Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

Haklısınız gerçekten böyle bir yoruma ihtiyacım vardı herkes parasını tuhaf karşılıyordu şüphelenmiştim bende artık ama dediginiz gibi kaliteye göre değer çok teşekkürler çok yardımcı oldunuz parasına gelindiğinde bir kere almak istiyorum iyi birşey olsun memnun kalayım istiyorum artık gözden çıkarıcaz napalım :KK16:

kesinlikle değer bence şüphe etmeyin jumbo piyasada en pahalı ürünleri satar ama çeliği en kaliteli çelikten üretir gönlünüzü rahat tutablirsiniz :)

güle güle kullanın :)

Modelinide sormak istiyorum fazla olmazsam yemek takımımla uygunmu sizce :18:

$MANZINI.jpg $jumbo-yemek-takimi-modelleri-1340192360.jpg
$6500.jpg $cache_500_1__i_1204937_WOD.jpg

:KK61::78::KK69:

es.t ne fazla olması :) bence uyumlu gibi duruyor cnm kaşıkların ucu sivri yemek takımlarınında öyle bir havası var sanki bence hoş gözüküyor :)

Biraz değişik evet ikiside ben enteresan tarzlardan hoşlanıyorum birazda canım :KK17: teşekkürederim :KK16:

nette de görmüşsünüzdür.schaferın ve güralın ceyiz setleri var kampanya olarak.ben izmirdeyim ve netten daha düşük fiyata veren var bu setti fincancılar çarşısı gibi.toplam 1150 tl.90 parça ctl bck takımı.86 parça yemek takımı .22 parça çelik tencere seti. 43 parça kahvaltı takımı içinde.FAKAT ŞUNDA KARARSIZIM EĞER ALIRSAM HANGİ SETİ ALMALIYIM.LÜTTFENN YARDIM EDİN!:KK50:

nette de görmüşsünüzdür.schaferın ve güralın ceyiz setleri var kampanya olarak.ben izmirdeyim ve netten daha düşük fiyata veren var bu setti fincancılar çarşısı gibi.toplam 1150 tl.90 parça ctl bck takımı.86 parça yemek takımı .22 parça çelik tencere seti. 43 parça kahvaltı takımı içinde.FAKAT ŞUNDA KARARSIZIM EĞER ALIRSAM HANGİ SETİ ALMALIYIM.LÜTTFENN YARDIM EDİN!:KK50:

yardımmm lütfenn cvp yazın bana

Çeyiz setleri hakkında pek bir bilgim yok, schafer alıp iade ettiğimden parça parça aldım hepsini, tekrar set almama sebebime gelince bernardo' nun porselen takımlarını beğeniyorum ama tencereleri konusunda emin değilim? Çelik' te iyi markalardan biri hisar diyorlar orda da zevkime uygun yemek takımını bulamadım :)

Bu sebeple de parça parça aldım ha tabii kar elde edemedim belki orası ayrı.

hisar iyi diyorlar ama cok pahalı o yuzden hıc bakmadım bıle

arkadaşlar winterbach marka yemek takımı beğendim, hatta 1 değil 2 adet beğendim. ama marka hakkında hiçbir bilgim yok. bilen gören duyan varsa rica ediyorum bana bi yardımcı olsun.....

Arkadaslar birde bn sorayim sizlere.hisar magazasinda hisar mercury tencere seti,monaco tencere seti,mercury duduklu tencere,bahama cezve seti,mercury sahan seti,monaco caydanlik ve cay seti,catal bucak kasik seti,kahvalti takimi ve kutahya porselenden 12kisilik yemek takimi 2490 tl.nasil onerirmisiniz.cwp icin tesekkurler simdiden.

merthaba canm ben tost makinesi ve çaycı almak istiyorum.. korkmazdan yana gönlüm ama sence arzummu korkmazmı yada hangi markayı önerirsin.. birde ütüde de herkes Philipsi öneriyor aama madem sen işin i,çindesin hangisi tercih ediliyor ve hangisi daha kalitelidir. şimdiden teeşekkür.. daha aklıma geldikce soracağım :)

9 parça çelik tencere seti+ 89 parça çatal bıçak seti 899 lira bi de buna bakın kızlar. Bizde başladık yavaş yavaş çeyiz işlerine :KK16: Fiyat nasıl sizce

Şu an düğün vs yok ama bismillah deyip mutfak eşyalarını almaya başladım:) Bu ay bütçemi tencereye ayırdım. Korkmazın Çelik Alfa tencere seti ve Korkmaz Seravita kırmızı üçlü seramik tencere setinden aldım. Toplamda 353 tl tuttu. Çeyizevi.com sitesinden aldım. Gayet güvenilir ismini de burdan bulmuştum zaten ups kargoyla ücretsiz gönderiyorlar. Daha da tencere tava almam. Şimdi sırada 12 kişilik yemek takımı var. Bakalım her ay birini tamamlayayım:)) Yemek takımını kütahya porselen düşünüyorum ama kampanyaları takip ediyorum. Bakalım eğer uygun düşerse o şekilde alırım.

Şu an düğün vs yok ama bismillah deyip mutfak eşyalarını almaya başladım:) Bu ay bütçemi tencereye ayırdım. Korkmazın Çelik Alfa tencere seti ve Korkmaz Seravita kırmızı üçlü seramik tencere setinden aldım. Toplamda 353 tl tuttu. Çeyizevi.com sitesinden aldım. Gayet güvenilir ismini de burdan bulmuştum zaten ups kargoyla ücretsiz gönderiyorlar. Daha da tencere tava almam. Şimdi sırada 12 kişilik yemek takımı var. Bakalım her ay birini tamamlayayım:)) Yemek takımını kütahya porselen düşünüyorum ama kampanyaları takip ediyorum. Bakalım eğer uygun düşerse o şekilde alırım.

canım en iyisini yapmışsın erkendne başlamak gerek bu işlere gayet de uygun almışsın güle güle kullan derim :)

X