Cesaretim yok test yaptırmaya...Lütfen yardım :(

canım sonucunu merakla bekliyoruz :KK55:
meysanur
insaALLAH denemene gerek kalmaz canim test sonucunla güzel haberlerle gelirsin buraya insaALLAH
bende simdi hayecanlandim sonucunu muhakkak yaz hemi :)
yazıcam cnm tabıkı merak etmeyın
ama gıcık oldum hemoglobın cıkmıs ama bhcg cıkmamıs :KK70:
ayhh cıksın sonuc artıkın
ama sanırım bu saatten sonra olmaz
:KK43:

yazıcam cnm tabıkı merak etmeyın
ama gıcık oldum hemoglobın cıkmıs ama bhcg cıkmamıs :KK70:
ayhh cıksın sonuc artıkın
ama sanırım bu saatten sonra olmaz
:KK43:

canım inş. beklediğin sonucu hayırlısıyla alırsın ben sizin yerine heyecanlandım :nazar:

canım inş. beklediğin sonucu hayırlısıyla alırsın ben sizin yerine heyecanlandım :nazar:

ya ben :KK70:
delırdım sabah 10dan berı
cok zor
bu 2. hamılelık testım oluyor
ılkınde sıfır demısdı labaratuardakı kız telefonda cok uzulmusdum
bılıyorum buqunde uzulucem ama yapıcak bırsey yok
Allah en hayırlısını ve en hayırlı zamanı bılır elbette

:KK19:

ya ben :KK70:
delırdım sabah 10dan berı
cok zor
bu 2. hamılelık testım oluyor
ılkınde sıfır demısdı labaratuardakı kız telefonda cok uzulmusdum
bılıyorum buqunde uzulucem ama yapıcak bırsey yok
Allah en hayırlısını ve en hayırlı zamanı bılır elbette

ay üzülme canım ya. walla inşallah istediğin gibi olur.
bende hamile olmamayı diliyorum.
üzgünüm bunu söylediğim için ama ne yapayım şartlar:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

:KK19:

ay üzülme canım ya. walla inşallah istediğin gibi olur.
bende hamile olmamayı diliyorum.
üzgünüm bunu söylediğim için ama ne yapayım şartlar:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

işte dunya cnm
kımımız ısterız kımımız ıstemeyız
cok normal
Allah ısteyen herkese nasıp etsın

Travel Living var d smartta orda bır program var hamıle oldugumu bılmıyordum dıye ızlemenızı tavsıye ederın
kadın bırgun gecıktırmıs hamıle kalmıs cokda kılolu
9 ay sonra agrıyla hastaneye kaldırılıyor ve sonuc :KK70:
Dogum yapıyor
Bu programı ızlemenız lazım
Allah bılır ne zaman olacagını

sedacım ben izliyorum o programı şok ütüne şoklar yaşıyorum o ne öyle ya hatunlar hamile olduğunu anlamıyolar 9 ay boyunca yalnız dikkat ettim hepsi kilolu muhtemelen kanamalarıda oluyor kilolu oldukları içinde göbüş kayboluyor heralde :)) şaka gibi yani :)))

kızlar bu arada bende ayşe 4 aylık evliyim 28 yaşındayım ocak ve şubatta korunmadım ama kısmet olmadı şimdi tekrar bıraktım korunmayı bakalım inşallah çok beklemeyizz sizler ne kadardır korunmuyosunuz isimler ney bu arada? ay bizde bi topıc yapalım beraber ilerleyeliiiiimmmmm

eros,duygum ve seda hepiniz içinde yarını mı bekliyoruz
meraktayım hadi hayırlısı :106:

alya,meysa ve kuzey35 sizlerinde önümüzdeki günlerde iyi haberlerini duyarız inşallah :124:

ben meleğime kavuştum 9 aylık şimdi :116:
bende hapla korunuyordum ve hapı bıraktıktan 8-9 ay sonra hamile kaldım.

eros,duygum ve seda hepiniz içinde yarını mı bekliyoruz
meraktayım hadi hayırlısı :106:

cnm hemoglobın sonuclarına bakmıslar ama bethcg ye bakmamıslar :KK47:
Kudurdum sınırden desem yerıdır
yarın arayıp sorucamona bakıldıda ona nıye bakılmadı dıye :))
YArın soleyebılıcem sonucu artık :18:

sedacım ben izliyorum o programı şok ütüne şoklar yaşıyorum o ne öyle ya hatunlar hamile olduğunu anlamıyolar 9 ay boyunca yalnız dikkat ettim hepsi kilolu muhtemelen kanamalarıda oluyor kilolu oldukları içinde göbüş kayboluyor heralde :)) şaka gibi yani :)))

bu hafta zarzayıf bır sporcuyu anlatıyorlardı cnm
kadının 2 kere mıde bulantısı olmus 9 ay ıcınde oda usutmeden dıye dusunmus :))

:)) ya varya hakketten şaka gibiler benim bu ara sınavlarım var tv seyredemiyorum ama bayılıyorum o programa herseferinde yuhh artık diyorumm :)))) geçen sefer vardı kadın lunaparka gitmiş balerine trene binmiş karnı ağrımaya başlamış tuvalete gidiyo orda doğuruyo bi bakıyo bebek düşüyo yere hatta bebeğe baktılar düşünce kafası çarpmış allahtan bişi olmamış :))))

canım benım cok degıl daha 4 5 ay once aynı senın gıbıydım
Bırgun korunmadık hemde tam yumurtlama gunlerımde aha dedım bu ay hamıleyım aynabcam felan derken 5 aydır ugrasıyorum .
İnsan sanıyorkı hemen hamıle kalıcaksın :)
Ama olmadı Allahtan hayırlısını dıle cnm
Eger kesın sonuc ıstıyorsan gıdıp kan testı yapdırabılırsın
YAda bır kosu eczaneden test alıp bak ıcın rahat etsın :)

kesinlikle katılıyorum bende bu ay çok telaş yaşadım her türlü belirtisi vardı 5 gün gecikti ve normal durumlardan ziyade daha farklıydı dedim hamileyim kesinn..amaa regl oldum..yani 1 kere olunca olmuyor bende çok iyi anladım..kolay değil bu işler:KK43:
birde hamilelik çok zormuş tırstım resmen..hamile olduğumu düşünürken grip oldum ilaç kullanamadım oyüzden de atlatmam çok zor oldu...adetim gelince hatta sevindim ilaç kullanıcam diye:)

kesinlikle katılıyorum bende bu ay çok telaş yaşadım her türlü belirtisi vardı 5 gün gecikti ve normal durumlardan ziyade daha farklıydı dedim hamileyim kesinn..amaa regl oldum..yani 1 kere olunca olmuyor bende çok iyi anladım..kolay değil bu işler:KK43:
birde hamilelik çok zormuş tırstım resmen..hamile olduğumu düşünürken grip oldum ilaç kullanamadım oyüzden de atlatmam çok zor oldu...adetim gelince hatta sevindim ilaç kullanıcam diye:)

ya evet arkadasım insanda psikolojik belirtiler oluyo bende 2 ay korunmadım ne mide bulantıları kaldı ne gecikmem :))) ayrıca korunmadığım her ay ağrı kesici bile alamıyorum doktora sordum bişi olmaz ilk haftalar kasma kendini bu kadar dedi ama ben yinede kullanamıyorum içim rahat etmiyo

cnm hemoglobın sonuclarına bakmıslar ama bethcg ye bakmamıslar :KK47:
Kudurdum sınırden desem yerıdır
yarın arayıp sorucamona bakıldıda ona nıye bakılmadı dıye :))
YArın soleyebılıcem sonucu artık :18:

hadi bakalım inşallah yüksek çıkar sonucunn
benim 15 martta olması gereken adetim 3 gün gecikince yaptırdım böyle bi sonuç yok 0.0 çıkmış ya bari 1 falan çıkar dimi 0 çıkmış utanmadan :)))) bide utanmadan doktora sordum sonucu bile bileee :)))):KK1:

nasıl ya 9 ay boyunca tam günü gününe adetmi görmüşte şüphelenmemiş.. nasıl anlamıyoki..

hadi bakalım inşallah yüksek çıkar sonucunn
benim 15 martta olması gereken adetim 3 gün gecikince yaptırdım böyle bi sonuç yok 0.0 çıkmış ya bari 1 falan çıkar dimi 0 çıkmış utanmadan :)))) bide utanmadan doktora sordum sonucu bile bileee :)))):KK1:

canım doğru çıkıyor dimi bu bhcg.. benimde 0.1 güvenebilirmiyim..

X