Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

Rica ederim canım asıl zaman ayırıp okuduğunuz için ben teşekkür ederim :KK8:

Yemek takımlarında Kaliteye önem vermişsin jumbo nun hangi modelini aldın bilmiyorum ama genelde piyasadaki şu an en kaliteli ürünleri jumbo üretiyor.(bir sonraki mesajında da kaşık takımı odluğunu belirtmişsin şimdi farkettim, bende öyle anlamıştım zaten :) ) Günlük yemek takımlarında da ideal 3 lüyü bulmuşsun bana göre eğer onlardan da beğendiğin bir model varsa yeniden yorum yapabilirim bunun dışında Yetkin markası da olabilir. Çelik tencere setinde Korkmaz olabilir hisar olabilir eğer paraya kıyarım dersen yanlış hatırlamıyorsam jumbo da da çok parçalı tencere takımı olması lazımdı o olabilir
Teflonda da, elektronik gurubuna baktığımızda Tefal sektörün liderlerinden fakat teflon konusunda kullanmadan yorum yapmak istemedim ama şöyle düşünüyorum eğer tefal yaptıysa kaliteye önem vermiştir sonuç olarak adına leke sürdürmek istemez diye düşünüyorum. Eğer bir alternatifin varmı diye sorarsan taç diyebilirim. Seramik tencere setine gelince yanlış hatırlamıyorsam moneta italyan markasıydı teflon konusunda italyanlar baya iyiydi diye duymuştum (kaldıki Cem'i de italyanlar satın almıştı diye hatırlıyorum yıllar önce ) seramik konusunda ise tencereleri bana göre iyi görünüyor ama bir alternatif soruyorsan Ona da korkmaz diyebilirim gerçekten güzel seramik tencereleri var set olarak varmı bilmiyorum ama ve yine jumbo diyeceğim jumbonun da seramikleri gayet başarılı. Düdüklü tencere konusunda çok iyi birşey istiyorum dersen tefal olabilir ben korkmazın da düdüklülerini beğeniyorum bunlar clipso kapak ama normal kapaklı olsun dersen kendim evde Bilge markasını kullanıyorum. Umarım işine yarar bilgiler olmuştur. elimden geldiğince yorum yapmaya çalıştım. :) :KK55: :KK55: :26:

Canim ilgin icin cok tesekkur ederim bugun bahsettigim urunlerin bir cogunu almis bulunmaktayim ve cok mutluyum :) en yakin zamanda aldiklarimi paylasicam sizlerle fikirlerini esirgemezsen sevinirim tekrar tesekkurler

canım kusura bakma biraz geç oldu sanırım ama porselen olarak eğer kütahyada beğendiğin modeller olmazsa güral da bakabilirsin ama kütahya dan ben memnunum evde de kullanıyorum çatal kaşık takımına gelince korkmaz ve nehir terciherinde yerinde tercihler olmuş bunlara ilaveten hisar olabilir jumbo olabilir maddiyata göre
tencere seti ise A1700 korkmazın senelerdir ürettiği bir modeldir gayet kalitelidir. bulmama gibi bir şansın olcağını sanmıyorum ama olaki bulamazsan yine korkmazın Tombik hiper seti olabilir eğer korkmaz istiyorsan

Yorumun çok teşekkür ederim canım :)

Aldım çeyizciklerimi :KK16:

Bildiğim mağazalara falan gittim ama istediğim ürünleri çokta bulduğum söylenemez illa birinden biri eksik oldu. En son bir mağazaya gittim. Korkmazın ürünlerinin kampanyası vardı. İnceledim hoşumada gitti. Güral porselenınde vardı fakat yanında verdikleri hediye kahvaltı takımıydı ve benim kahvaltı takımım var diye tercih etmedim. Başka bir ürünle değiştirelim dedim oda sadece çay seti ile değiştirebiliyoruz dedi ondan da vazgeçtim. Çay setide çok basit geldi bana.

Şimdik aldıklarıma gelirsek içime tam anlamıyla sindi diyebilirim çok çok beğendim :)

Ürünlerimin hepsi Korkmaz :KK16:

Aldıklarım ise şunlar;

Tencere Setim :KK16:
$tencereseta1727.jpg

Porselen Takımım :KK16:
$porselena8104.jpg

Çatal Bıçak Setim :KK16: Yemek takımım ile desenleri aynı fakat resimden çok belli olmuyor :21:
$çatalbýcaka2309.jpg

Seramik Tencere Setim :KK16:
$seramika1516.jpg

Kızlarrrrr ya falezin bu tencere setini cok begendim ancak kararsiz kaldim sizce bumu yoksa karaca yada schafer mi alim?? Bu arafa telden giriyorunm link sikinti olursa kusura bakmayinn :-D.

http://www.falezstore.com/falez-tren...-tencere-seti/

Yorumun çok teşekkür ederim canım :)

Aldım çeyizciklerimi :KK16:

Bildiğim mağazalara falan gittim ama istediğim ürünleri çokta bulduğum söylenemez illa birinden biri eksik oldu. En son bir mağazaya gittim. Korkmazın ürünlerinin kampanyası vardı. İnceledim hoşumada gitti. Güral porselenınde vardı fakat yanında verdikleri hediye kahvaltı takımıydı ve benim kahvaltı takımım var diye tercih etmedim. Başka bir ürünle değiştirelim dedim oda sadece çay seti ile değiştirebiliyoruz dedi ondan da vazgeçtim. Çay setide çok basit geldi bana.

Şimdik aldıklarıma gelirsek içime tam anlamıyla sindi diyebilirim çok çok beğendim :)

Ürünlerimin hepsi Korkmaz :KK16:

Aldıklarım ise şunlar;

Tencere Setim :KK16:
Eki Görüntüle 951386

Porselen Takımım :KK16:
Eki Görüntüle 951387

Çatal Bıçak Setim :KK16: Yemek takımım ile desenleri aynı fakat resimden çok belli olmuyor :21:
Eki Görüntüle 951388

Seramik Tencere Setim :KK16:
Eki Görüntüle 951390

canım güle güle kullan kaşık setiyle yemek takımındaki uyum çok güzel olmuş :) tencere setini de bugün kataloğunda görmüştüm ne kadar güzel yapmışlar demiştim şimdi senin aldığını gördüm umarım güzel günlerde kullanırsın :KK16: :KK16:

Canim ilgin icin cok tesekkur ederim bugun bahsettigim urunlerin bir cogunu almis bulunmaktayim ve cok mutluyum :) en yakin zamanda aldiklarimi paylasicam sizlerle fikirlerini esirgemezsen sevinirim tekrar tesekkurler

en yakın zamanda merakla bekliyoruz canım :)

nım link paylaşılmamış sanırım site kurallarından ama falez'in ürünleri ni daha önce görmemiştim canlı olarak. isim olarak çok duydum

Belki foto yüklemeyi beceririm telden oldugundan sorun olabilior. Ama buna bayildim alsammi almasammi kararsizim..evede cok esua doldurmk istemiyorum o yuzden Seçici olmalıyım. ..

Eklentiler

• $falez-trendy-ceracast-orange-7-parca-dokum-tencere-seti1317507753.jpg
    $falez-trendy-ceracast-orange-7-parca-dokum-tencere-seti1317507753.jpg
    11,1 KB · Görüntüleme: 77
canım güle güle kullan kaşık setiyle yemek takımındaki uyum çok güzel olmuş :) tencere setini de bugün kataloğunda görmüştüm ne kadar güzel yapmışlar demiştim şimdi senin aldığını gördüm umarım güzel günlerde kullanırsın :KK16: :KK16:

Çok teşekkür ederim :KK16::KK16:

Belki foto yüklemeyi beceririm telden oldugundan sorun olabilior. Ama buna bayildim alsammi almasammi kararsizim..evede cok esua doldurmk istemiyorum o yuzden Seçici olmalıyım. ..

hmmm üründe güzele benziyor aslında ama kalitesi nasıldır acaba yakından gidip görmek lazım aslında :)

Bende çeyiz alışverişine yeni başladım. Misafir yemek takımını ve çatal kaşık takımını jumbodan almayı planlıyorum. Günlük yemek takımını çatal bıçağı, kahvaltılık takımı içinde olan setlerden almak istiyorum bildiğiniz bir kampanya var mı? Jumbonun çelik tenceresi nasıl?
Bu kazanlı ütülerden hangisi daha iyi ?

Bende çeyiz alışverişine yeni başladım. Misafir yemek takımını ve çatal kaşık takımını jumbodan almayı planlıyorum. Günlük yemek takımını çatal bıçağı, kahvaltılık takımı içinde olan setlerden almak istiyorum bildiğiniz bir kampanya var mı? Jumbonun çelik tenceresi nasıl?

canım öncelikle hayırlı olsun güralın kampanyası vardı bi ara bitmediyse hala jumbo da ki kararın bence gayet iyi çelikleri gerçekten çok kaliteli kazanlı ütüye gelince ben pek sevmiyorum ama illa almak istersen tefal veya philips derim

Canım hayırlı olsun:) http://www.aynigunkargo.com/ceyiz-seti - çeyiz seti olarak güral ve shafer setlerini önerebilirim çünkü ben de kararsızdım. Evlenmeden önce bütün mağazaları gezdim en son da internetten almaya karar verdim)) hem çok uygun fiyatlar var hem de taksit imkanı var. bence iyi markalardan şaşmamak lazım sonuçta bi kez evleniyorsun:) bir de buhar kazanlı ütü sormuşsun bu konuda da çok araştırma yapmıştım. kazanlı ütüde delonghi en iyisi bence. çoğu arkadaşlarımın ütüleri iyi markalar değil ve çok şikayet ediyorlar ama ben ütümden çok memnunum. sana da vvx 1640 modelini önerebilirim. ona da buradan bakabilrsin - http://www.aynigunkargo.com/delonghi-vvx-1640-buhar-tankli-utu. ve - http://www................/Delonghi-Vvx-1640-Buhar-Tankli-Utu__isp13674714. Umarım yardımcı olabilmişimdir:)

Canım benim sana tavsiyem Eminönünde züccaciye çarşısı var. Oraya bakmadan set falan alma fiyatları çok uygun. hepsi fabrika satış mağazası

merhaba, bende bu bahar evleneceğim kendime hisardan çeyiz seti aldım
çatal bıçak takımı
çelik tencere seti
teflon tencere seti
sahanlık seti
cezve seti
çaydanlık
tabaklar

hisar nasıldır bu konu hakkında ne dersiniz, günlük kullanımada güral ya da kütahya porselen almayı düşünüyorum, diğer takımımım yuvarlak, bu sefer kare istiyorum,kare için korkuttularmakinada kırılıyor diye almadım, ama içimde kaldı :KK43:

merhaba, bende bu bahar evleneceğim kendime hisardan çeyiz seti aldım
çatal bıçak takımı
çelik tencere seti
teflon tencere seti
sahanlık seti
cezve seti
çaydanlık
tabaklar

hisar nasıldır bu konu hakkında ne dersiniz, günlük kullanımada güral ya da kütahya porselen almayı düşünüyorum, diğer takımımım yuvarlak, bu sefer kare istiyorum,kare için korkuttularmakinada kırılıyor diye almadım, ama içimde kaldı :KK43:

Çeyiz konusunda önerebileceğim markalardandır hisar bence tercihinizi iyi yönde kullanmışsınız :) güle güle kullanın. canım bence hiç korkma sonuç olarak diğer tabaklarda kırılır :) en son hatırladığım kadarıyla güralda kare takımlarda model daha fazlaydı illa kare alıcam diyorsan eğer. :) benim tavsiyem gönlün hangisinden yanaysa onu alman :)

Canım blender philips mi iyidir braun mu?
Braun un 785 i almak istiyorum:18:

canım açıkcasını söylemek gerekirse ikisi de birbirine yakın kalite de markalar fiyat ve wattına bakarak kararını verebilirsin bence :) he birde blender uçlarının çelik olmasına dikkat et derim (gerçi bu iki marka da çelikdir uçları ama yine de dikkat et )

Aaaa defne hanım sizi gökte ararken burda buldum :) cem ardıç 7li seramik set aldım iyi mi ??? Bir de bi tk korkmaz çelik aldım junnior bi tane daha alacağım ve çatal bıçak alacağım korkmazdan iyi midir ???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aaaa defne hanım sizi gökte ararken burda buldum :) cem ardıç 7li seramik set aldım iyi mi ??? Bir de bi tk korkmaz çelik aldım junnior bi tane daha alacağım ve çatal bıçak alacağım korkmazdan iyi midir ???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:) korkmaz konusundaki tercihiniz bana göre gayet başarılı junior seti de şu an en çok kullanılan ve memnun kalınan setlerinden birisi diye biliyorum çatal kaşıkları da eğer korkmazda beğendiğiniz model olmazsa imrandan da alabilirsiniz. fakat kaşık setleri de gayet kalitelidir. :KK56: seramik sete gelince seramik tencereleri kullanırken kullanma klavuzunu dikkatlice okumanızı tavsiye ederim hangi markada olursa olsun çok hassasdır. yani pek sıkıntı yaşamazsınız kullanım hatası olmadıkca :) güle güle kullanmanız dileğiyle :)

X