Cevşenü'l Kebir

Z zencefiltarcin okuyoruz

1- tubatesbih tubatesbih -------- 91.-100. okudu
2- K kalemero ---------- 81.-90. okudu
3- gulbera gulbera ------------ 71.-80. okudu
4- @basbelasiyimm --- 61.-70. okudu
5- dnzderya dnzderya ---------- 51.-60 okudu
6- ALYAKAREN ALYAKAREN ---- 41.-50. okudu
7- eilenn eilenn -------------- 31.-40.
8- G guzbahar --------- 21.-30. okudu
9- beyazlale1 beyazlale1 -------- 11.-20. okudu
10- Z zencefiltarcin -------1.-10. okudu

duam ; Rabbim dua sahibi kulunun eşi ve evladiyla tüm yakinlarinin sagliklarini huzurlarini daim eyle. Yuvasına bereket ver, rızkını arttir borcunu kolaylıkla ödemeyi nasip eyle.Hakkinda hayirli kapilar ac hayirli insanlarla karsilastir.
Hepimizin dualarini kabul, ibadetlerini makbul buyur. Bizleri senin yolundan ayirma. Razı olduğun kullarından eyle.Amin

Kızlar edilen şehir dışında biriniz okuyuverin ben su an bittim 844 salati tefriciye okumam lazım onu okudum az kaldı okurdum yoksa

listemiz tamamlandı çıkmak isteyenler söylesin . evet bencede herkes 1 hatim yapsın suresi 2-3 gun olsun. katılan olursa da davet ederiz . kızlar peki hatmi kendi sevabımız icin mi yapalım yoksa sıra sıra herkese mi okuyalım

listemiz tamamlandı çıkmak isteyenler söylesin . evet bencede herkes 1 hatim yapsın suresi 2-3 gun olsun. katılan olursa da davet ederiz . kızlar peki hatmi kendi sevabımız icin mi yapalım yoksa sıra sıra herkese mi okuyalım
canım bence herkes duasını yazsın topluca nıyet edıp okuyalım tek tek bıraz uzun surebılır

Toplu dua ile yapsak olur bnce maksimum 9 kişi ile

listeden cıkmak isteyen varsa lütfen bildirsin. dualarımızı yazıp toplu niyet ederek herkes 1 cevsen hatmi okuyor inşaallah
1- tubatesbih tubatesbih --------
2- K kalemero ----------
3- gulbera gulbera ------------
4- @basbelasiyimm ---
5- ALYAKAREN ALYAKAREN ----
6- eilenn eilenn --------------
7- G guzbahar ---------
8- beyazlale1 beyazlale1 --------
9- Z zencefiltarcin -------

tubatesbih tubatesbih

K kalemero

gulbera gulbera duası; Rabbim gülbera kulunun gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle, hakkında hayırlı olanı gönlüne razı eyle. Dünyası, dini, ahireti için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Allahım işinde ve evliliğindeki kapalılıkları tez zamanda aç önündeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır. her birimizi razı olduğun kullarından eyle AMİN

@basbelasiyimm

ALYAKAREN ALYAKAREN

eilenn eilenn

G guzbahar

beyazlale1 beyazlale1

Z zencefiltarcin

gulbera gulbera Rabbim eşimle bana sağlıklı sıhhatli güzel evlat, ablam ve kız kardeşime hayırlı eş, ablamın şubat ayında atamasının yapılmasını diliyorum Rabbimden...

listeden cıkmak isteyen varsa lütfen bildirsin. dualarımızı yazıp toplu niyet ederek herkes 1 cevsen hatmi okuyor inşaallah
2- K kalemero ----------
4- @basbelasiyimm ---
7- G guzbahar ---------

tubatesbih tubatesbih

K kalemero

gulbera gulbera duası; Rabbim gülbera kulunun gönlünde olanı hakkında hayırlı eyle, hakkında hayırlı olanı gönlüne razı eyle. Dünyası, dini, ahireti için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Allahım işinde ve evliliğindeki kapalılıkları tez zamanda aç önündeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır. her birimizi razı olduğun kullarından eyle AMİN

@basbelasiyimm

ALYAKAREN ALYAKAREN duası; Rabbim eşimle bana sağlıklı sıhhatli güzel evlat, ablam ve kız kardeşime hayırlı eş, ablamın şubat ayında atamasının yapılmasını diliyorum Rabbimden...

eilenn eilenn

G guzbahar

beyazlale1 beyazlale1

Z zencefiltarcin

2- K kalemero ----------
4- @basbelasiyimm ---
7- G guzbahar ---------

tubatesbih tubatesbih

K kalemero

@basbelasiyimm

ALYAKAREN ALYAKAREN duası; Rabbim eşimle bana sağlıklı sıhhatli güzel evlat, ablam ve kız kardeşime hayırlı eş, ablamın şubat ayında atamasının yapılmasını diliyorum Rabbimden...

eilenn eilenn

G guzbahar

beyazlale1 beyazlale1

Z zencefiltarcin

canım ben toplu hatimde olamayacağım malesef ama inanki yazarken utanıyorum gerçekten perşembe gününden beri giremiyorum okumalarımı yapamıyorum nasıl üzgünüm anlatamam cenazemiz vardı bu nedenle yoktum eksik kaldığım okumaları bildirirsen okuyayım üzerimde hak kalmasın

2- K kalemero ----------
4- @basbelasiyimm ---
7- G guzbahar ---------

tubatesbih tubatesbih

K kalemero ;Allahumme salli ala seyyidina muhammed ve ala ali seyyidina muhammed,allahım sen özge kulunu ve aklından gönlünden geçirdiği kişiyi kötülerden belalardan koru.ailesini ve kendisini tüm kötü insanlardan kazadan beladan koru Allahım okuduğumuz bu cevşen hatmini dua kardeşlerimin ve özge kulunun zırhı yap kötülüklerden bizleri korusun ya Rabbim.AMİN

@basbelasiyimm

eilenn eilenn

G guzbahar

beyazlale1 beyazlale1

Z zencefiltarcin

canım ben toplu hatimde olamayacağım malesef ama inanki yazarken utanıyorum gerçekten perşembe gününden beri giremiyorum okumalarımı yapamıyorum nasıl üzgünüm anlatamam cenazemiz vardı bu nedenle yoktum eksik kaldığım okumaları bildirirsen okuyayım üzerimde hak kalmasın
canım sadece cevşeni bir defa toplu okuyacağız her gün değil

X