Cesaretim yok test yaptırmaya...Lütfen yardım :(

dediğim gibi bu ay aşırı stres yaptım hamilelik için hazır değlim çünkü..8 gün gecikti ama adetimi oldum..ya üstüne görmeyse diye bu sefer endişe kapladı.. bittikten sonra yaptrdım ve 0.1 sonucu çıktı.. ben şimdi buna güveniyim dimi kesin.. psikolojik olarak çok etkilendim.. yani yanılmaz dimi:KK43:

kuzum diyorsun ki normal adet oldum 6 gün sürdü, üstüne görmek böyle olmaz ki.. o olay çok farklı.. hafif lekelenme tarzında oluyormuş, o da bebeğin rahime yerleşmesinden kaynaklanıyormuş.. ama adetin bitince test yapmışsın ve 0,1.. kesinlikle hamile değilsin yani.. korkulacak birşey yok.. ben 4 yıllık evliyim 6 aydır korunmuyoruz ama hala bebek yok.. keşke yeni evlendiğimde yapsaydım diyorum 3 yaşında bebem olurdu şimdi... hep çalışmak daha iyi birşeyler kazanabilmek için çabalamamız çocuk hasretiyle karşılaştırıyor ne yazık ki..

YARDIMCI OLURMUSUNUZ..mrb banada yardımcı olurmusunuz bu kan testi kesin sonuçmu.. benim bu ay reglim 8 gün gecikmeli geldi ilk defa ama 8. gün oldum her zamanki gibi 6 gün sürdü.. ama niye gecikti diye endişe kaldı içimde hemen reglin bittiği gün bhcg yaptırdım 0.1 çıktı.. o zamnda eşimle son ilişkimizden 1 ay geçmişti eminim yani.. 1 ayda olsaydı az çok değer çıkarmıydı... bide kan testini özel hastanede yaptırdım 1 saat içinde aldım sonucumu hastanede yanılma yanlışlık falan olamz dimi.. şu an hiç hazır değilim.. bilginiz varsa yardımcı olurmsuunuz.. psikolojik galiba bir iki gündür midem bulanıyo..

yok canım tabiki hamile falan değilsindir. Doğanın kanunu değişmediyse :)

Allah inş sizlere nasip etsin.. çok tşk ederim.. inanılmaz içimi rahatlattınız.. bi kaç sitede okudum yok 1 2 ay normal adet olmuş sonra anlamışlar falan filan.. ama onlarda yani mutlaka ya hormonal bozukluk yada farklılık olmuştur anlamamışlardır dimi.. ben telaş etmiyim yani.. 1 ayda mutlaka çıkardı bide hastane yani yanıltmaz dimi.. çok tşk ederim..

bi yerde okudum hamilelikte göğüs ucunun kenarında kabarcıklar çıkarmış.. stersten kaç gündür vücudumu inceliyorum.. göğüs uçlarımın kenarında 2 3 tane kabarcık gördüm ama daha önce varmıydı bilmiyorum.. siğz hamilelik geçirmişsniz galiba.. sizde öle bişey oldumu olduysa kaçıncı aylarda.. ben acaba çokmu kuryorum kafamda sadece buna dayanarak:KK43:(

Benimde iki ay önce böyle bir durum başıma gldi üstelik işteydim ama içim çok rahatsızdı gittim eczaneden hemen test aldım ilk deneme olduğu için başarısızd:44: sonra gittim bir kez daha aldım sonuç negatif bende çocuğa hazır değildim ve içim o kadar rahatladıki anlatamam. Ama canım istersen önce test yap ki, daha az bir süre 4 gün ama mutlaka yap şühye yer verme, umarım evliliğinizdeki sorunları da aşarsın bir de eşin neden şehir dışında görevde mi?

evet canım eşim şehir dışında çalışıyor zaten geçen ay gitti o izmirde ben ise mersindeyim:KK43::5
9:

bi yerde okudum hamilelikte göğüs ucunun kenarında kabarcıklar çıkarmış.. stersten kaç gündür vücudumu inceliyorum.. göğüs uçlarımın kenarında 2 3 tane kabarcık gördüm ama daha önce varmıydı bilmiyorum.. siğz hamilelik geçirmişsniz galiba.. sizde öle bişey oldumu olduysa kaçıncı aylarda.. ben acaba çokmu kuryorum kafamda sadece buna dayanarak:KK43:(

ya siz söyleyince aklıma geldide bende onlardanda var
hatta idrarda koyu renkli olurmuş bende o da var!:KK52::KK52::KK52::KK52:

gerçekten süper moral oldunuz bana. ben istiyorum bebek sahibi olmak ama eşim hiç istemiyor. Zaten zar zor yürüttüğüm bir evliliğim var olursa hem çok mutlu olucam hem çok üzülücem gibi. akşam gidip kan testi yaptırıyorum. doktora danıştım idrardaki hemen çıkmazmış en az bir hafta on gün sonra beliriyormuş ama kandaki kesinmiş. Şöyle bi bakınca belirtilerde tutmuyor değil yani. Dilerimki havalardandır yada stresten falan... Rabbim hayırlısını verir inşallah nediyiim

öyle şey mi olur yaa, nasıl çıkmaz? ben adetimden 4 gün evvel öğrendim hamile olduğumu. böyle düşünüp duracağına eczaneden 3 liraya bi test al, ya sabah ilk idrarınla, yada 4 saat idrarını tutarak yap.

ya siz söyleyince aklıma geldide bende onlardanda var
hatta idrarda koyu renkli olurmuş bende o da var!:KK52::KK52::KK52::KK52:

sizde önceden varmıydı kabarcık farkındamıydınız.. ya bunlar psikolojik galiba.. sizde gidip bugün kan testini yaptırında rahatlayalım sizinde 0.1 se tamamdır:) idrar enfeksiyondanda sarı olabilir.. ama kabarcıklar varmıydı sizde daha önce..

kabarcık dediğin hep vardı hala da var :KK70:
idrarının koyu olması da az sıvı tüketmişsindir:KK9:
ben hiç 1-2 ay adet olupta hamile kalan ne gördüm ne duydum ne de okudum.
Bi arkadaşlında dediği gibi üstüne görme diye bi durum var oda lekelenme şeklinde oluyor.
Yani boşu boşuna telaş yapıyorsun.
Sen en iyisi bi kan testi daha yap da rahatla :KK34:

öyle şey mi olur yaa, nasıl çıkmaz? ben adetimden 4 gün evvel öğrendim hamile olduğumu. böyle düşünüp duracağına eczaneden 3 liraya bi test al, ya sabah ilk idrarınla, yada 4 saat idrarını tutarak yap.

canım benim 3 lirasında 5 lirasında değilizki akşam olsunda kan testi yaptıralım kesin öğrenelim dedim ben. zaten öğreneyim sabah sonuçları paylaşıcam :KK34:

evet canım eşim şehir dışında çalışıyor zaten geçen ay gitti o izmirde ben ise mersindeyim:KK43::5
9:

umarım hakkınıda hayırlısı ve güzel olanı ne ise o olur, ama nacizane fikrim ilk önce eşinle aranızdaki problemleri halletmeniz anladığım kadarı ile sen çok istiyorsun ama maalesef tek tarflı sağlıklı olmuyor

kabarcık dediğin hep vardı hala da var :KK70:
idrarının koyu olması da az sıvı tüketmişsindir:KK9:
ben hiç 1-2 ay adet olupta hamile kalan ne gördüm ne duydum ne de okudum.
Bi arkadaşlında dediği gibi üstüne görme diye bi durum var oda lekelenme şeklinde oluyor.
Yani boşu boşuna telaş yapıyorsun.
Sen en iyisi bi kan testi daha yap da rahatla :KK34:

ben bu kabarcığa dayanarak korkmuyum dimi boşuna.. ve ben çok az sıvı tüketirim su içmediğim bile olur evet koyuluk ondan eminimde.. ya sanırım paranoya yaptım ben haklısınız.. hamile değlim ben dimi şimdi inanıyım artık :)

canım benim 3 lirasında 5 lirasında değilizki akşam olsunda kan testi yaptıralım kesin öğrenelim dedim ben. zaten öğreneyim sabah sonuçları paylaşıcam :KK34:

sonucu çok merak ettim akşam mutlaka yazarmısın akşam olamzsa en geç sabah.. bide ya sana zahmet cnm 1 ay sonra yapılan kan testi yanıltırmı hemde regl olduktan sonra yaptırıldıysa diye.. sorabilirmisin yapan kişiye.. sana zahmet o kadar sevinirimki:KK43:(

ben bu kabarcığa dayanarak korkmuyum dimi boşuna.. ve ben çok az sıvı tüketirim su içmediğim bile olur evet koyuluk ondan eminimde.. ya sanırım paranoya yaptım ben haklısınız.. hamile değlim ben dimi şimdi inanıyım artık :)

canım lütfen ama sıkma kendini bu kadar değilsende olacaksın bak :nazar: bırak şu göğüs uçlarının kenarlarını o bende de var herkesde olabilir bak yoksa yalancı gebeliğe yakalanacaksın benden söylemesi!

canım lütfen ama sıkma kendini bu kadar değilsende olacaksın bak :nazar: bırak şu göğüs uçlarının kenarlarını o bende de var herkesde olabilir bak yoksa yalancı gebeliğe yakalanacaksın benden söylemesi!

sizdede varmı gerçekten göğüs ucunu uyarınca belli oluyor sadece.. sağolun gerçekten rahatlattınız içimi tmm atıcam o endişeyi kafamdan haklısınız.. bi kabarcığa takıldım hamilemiyim diyrum.. hem regl oldum hem test 0.1 onda şüphe arıyorum ya yanıldıysa diye.. haklısınız..

sonucu çok merak ettim akşam mutlaka yazarmısın akşam olamzsa en geç sabah.. bide ya sana zahmet cnm 1 ay sonra yapılan kan testi yanıltırmı hemde regl olduktan sonra yaptırıldıysa diye.. sorabilirmisin yapan kişiye.. sana zahmet o kadar sevinirimki:KK43:(

çalışıyorum bitanem ya akşam giremem nete ama sabah ilk işim buraya yazmak olucak. bu arada tam olarak ne sorduğunu anlayamadım açıklayabilirmisin acaba?
tabii sorarım ağzıma yapışcak diil ya..

çalışıyorum bitanem ya akşam giremem nete ama sabah ilk işim buraya yazmak olucak. bu arada tam olarak ne sorduğunu anlayamadım açıklayabilirmisin acaba?
tabii sorarım ağzıma yapışcak diil ya..

cnm şöyle sorarsan sen.. bir arkadaş var hem regl olmuş reglin bitimindede kan testi yaptrmış 0.1 çıkmış.. ilişkiden tam 1 ay sonra yaptırmış doğru sonuç almışmıdır diye.. niye yaptırmış regl olmuş derler kesin içini rahatlatmak için dersin.. çok sağol bu arada.. inş seninde istediğin gibi olur sonuç.. sabah erkenden yazarsın inş bakıcam bende..

umarım hakkınıda hayırlısı ve güzel olanı ne ise o olur, ama nacizane fikrim ilk önce eşinle aranızdaki problemleri halletmeniz anladığım kadarı ile sen çok istiyorsun ama maalesef tek tarflı sağlıklı olmuyor

canım inanki büyük samimiyetimle söylüyorum her ne olursa olsun ucunda boşanmakta olsa eğerki hamileysem çocuğumu doğururum :KK43::KK43:
ben çok uğraştım çok çabaladım yinede olmuyorsa o da takdiri ilahi elden bişey gelmez...

cnm şöyle sorarsan sen.. bir arkadaş var hem regl olmuş reglin bitimindede kan testi yaptrmış 0.1 çıkmış.. ilişkiden tam 1 ay sonra yaptırmış doğru sonuç almışmıdır diye.. niye yaptırmış regl olmuş derler kesin içini rahatlatmak için dersin.. çok sağol bu arada.. inş seninde istediğin gibi olur sonuç.. sabah erkenden yazarsın inş bakıcam bende..

kıyamam kuzum tabii sorarım sabah erkenciktende yazarım cevabını sana

X