Cesaretim yok test yaptırmaya...Lütfen yardım :(

canım ben 18 aylık evliyim, öğretmenim...2 aydır korunmuyoruz. her reglim geldiğinde baya üzülüyorum,inşallah bu ay tutar ve hamile kalırım. senin bebeğin var mı? mesleğin ne?

Son düzenleme:

yok cnm gecikmezdi ilk defa bu kadar gecikti onuda aşırı strese bağladım ama.. hep 30 gnde olurdu aslında son 3 ayda 34 güne çıktı.. biraz düzensizlik çıktı galiba.. bu ay bakalım ne olucak bu ayda erkene gelirse bu stresle hiç şaşmam..

canım ben 18 aylık evliyim, öğretmenim...2 aydır korunmuyoruz. her reglim geldiğinde baya üzülüyorum,inşallah bu ay tutar ve hamile kalırım. senin bebeğin var mı? mesleğin ne?

ben daha 4 aylık evliyim canım ama 28 yaşındayım ve bebeği geciktirmek istemiyoruz. ben aslında dış ticaretciyim ama bu şubatta açık liseden branşımı değiştirmek için okula başladım çocuk gelişimine geçmek için. 1.5 dönem okulum var. hatta bi taraftanda ders çalışıyorum şu anda dersimin adıda anne çocuk sağlığı konularda gebelik döllenme vs. :))) zaten benim merakımda vardır derste çok keyifli geliyo bana şu anda :))
sen ne öğretmenisin bu arada benim ablamda çocuk gelişimi öğretmeni :))
ben iki ay korunmadım ocak ve şubat ama kısmet olmadı sonra hastalandım kum döktüm vs. şimdi yeniden bıraktık korunmayı inşallah çok beklemeyiz olmazsa önümüzdeki ay ovulasyon testi kullanmayı düşünüyorum doktora gittim bi sorun yokmuş hatta çok yumurtam varmış güzel dedi sağ yumurtalığımda önemi olmayan bir kist varmış ama altını çizerek önemli olmadığını söyledi bakalım hayırlısı bu arada ayşe ben :)))

stres çok önemli bi durum stres yaptığımız zaman hormonlarımız normalden daha farklı salınıyo bu durumda gecikmelere ve düzensiliklere sebeb olabiliyormuş . bi jinekologa gidip genel bir muayeneden geç hormonlarını falan baktır bakalım. bunu zaten her 6 ayda yapmamız gerekiyormuş

inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun canım, ben sınıf öğretmeniyim, bu yıl 1leri okutuyorum acayip yoruluyorum:):) bizde 2 aydır bıraktık ama olmadı, baya üzüldüm reglim gelince ama nasip tabi...korunmayı bırakmadan önce doktora gitmiştim bende doktor herşeyin yolunda olduğunu söyledi,zaten 6 ayda bir gitmeye çalışıyorum, allah bizde nasip eder inşallah,ben 27 yaşındayım çok farklı değiliz aslında:) serem bende memnun oldum.....

tmm cnm çok sağol bu arada içimi rahatlattın..

bende o korunmadığım 2 ayda olmayınca çok üzülmüştüm ama bu sefer öyle değilim hiç stresli değilim olursa olur olmazsa bidahaki ay'a bakarız. zaten dedimya öbür aya ovulasyon alıcam bi deneyelim bakalım benim 12 si gibi reglim olacak bakalım
sen test yapıcakmısın beklicekmisin

biraz daha beklerim herhalde,ben gebelik testini yaptım 2 defa gecikme olmuştu 1 yıl öncesinde falan o zaman da üzülmüştüm,insan hazırlıyor kendini galiba...ama bekleyip yapayım diyorum,bu ay adetim 8-9 nisan gibi gelicek, şimdi kan testi yaptırsam çıkar mı acaba?

kan testinde çıkar tabi ama istersen bekle kendini nasıl daha iyi hissedeceksen öyle yap bence çokta stres yapma bebek hemen olan bişey değil ilk ayından hamile kalan çok az insan var neticede

kan testinde çıkar tabi ama istersen bekle kendini nasıl daha iyi hissedeceksen öyle yap bence çokta stres yapma bebek hemen olan bişey değil ilk ayından hamile kalan çok az insan var neticede

çok teşekkürler canım gerçekten, beni dinlediğin ve sorularıma cevap verdiğin için, umarım bebeğin gelir size en yakın zamanda...

çok teşekkürler canım gerçekten, beni dinlediğin ve sorularıma cevap verdiğin için, umarım bebeğin gelir size en yakın zamanda...

ne demek canım rica ederim inşallah bebeklerimiz bizi çok bekletmez allah isteyen herkese nasip eder
inşallah...

neden 7 ay sonra ?? hamilemisin canım

evet gülüm elhd hamileyim ikinci bebis olcak insaALLAH duasiz gecmeyin
RABBIM tüm isteyenlere de nasip eder hayirlisi ile insaALLAH
amiiin
ön sayfalarda sana yazmistim hayit tohumu diye görmemis olabilirsin istersen sende bi bak herkeze tavsiye ederim bende ictikden iki ay sonra hamile kaldim takdiri ILAHI

valla görmedim canım bi taraftanda ders çalışıyorum bi taraftan bakıyorum atlamış olabilirim şimdi geçmişe bakayım

şimdi buldum işte canım ben doktora gittim yumurtalarım çokmuş zaten. yumurtlama problemim yokmuş o yüzden şimdilik gerek duymuyorum soğan kürü incir kürü yapanlarda var ama bi sorun görünmüyo bende bakalım hayırlısı bu arada Allah bağışlasın seninkileride bakalım b u sefer kızmı olacak erkekmi önce sağlıklı olsunda önemli değil tabi

idrar testi geç döllenme gerçekleşmisse çıkmaz hemen. döllenme gerçekleştikten sonra hormon salınımı başlar dolayısıyla geç döllenme olmuşsa hemen çıkmayabilir ama kan testinde hemen çıkar çünkü bahsi geçen hormon kana hemen geçer ama idrarda geç görünür

günaydın bayanlar
evett test sonucunu alan yok mu :44:

günaydın cnm ben bugün 2.reglimi oldum ama galiba 2 3 gün erken geldi..düzenim şaştı kaç aydır heralde stresten sorun olurmu erken gelmesi.. yoksa 2. reglde geldiğine göre şu hamilelik ihtimalim kalktımı acaba tamamen..hatırladınmı beni dün konuştuk ya kan testim yanlışsa diye korkuyodum şu an hazır değilim diye..

hatırladım tabi canım. senin zaten emindim hamile olmadığından :))
artık rahat ol hayatta hiç birşey için kesin konuşulmaz ama sen kesin değilsin yani.
Zaten hazır da değildin.Umarım istediğin zaman olur ve güzel haberlerini duyarız :116:

canım çok sağol öncelikle.. bişey sorucam ben bi kaç gündür civanperçemi içiyodum 4 gündür falan oda günde 1 bardak..şimdi kafama takıldı acaba bumu erkene aldı falan diye söktrmek için içiyoarmış adetten 1 hafta önce falan ama.. yani öle hamilelik falan olsa ne içersen iç hatta söktrcü hap bile kullansan olmazsın dimi adet..artık iyice kurar oldum kafamda.. yani bunlara takılmıyım dimi artık..zaten 28 gün sonra oldum 28 de erken değil dimi yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…