Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

merhaba başlık çok faydalı:)ben son zamanlarda tencerelerde renk modasıyla ilgili bir şey sorucam,bu tutacak kulpları renkli ya mesela ocakta ısının etkisiyle bir yanma palan yapıp koku yapıyor mu acaba br kaç arkadaşımda böyle bir şikayet duydum ve renkli tencereler çok hoşuma gidiyor

Doğrudur bazı zamanlar fabrikalarında ellerinde ürün olmayabiliyor gerek hammadenin yetişmemesi gerek yurt dışı siparişlerinden dolayı ama biraz daha bekledikden sonra bence yine rahatsız edebilirsin

canım porselenini görmedim ben pek ama bence yerinde görmen daha faydalı sonuç olarak az çok görüntüden de anlayabilirsiniz ama fiyat sanki iyi gibi yine de araştırmanızı tavsiye ederim hem anneler günü hem de çeyiz dönemi olduğu için firmalar muhtemelen kampanya yapıcaktır bu dönemlerde :)

merhaba canım teşekkür ederim :) şimdi şöyle söyliyim ocakda ısı ayarı yaparken daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim . yani ocağın ısısını tencerenin dışına taşırırsanız hepsi yanar o yüzden yemek yaparken acele etmemenizi tavsiye ederim yoksa saplardaki o iğrenç bakalit kokusuna maruz kalabiliyoruz hep :2: eğer dikkatli kullanırsanız ve ateşi taşırmazsanız hiç bir tencerenizin kulplarının yanmayacağını göreceksiniz.

teşekkür ederim peki yemek takımında hangisini tavsiye edersin, SCHAFERı satan samimi kişiler hiç tavsiye etmedi bana bende ona soğuğum bernardo da süs yani direk o da gereksiz geri kalanlardan hangisi iyidir?

teşekkür ederim peki yemek takımında hangisini tavsiye edersin, SCHAFERı satan samimi kişiler hiç tavsiye etmedi bana bende ona soğuğum bernardo da süs yani direk o da gereksiz geri kalanlardan hangisi iyidir?

canım şahsi kanaatim ben olsam kütahya veya güral alırım diğerlerine de pek bakmıyorum açıkcası

su ısıtıcısında hangisini tercih etmeliyiz??

kızlar emsan nasıldır tencere çkb ve yemek takımlarında

emsanın goldinox monza çkb takımı aldım 2 kutu 18 parça yani 12 kişilik oluyor günlük kullanmaya
birde bıçak seti aldım 3 lü yine goldinox serisi.

bunları buldum emsanın yine hepsi paket şeklinde satılıyor.

aragon
4 lü tencere seti
çaydanlık
düdüklü
cezve seti

modeli aklımda yok ama
12 kişilik misafir yemek takımı yuvarlak
12 kişilik çkb takımı
kahvaltı takımı

hepsi 1800 tl gibi bir fiyat tabi pazarlık yapılmamış hali elden taksitte yapılıyor.

bir de bugun homend in su ısıtıcısını aldım bugün internetten yarı yarıya indirimle geldi bana 50 tl ye hemde 1 lt lik yeterli olacağını düşündüm.

daha çokkkk eksiğim var 1 yılım var önümde ama hayırlısı

Çok avantajlı görünüyor set Emsan zaten bilinen bi marka tercih edebilirsin bence. benimde yardıma ihtiyacım var sende fikrini söylermisin :)

yaz sonu düğünüm var. mutfağım için günlük sürekli kullanabileceğim bir set arıyordum internette tencere setlerine bakarken emsanda Rubie mega tencere setini gördüm. fiyatı 149a düşmüş, stokta sınırlıymış nasıl fikrinize ihtiyacım var?

Son düzenleyen: Moderatör:

canım sanırım teflon tencere seti yolladığın ama ben teflonu sürekli kullanmanı tavsiye etmem sağlığa zararlı olduğunu artık herkes biliyor.bende sadece teflon tava seti var mehtap marka onuda sürekli kullanmak için değil lazım olursa diye aldım.günlük içinde çelik tencere seti bak bence küçük setler var yine emsanda, korkmazda alışveriş sitelerinde hemen hemen aynı fiyata düşüyor.

ben açıkcası tek tencere seti yeterli olur diye düşünüyorum.
setin yanına sadece moneta nın seramik pilav tenceresi ve derin tenceresinden almayı düşünüyorum bir de döküm tava tabii

canım bu arada emsan da bildiğim kadarıyla emsan şu an karaca'ya ait ama fiyata baktım bana iyi gibi gözüktü eğer hoşuna gittiyse değerlendir derim

canım bu arada emsan da bildiğim kadarıyla emsan şu an karaca'ya ait ama fiyata baktım bana iyi gibi gözüktü eğer hoşuna gittiyse değerlendir derim

karacanın buna benzer bi çeyiz setini buldum ama içinde cezve takımı falan yok 2800 dedi çok pahalı geldi bakalım emsan aklıma yattı baya kullananlarda memnun gibi duruyor.sadece düdüklüleriyle ilgili sorun varmış sanırım patlayan olmuş

canım düdüklüde dikkat edeceğin şey suyu doldururken max. seviyesini geçmemen eğer su seviyesi max. seviyeyi geçmezse büyük konuşmiyim ama patlamaz diye biliyorum. çünki içeride hava dolaşımı olmuyor ve hava içeride sıkışınca patlıyor haliyle düdüklü kullanırken mutlaka buna dikkat etmek gerekir.

Kızlar merhaba,
Defne Hanımın bana yardımcı olacağını düşünüyorum.
Çeyizime bıçak takımı almak istiyorum tezgah üstü olanlardan. Klasik tahta standlı istemiyorum ama.. görselliği de olsun istiyorum. Bildiğiniz önerebileceğiniz bir marka var mı?
Arkadaşım emsan'ın setini almış çok hoşuma gitti ama aynısı olmasın diye alamıyorum.
Nette görseller de bi model gördüm FMS çelik diye bir marka üretiyormuş, Türk malı yazıyor açıklamasında ama markayı tanımıyorum hiç. Hiç duydunuz mu?
Sürbisanın çok kaliteli bir marka olduğunu duydum ama tahta saplı eski bıçaklardan onlar da Görselliği olan ve kaliteli bir marka konusunda yardımcı olur musunuz?

Mor olan arkadaşımın bıçakları. Siyah olan da nette gördüğüm

canım siyah olan güzel gibi duruyor markası nedir acaba ? bu arada korkmazında çok güzel bıçak takımları var bakmanı tavsiye ederim :)

FMS ÇELİK türk malıymış. ama daha önce hiç duymadım ben. Korkmaz'ın ürünlerine de internet sitesinden baktım standları tahta klasik geldi bana.
Bi de makası falan da olsun istiyorum. Çok şey istiyorum galiba :'(

haha canım hiç o kadar araştırmamıştım yani genelde ahşap stand işimi gördüğü için ama FMS nin kide güzele benziyor mağazada görme imkanı felan olsa aslında incelemkde fayda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…