Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz maksat çeyiz almadan önce insanları bi kere daha düşündürmek :)))

Peki metal kulplu tencereler hakkında düşünceleriniz ve tecrübeleriniz nedir. Misal Hisar Rio modelini beğeniyorum. Ama kulpların ısınmasıyla alakalı çekincelerim var.

Ya da korkmaz flora modeli, bunun kulpları gerçi farklı ama kalite olarak nasıldır bilmiyorum

canım kulpla ilgili sıkıntın olmasın yalnız ben herkese söylüyorum tencerelerinizi ocağa koyarken aman misafirim beklemesin diye ocağın ısısını sona kadar açmayın yani tencereden alev taşarsa kulplarınız ısınır aksi halde pek bi ısınma olmuyor genelde :))) hisar ve korkmaz marka olarak türkiyenin önde gelen markalarından diyebilirim çelik sektörü için korkmazın yolladığın seti korkmazın ürünleri arasında hatırladığım kadarıyla en iyisiydi fiyatından da bellidir zaten :)

çok çok teşekkür ederim cevabınız için, çok tatlısınız

evimizi kurduk, yemek pişirmeye başladım, yani takımımı kullanıyorum, 1 hafta sonra düğünüm var, hayırlısıyla hep kullanacağım

Çoook teşekkür ederim valla mutlu oldum ya :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

teşekkür ederim sizde öylesinizz
ooo hadi hayırlı olsun canım teşekkür ederim Allah hep mutlu etsin sizleri inşallah

Defnecim merhaba
Öncelikle bu güzel ve faydalı topiği açtığın için teşekkürler.
Benim sorum şu Ekmeklik alacağım fakat ahşap mı metal mi olsun karar veremiyorum. Metal istiyorum çünkü ahşabın boya kokusu filan olur ekmeğe siner diye düşünüyorum. Ahşapta bi kaç beğendiğim model var sırf bu yüzden karar verip alamıyorum. Ne önerirsin?

Canım teşekkür ederim elimden geldiğince gerek kendi tecrübelerimden gerekse sayfadaki üyelerin tecrübelerinden yararlanarak yeni evlenicek veya ev eşyasını değiştiricek arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyoruz hep birlikde :) şimdi soruna gelince aslında ikisinde de çok bi sıkıntı olmaz ama metal kaliteli bişey bulursan güzel bişey metal olabilir yani bana göre de bir adım önde diyebilirim :)

Görsel olarak ben de ahşap ağır basıyor. Çok kararsız kaldım.Yine de teşekkür ederim canım

Bu ne güzel bir konu böyle Merhabalar. Ben çeyizimi karacadan aldım kahvaltı takımımın tabağı kırıldı garantiye yolladım ama halen bir cevap yok şubattan beri.. Bu konuda bilginiz var mı izlemem gereken bir yol var mı yani Ve karaca hakkında fikirleriniz neler severek aldım hepsini ben tencereleri daha kullanmadım açmadım yani sadece kahvaltı ve günlük takımı kullanıyorum şuan..

Merbaha canım teşekkür ederim bu konu sadece bana ait değil hepimize ait herkesin bilgi ve tecrübeszinden yararlanmak istiyoruz :) öncelikle aldığın yeremi götürdün yoksa direk karaca nın kendi yerinemi götürdün izlemen gereken yol verdiğin yeri sürekli rahatsız etmek şaka bir yana ürünle ilgili takibini bırakma ama sanırım fabrikaya gitmiş olabilir ürünün o yüzden gelmesi uzun sürebilir ama tahminim sıkıntı çıkartmazlar sıkıntı çıkartırlarsa direk internetten müşteri hizmetlerini aramanı öneririm. Diğer çelik grubuna gelince tahminimce çeliklerinde de çok sıkıntı yaşamazsınız uzun yıllar kullanabileceğinizi tahmin ediyorum sadece kullanma talimatlarına dikkat edin derim :)

Anladım, çok teşekkür ederim.. Aldığım yere değilde başka bir yere bıraktım ve orasıda karaca satan bir mağaza ana bayii mi bilmiyorum açıkcası. Bulunduğum yerde başka yer olmadığı için oraya bıraktım aslında Ankaradan almıştım başka bir şehirdeyim şimdi. Arada uğruyorum adam bana bir defter gösteriyor işte biz yolladık falan diye daha kaç kişinin gelmemiş.. Karaca müşteri hiz. aradım oradan elimizde parça yok şuan dedi çokta tınlamadı bence Şikayet dilekçesi oluşturun dedim tamam dedi ses yok halen.. Acaba tekrar aramalı mıyım..

merhabalar bende çeyiz hazırlığı içindeyim şu aralar korkmaz güzel demişsiniz korkmaz tombik A1725 setini önerirmisiniz fiyatı uygun geld bana ama ar-yıldız almayı düşünüyordum aslında ben kararsız kaldım korkmaz kaliteli dediğiniz içinde ne yapmalıyım bu şeti alayım mı yoksa aryıldıza mı bakayım? :44::44::44:

merhaba karacanın full seti var cok uygun fıyata fisler tenceresinden yemek takımına kahvaltı takımından catal bıcak takımına caydanlıgından cay setine suan tencere setıne bı mutfagın neye ıhtıyacı varsa butun hepsı setın icinde 2000 lira. ancak porselenının ıyı olmadıgını duydum. fıkır verırsenız sevınırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…