tavsiyelerinize birazda tecrübelerinizden birşeyler katarsanız bizler içinde çok daha aydınlatıcı olur diye düşünüyorum amacım size muhalefet olmak değil sadece tecrübelerinizden de birşeyler katarsanız daha iyi olabilir diye düşündüm yanlış bir kelime kullandıysam özür dilerim :)

Anladığım kadarıyla bilindik markaları tanıyorsun. Tefal ütü de kötüdür. ben uluslararası firmada çalıştığım için hepsini biliorum. delonghi ütüde en iyisidir. insanlar türkiyede bilmediği için alıpta 15 yıldır kullandım demez. Bizim ülkemizde neyin reklamı varsa o alınır kullanılır. araştırılmaz genelde. yada komşum bunu kullanıyor bunu alayım derler. sizin gibi yani. emin ol ki hep tefal philips braun satılan küçük çeyiz mağazalarında çalışmadım uluslararası markaların satıldığı büyük firmada çalıştım. delonghi en iyi tasarım ve performans ödülünü almıştır. hepsini test ettim buhar çıkışlarına kadar tek tek su koyup denedik artı müşteriden gelen şikayetleri de bilirim. çevremde bu 15 yıl kullanmış diye bakmam olaya. bilimsel yönünden bakıyorum. Ben kendim çeyizime delonghi ütü aldım fiyatı da gayet makul 89 tl ye aldım. philipsin azur serisi gc4870 modeliyle ikisini karşılaştırdık 370 tl lik philipsi 89 tl lik delonghi solladı. artı tabanı titanyum seramiktr. titanyum taban hiç bir markada yoktur. çeliğe göre 300 kat daha dayanıklı bir maddedir titanyum. Her neyse çeyiz firmalarında çalışanları dikkate pek almam çünkü sınırlı markalarla çalışırlar. Süpürge de en iyisi dyson dur. ama pahalıdır arkadaşlar. o yüzden süpürgede rowenta philips samsung ve delonghi tercih edebilirsiniz. beyaz eşyada elektrolüx iyidir. ama yedek parçası zor bulunur ve pahalıdır. o yüzden tercih etmeyin. çamaşır makinesinde kesinlikle samsung. blender da dediğim gibi braun. kettle de russell hobs iyidir.ama pahalıdır. korkmaz ucuz ve güvenilir tercih edebilirsiniz. zaten keetle çok önemli deil. çelik tercih etmeniz yeterli. Saç bakım ürünlerinde remingtondan şaşmayın pişman olursunuz. İlk tercihiniz remington olsun bulamazsanız babylıss alabilirsiniz. ikisi de kuaför markasıdır.sadece bu işlerle uğraşırlar. Her zaman kendi alanında çalışan diğer alanlara el atmayan markalar daha başarılıdır. bunu unutmayın.

Merhaba ben küçük ev aletlerimin hepsini king aldım... Hep aklımda soru işareti kaldı nişanlımda keşke almasaydın diyince iyice pipiriklendim.. Bugün yarın teslim olur ürünler kullanan bilen duyan varsa yardımcı olsun nasıldır king iyimidir kötümüdür geri iade hakkım var iade ediyimmi... Lütfen yardım edin ban teşekkür ederim şimdiden:KK43:

merhba ben seramik tava ve tencere almak istiyorum.ama karar veremiyorum markaya
siz yardımcı olabilecekmisiniz

Merhaba ben küçük ev aletlerimin hepsini king aldım... Hep aklımda soru işareti kaldı nişanlımda keşke almasaydın diyince iyice pipiriklendim.. Bugün yarın teslim olur ürünler kullanan bilen duyan varsa yardımcı olsun nasıldır king iyimidir kötümüdür geri iade hakkım var iade ediyimmi... Lütfen yardım edin ban teşekkür ederim şimdiden:KK43:

king uygun fiyata olduğu için bende evlenirken herşeyimi king almıştım.3 yıl dayandı 4üncü yılda hepsini yeniledim braun aldım mikserimi
meyve sıkacağını philips,keettle bosch,çokta memnunum şimdi

king idare eder bir markadır yani ne çok iyi ne çok kötü. ürünleri fiyatına göre iyidir ama. eğer bütçen kısıtlıysa uygun fiyata ürünler arıyorsan king iyidir. bir de bütün herşeyi aynı markadan almayın bazı arkadaşlarımın da böyle takıntısı var. onlarada hep söylüyorum.her markanın her ürünü iyi olcak diye bişey yok. üründen ürüne değişir. örnek braun blenderda iyidir. ama şaç düzleştiricide kötüdür. bunun gibi. güle güle kullan canım. eğer maddi durumun ona yetiyorsa değiştirme derim ben. kötü bir firma değil. ama alırım diyosan iade et. ben sana bütün küçük ev aletlerinde hangi markayı alman gerektiğini söyleyebilirm. hemde uygun fiyatlılarını ve iyilerini. kingin bazı ürünleri çok ta ucuz değil. o yüzden ucuz olmayanları iade edip aynı fiyata yenilerini de alabilirsin. ama bazı şeyleri de çok ucuz oluyor ve iş görür.

king uygun fiyata olduğu için bende evlenirken herşeyimi king almıştım.3 yıl dayandı 4üncü yılda hepsini yeniledim braun aldım mikserimi
meyve sıkacağını philips,keettle bosch,çokta memnunum şimdi

:KK43::KK43: uygunluktan değilde renk uyumuna takıldığım için aldım king... Bugün gelmişler eve gidip bir bakiyim.. Çok teşekkür ederim...

king idare eder bir markadır yani ne çok iyi ne çok kötü. ürünleri fiyatına göre iyidir ama. eğer bütçen kısıtlıysa uygun fiyata ürünler arıyorsan king iyidir. bir de bütün herşeyi aynı markadan almayın bazı arkadaşlarımın da böyle takıntısı var. onlarada hep söylüyorum.her markanın her ürünü iyi olcak diye bişey yok. üründen ürüne değişir. örnek braun blenderda iyidir. ama şaç düzleştiricide kötüdür. bunun gibi. güle güle kullan canım. eğer maddi durumun ona yetiyorsa değiştirme derim ben. kötü bir firma değil. ama alırım diyosan iade et. ben sana bütün küçük ev aletlerinde hangi markayı alman gerektiğini söyleyebilirm. hemde uygun fiyatlılarını ve iyilerini. kingin bazı ürünleri çok ta ucuz değil. o yüzden ucuz olmayanları iade edip aynı fiyata yenilerini de alabilirsin. ama bazı şeyleri de çok ucuz oluyor ve iş görür.

Çok teşekkür ederim yardım olduğunuz için... Bugün eve teslim etmişler bakiyim bi nasıl diye tekrar iletişime geçerim sizinle... Fiyattan dolay değil aslında dediğiniz gibi aynı mark alma ve renk takıntısı yüzünden böyle oldu.. Tekrar teşekkür ederim:KK16:

X