Cesarete ihtiyacim var siddet aldatma borc ve devam eden okul 11 aylik bebek

Bence de. Büyük konuşmak asla istemiyorum ama konu sahibi konuda üniversiteye giderken eşinin ona harçlık vermediğini sırf gec kalsın diye harçlığı otobüs saati geçince verdiğini, kavga edince eşinin konu sahibine akşam eve gelmemesini söylediğini ve hayat kadınıyla ilgili şeyler yazmıs. Ben olsam böyle bir adama atandıktan sonra kazandığım paradan 5 TL bile vermem. Insanlar değismez.konu sahibi geçmişi unutarak iyilik yaptıgını sanıyor ama adamın eline tekrar para geçince her şey eski haline dönecek.sonra ortada "ben çok emek verdim neden bana haksızlık etti" diyen bir kadın kalacak. Söylediklerim insallah olmaz ama hayatın gerçekleri bu. Allah herkesin karşısına hayırlı, kıymet bilen,aklı başında insanlar cıkarsın insallah

Daha kötüsü şiddet uygulayan hakaret küfür eden biriymiş.. bu konusmadan sonraki mesajin da esinin tayin dolayisiyla kendiyle gelip kendi işini bırakıp asgari ücretten daha az kazandigi bir işe girdiginden bahsetmiş.. konu sahibinden az kazandıgi ve konu sahibinin ekonomik gücü elde ettigi için iyi davraniyor, düzelmis gibi yapiyor olabilir kocası bu yuzden konu sahibi ayriligi ertelemis yada vazgeçmis olabilir, ama insanlar degişmez ki ilerde özüne dönebilir adam..
Gerçekten düzelmiş degışmiş olsa bile senin eskiden yaptiklarini unutmaman lazim bi kere

Bence de.bundan sonrasi iyi olur umarım konu sahibi için

Çok haklısın herşeyi yaşamamış gibi zihnim unuttum.

Öfkeli sınırlı tahammmulu düşük bir insan oldum.

Eşim sadakatsizlik konusunda kendisini düzeltmeye çalışır gibi gösteriyor ama
Yalanlarını başka konularda yakalıyorum hala.
Cesaretim sıfır.
Tek başına olmak beni korkutuyor.
Alıştığım korkunç düzen benim konforsuz alanım

Sağlıklı bir psikolojide değilim..
Şuan yine koşulları maddi olarak dengiz. Ben eve yardımcı olmuyorum kendime ve çocuğuma aliyorum sadece bazı özel günlerde karşılığını veriyorum o kadr

Boşanmak için daha ne olması gerekiyor ?

Boşanmak için daha ne olması gerekiyor ?
Üzerinden 4 yıl geçti her senemiz sıkıntılı
Ama bu sefer baskın ve can acıtan taraf benim. Psikolojik olarak tahammülüm azaldı.

Ekonomik olarak özgürlüğüm var
Eski sadakatsizlik konuları kapandı.
Ama ufak tefek şakaları bile bana yalan olarak gelliyor parliyorum.
Bosanayim diye de düşünüyorum Ama çocuğu benden alabilirler mi başıma bela olurlar mı gibi abuk sabuk düşüncelerim var

Ya hu canım benim 1 tane ömrün var. Bu ömrü böyle mi geçirmek istiyorsun. Bak hiç beklenmedik bir depremle binlerce insan öldü bitti ömür. Hayatının garantisi var mı ? Normal şartlarda senden çocukları alma şansları yok. Çocuğun güvenliğini tehlikeye atacak bi durumun olmadığı sürece.
Ya bir adamın sana en ufak bi şiddet uygulamasına izin vermek sana yakışıyormu bi düşün. O kim oluyor ki nasıl bir hakla sana dokunur. Ayrıca onun ailesi nasıl pişkin pişkin seninle konuşabilir.
Yani siz yerine arkadaşımla konuşurken sen yazdım bi an sinirle ama gerçekten değerini bilmeyen birine veremeyecek kadar az 1 ömür

Bizde deprem bölgesindeyiz.
Katılıyorum o olmasaydı biz depremde evden sağ cikamazdik kalacak yerimiz bile olmazdı.

Şuan o vurma davranışı göstermiyor.
Ben gösteriyorum ben uyguluyorumnormal değil ama sinirlerim yıprandı.

Ailesi buraya geldiğimizden beri sürekli bana destekler ve oğullarını yerden yere vuruyorlar.

En sonki olayimizdasadece ne yapacaksanız yapın artık bizi dahil etmeyin deselerde bu evliliğin çocuk içinde olsa sürdürülmesi için çaba gösteriyorlar.

Ancak kaynım son sıkıntıda ben artık abimin arkasında olurum o çocuğu almak içinde hukuki herseyo yaparım dedi.

Çocuğun güvenliğini tehlikeye atacak durumum yokama öfke patlamaları ve tahammulsuzlugim var eşimden kaynaklı.

Deprem bölgesindeyseniz daha sıkıntı. Millet sevdiklerine on kat sarılıyor.
Vallahi bilmiyorum ama bu tip sevgisiz kalan kadınlar benim hassas noktam. Kimseden değil evinde sevdiğin adamdan ilgi bekliyorsun ve adam buna tenezzül etmiyor. Ne kader üzücü ya. O çocuk bu kadar yıpranmış kadının anneliğini mi hakediyor. Kocan sadece senin değil çocuğunun da hakkına giriyor. Üzüldüm ne deyim.

Kesinlikle katılıyorum

Şimdi sizin yerinizde olsam yapacağımı söyleyeyim:

1) Oturup aldatıyorsun aldatmıyorsun diye tartışmam, zaten konuşanız ne olacak en fazla inkar edip telefonunu saklar. Anneciği ile de konuşmayın, o onun oğlu onu ölümüne savunacak.

2) Bir avukata danışmanlık ücreti verip (dava açılmyacak, gayet uygun fiyat olur size) haklarımı öğrenirim. Mesela altınlar varsa yedeklemek, ortak eviniz varsa satılmaması için şerh koymak gibi adımlar atarım.

2) Aldatma ile ilgili kanıtları sessizce toplarım, hatta mahkemede kullanılmaya uygun kanıt nasıl alınır diye avukata sorarım.

Okul bitince de aramadan sormadan davayı açarım, kendi düşünsün. Çekişmeli dava koşullarında onu iyice sıkıştırırsanız anlaşıp size uygun şartlarda her zaman ankaşmalıya dönebilirsiniz.

Yok ben konuşarak kavga ederek eve bağlarım diyorsunuz ancak olmaz, en fazla kendinizi tehlikeye atarsınız. Aldatmasını doğal felaket gibi düşünün, onu engelleyemezsiniz ancak siz hazırlanıp öyle bir dava açarsınız ki bin pişman olur.

Bu süreçte tekrar darp ederse hemen hastaneden darp raporunu alıp davayı hemen açın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…