Cevşenü'l Kebir

İnşallah canım. Uzun süredir düşünüyorum. Zaten kapalı giyiniyorum. Bir de benim gibi beceriksizler için çıtçıtlı türban çıkmış, ondan takarım herhalde :KK53: yoksa hayatta beceremem iğneyle falan yapıyorlar ya
ben de beceremiyordum iğnelerim çıkıp çıkıp düşüyorlardı,derse gideceğim zaman arkadaşımın evine gidip ona yaptırıyordum:KK16:rüzgarda mı açılmadı dersin şalımın içine böcek girdi diye sokak ortasında elimle içinden çıkarmaya mı çalışmadım neler neler :KK64:
şimdi tek iğne ile yapıyorum yavaş yavaş öğreniliyor :KK6:
herkes çok şaşıracak konuşup duracaklar canım sıkılacak diye korkuyordum kapanmadan önce, arkadaşım da unutulur gider en fazla 1 hafta da alışırlar demişti hakikaten de öyle oluyormuş
inşallah içine siner ve çok çok huzurlu olursun :KK68:

Ya aslında türbanım olsa, işyerinde falan okuyacağım da..Sırf bu yüzden kapanacağım ya :) Akşamları hatime devam ediyorum, ekstra okuma yapamıyorum ama işyerinde çok vakit oluyor. İşte türban olsa, bilgisayardan çaktırmadan okurum da :KK43:
ay hadi inşaallah vesile olur canım düşünüyorsan hiiç erteleme Rabbim kolaylaştıracaktır. ilk zamanlar bizde beceremiyorduk kısa zamanda alışırsın merak etme.
canım ayrıca cevşeni hatta Kuranı Kerimi de başörtüsüz okuyabilirsin namazdaki gibi tesettür şartı yoktur Kuran okurken ama tabikide en güzeli hürmet etmek adına başörtülü okumak daha güzeldir. zaten cevşen dua oldugu için örtüsüz okuyabilirsin adetliyken de okuyabilrisin

İç
ay hadi inşaallah vesile olur canım düşünüyorsan hiiç erteleme Rabbim kolaylaştıracaktır. ilk zamanlar bizde beceremiyorduk kısa zamanda alışırsın merak etme.
canım ayrıca cevşeni hatta Kuranı Kerimi de başörtüsüz okuyabilirsin namazdaki gibi tesettür şartı yoktur Kuran okurken ama tabikide en güzeli hürmet etmek adına başörtülü okumak daha güzeldir. zaten cevşen dua oldugu için örtüsüz okuyabilirsin adetliyken de okuyabilrisin
içime sinmez canım ya. ama son çare dediğin gibi, başörtüsüz ama abdestli okuyacağım inşallah.

ne güzel konuşmalar böyle bende kapanmak istiyorum ama evlendikten sonra diye henüz kapanmadım :KK43:
valla bazı hanımlar dolmuşta bile Kuran okuyorlar çok özeniyorum. Hep hayalimdi, yolda başımı kapatıp okumak, geçen hafta memlekete giderken bi tesettür provası yaptım, yolda kapanıp okudum. Gayet güzel oldu :KK51:

valla bazı hanımlar dolmuşta bile Kuran okuyorlar çok özeniyorum. Hep hayalimdi, yolda başımı kapatıp okumak, geçen hafta memlekete giderken bi tesettür provası yaptım, yolda kapanıp okudum. Gayet güzel oldu :KK51:
:) ne güzel bende akşamları servis beklerken montumla kapatıp okuyordum boş vaktimi doldurmak için inşallah tez zamanda olur ne diyim . hele zaten o tunikleri falan yok mu bayılıyorum kapalıların kıyafetlerine

:) ne güzel bende akşamları servis beklerken montumla kapatıp okuyordum boş vaktimi doldurmak için inşallah tez zamanda olur ne diyim . hele zaten o tunikleri falan yok mu bayılıyorum kapalıların kıyafetlerine
Burayı sohbet topiğine çevirdik de, son birşey daha söyleyeyim; babam diyor ki "kızım o saçların hali ne öyle,sen en iyisi kapan, daha güzel olursun" diyor :KK70:

e kızlar siz zaten hazırsınız bir örtünüz eksik niye erteliyorsunuz beklemeyin ailenizde destekliyor ne güzel ben bile heyecanlandımm :KK9:

biz mune yide cok seviozz ki kızmaz ki bize kıyamaz hiçç :KK31: arada bu kadarcık kacamaktan bişi olmaz ya:oops:
Evet canım Mune valla hayırlı bir iş konuşuyoruz burada :KK48:. . Her an bi sürpriz yapabilirim. Eşim falan acayip şaşırır ha :KK45: Zaten adam eve ayda bi kere geliyor.

Sağolun canlarım. Zaten içim hiç rahat değil. Bu kadar okuyoruz hamdolsun da, emirleri tam yerine getiremiyoruz işte. Ama babam saçlarıma biraz daha laf ederse kapanacağım haaa :KK53: Saçlarım sezercik ve ömercik karışımı birşey de :KK70:

X