Çekiliş MEleklerinin Tanıtma Topiği

Merhaba herkese :)
Ben Hatice. 18 yaşındayım . mini mini bir üniversite öprencisiyim Ankara'da okuyorum. Esmerim mavi-yeşil gözlüyüm. Boyum 1.69 kilom 60 .ayak numaram 39. M-L giyniyorum. sevdiğim renkler lacivert bordo siyah gri füme beyaz. Sarı ve turuncudan nefret ederim . Biblo türü şeyleri pek sevmem. Takı almayı severim ama hep takmayı unuturum :) minik tatlı farklı küpeler çok hoşuma gider ve işaret parmağına Takılan yüzükler :) zarif kolyeler takmayı severim. çantalara bayılırım. Ayakkabı da Topuklu seviyorum ama yürümeyi beceremediğimden pek giymiyorum oje severim özellikle mat ve koyu renkler. Kitaplar kitaplar kitaplar :) kitap okumayı çok severim . Özellikle şiir kitapları .Nazım Hikmet benim için çok özeldir. Nerdeyse tüm kitapları var Özdemir Asaf , attila ilhan , Cemal Süreya , edip cansever vs.. Bu liste uzadıkça uzayacak :) sahaflardan kitap almayı çok severim. içlerindeki o yaşanmışlıkları hissederek kapaklarını açmak çok güzel bir duygu :) anlamlı hediyeli severim. Eski kartpostalları severim. çok makyaj yapmam. Ruj kalem rimel yani :)yani makyaj malzemelerinde tercihiim bunlar . Parfümleri kokuları severim ama ağır kokular pek tercihim değildir . Kutuları çok severim renk renk. her şeyimi kutulara koyarım :) beğendiğim her tarzı giyinirim ama ağırlıklı spor giyiniyorum . Kışlık elbiselri seviyorum. El emeği hediyeler çok hoşuma gider. Aklıma gelirse eklerim :)

Merhabalar..
31 yaşındayım.Evliyim.2,5 yaşında bir oğlum var.Kapalı bir bayanım.En büyük hobim örgü örmek.Kitap okumayı severim fakat çocuktan sonra pek vakit bulduğum söylenemez.Şiir ve şairlerle alakalıyım.Küçük bir ilçede yaşıyorum.Herşey elimin altında olmadığından da üretken bir yanım var diyelim.
Fotoğraf çekmeyi, örgü örmeyi,kitap okumayı ve müzik dinlemeyi seviyorum genel olarak.Bu kadar ..Aklıma başka birşey gelmiyor:2:

bana hediye alacak gzeller gzeli arkadasıma seslenıyorum ufak ekleme yaparak
kendını cok fazla maddı yada manevı zorlamanı istemiyorum bu bir :)
ikincisi seni hedye kargasasından ıhtıyaclarımı soyleyerek kurtarma taraftarıym yukarda yeterınce uzun butun ozellıklerımden bahsettım :) canta alcksan eger tek renk lacıvert ve koyu kahve ıhtycm olan renk bır de günlük olablr onun dısında sana bırakıyorum ama ınan kı sımdıden sana koskocaman tesekkrlerımı yolluyorum :)) hıc tanımadıgım bırınden hedıye alacak olmak ve aynı sekılde hdye yollamak muhtesem mtluluk verıcı bunu dzenleyen konu sahıbemze ve dger herkese kocaman tskkrler ıyıkı boyle bı sıtemız var :))

arkadaşlar şunuda ekleyeyim sizlere ben çalışan biri ve tek tip yani resmi giyinen biri olduğum için kıyafet konusunda pek bişey yazmadım ama her tarz giyinirim kapalı biri olduğumu söylemiştim çoğunlukla şal kullanmayı tercih ederim ve tabi düz renk favorimdir şalda en sevdiğim renk ise toz pembe pudra rengi krem tonu ağırlıklıdır. Rabbim kısmet ederse inşallah o günü gösterirse 2014 mart ayında bir kız evladım olacak illaki bana bişey almanıza gerek yok küçük meleğimede alabilirsiniz.

ben kendimi çok mu az tanıtmışım acaba arkadaşlar içime kurt düştü şimdi bide kendini az tanıtanlardan yakındı ya arkadaşlarımız dedim ki acaba ben de bir kaç ekleme yapsam mı diye düşündüm.ama aklıma başka yazacak bir şey de gelmiyor.

ek olarak şunu belirtebilirim eğer bana hediye alacak arkadaş okuyorsa tabi bunu
ev tekstili ürünlerini de severim örn.havlu,çarşaf v.s.+ çanta severim şu aralar güzel bir çanta da almak istiyorum
gecelik pijama sabahlık türü şeyler henüz almadım hamileliğin ilerleyen zamanlarında kullanmak üzere.o tarz şeyleri de severim
ama böyle sıralamak da biraz garibime gidiyor sipariş verir gibi sakın öyle anlaşılmasın
en iyisi içinden geleni alsın arkadaş herkesin kısmeti farklıdır ne alırsa kabul ederim ve teşekkür ederim ,fazla masrafa girmeye gerek yok kasmasın kendini ben ufak tefek şeylerle bile mutlu olabilen bir kadıncağızım
not:iç çamaşırı için de bişi söylim hamile olduğum için öle el kadar şeyleri giyemicem saklar sonra giyerim artık yada bunu göz önüne alarak tercih yaparsanız sevinirim

Son düzenleme:

yazmayı unutmuşum boyna takılan ince uzun florlar oluyor ya kare olanlar değil ince uzun olanlar onları cok seviyorum ama bir türlü bulamıyorum alacak arkadaş valla bulup alırsan aşırı mutlu olurum birde kışlık şapka almak istiyorum malum ankaranın soğuğuna alışkın değilim söyliyim dedim yardımcı oolmak adına

Terazi burcuyum bende her bayan gibi makyaj yapmayı süslenmeyi severim.
Özen günlerde işimden dolayı daha çok elbise ya da ceket giyerim. Anaokul Öğretmeniyim.
Desenli çorapları çok severim. Değişik çerçeveleri alışılmışın dışında yani farklı boyutlarda olan çerçeveleri severim.
Deri çantaları çok kullanırım. Bordo, kırmızı, mavi renklerde ki çantaları severim.

Kiyamam yaa kendini kötü hissetmissin :) Tatlim sen sıkma canini, gerçekten çok çok kisa yazanlar var. Onlarin ciktigi kisileri düşünerek öyle yorum yaptim ben.Cunku gercekten cok zor, heleki o kisiyi hiç tanimiyorsan.Tabiki insani her şey de mutlu eder, ama neden daha mutlu olacagi seyler olmasin degil mi? Hem kimsenin gönlü kalmasin hem de hediye alan cok zorlanmasin

herkes ekleme yapmıs cok eksık kalmıs gıbı oldu benım tanıtma yazımda

galıba sevdıgım seylerden cok sevmedıgım seylerı yazmısım bana hedıye alacak arkadas giysi vb. seylerle hıc ugrasmasın ebatlarım cok dengesız yani hıc yorulmasına gerek yok .)) 2014 ıcın her gunune ıkı cumle bsyler yazabılcegım kucuk bır tarıhlı ajanda istiyordum.mesela boyle bsy bakabılırse benı cok mutlu etmıs olur oje vs pek surmem.kozmetık olarak dusunurse ruj alablır.koyu yda pastel renklerı severım.kahve ve bordonun tonları olablır.çeyiz hazırlama asamasındayım.cok sevımlı seyler goruyorum bakarken.ceyız adına her turlu sey benı mutlu eder .)) canta ve cuzdan takıntımda vardır ek olarak.bunlar yeter umarım yanı aklıma bska bsy gelmıyor.sıparıs gıbı oluyor boyle yazıncada gercekten arkadsın dedıgı gıbı ama napiiim.onemlı olan ozenmesı benım ıcın.sonucta maddıyat deıl manevıyat agırlıklı bsy

eksik yazdığım bilgiler olmuş devamınıda getireyim

hangi rengi sevdiğimi sylemeyi unutmuşum mor rengine bayılırım nar çiçeği yada pastel tonları severim ben burdayım diye bağıran şeylerden hoşlanmam hanım hanımcık ve sade şeyleri seviyorum

kış geldi malüm ayaklarımda hiç sıcak durmaz panduf ev ayakkabıları hoşuma gdiyo ohh sıcacık tutuyolar
değişik kolyeleride seviyorum kum boncuktan kolyeler çıktı bu ara çok hoşuma gdiyo da bi türlü bulamadım onlardan

çeyiz hazırlığı yaptığımdan çeyizlik değişik şeylerde hoşuma gdiyo

ama ne alırsam alayım beğenirim hediye sonuçta hediyenin iyisi kötüsü olmaz

ekleme yapmak serbestmiş ben de ekleyeyim o zaman
şey kem küm seksi çamaşır-gecelik vs seviyorum onu söylememişim bordo, siyah, kırmızı renklerinde olabilir
şifon gömlek, bluz da seviyorum
taç, toka öyle şeyler de severim
baş parmağa takılan yüzükleri bi de kulak aksesuarı tarzındaki küpeleri seviyorum, kulağım üst kısmı da delik de alttakiyle birleşçek şekilde takılıyolar ya hani
telefon kılıflarına da bayılırım s4 kullanıyorum
amma çok şey söyledim, sonuç olarak bana bunları al demiyorum tabi ki sevgili arkadaşım sadece bana çıkan arkadaşım çok genel yazmış o yüzden sen zorlanma istedim
gönlünden ne koparsa çok kıymetli olacak zaten

bana hediye alacak sevgili arkadaşım ben küçük şeylerden mutlu olurum sakın kendini strese sokma, maddi değeri hiç önemli değil. kırmızı çamaşırım biraz süslü olursa sevinirim sevgiyle kal :)

bende baya bişi yazmışım ama ekleme yapayım bana hediye alacak arkadaşa daha da yardımcı olayım

iç çamaşırım süslü ipli vs olursa sevinirim tanga olmasın arada kullanırım ama çok tercih etmem...

ayak numaraları yazılmış ayakkabı için sanırım ben panduf terlik tarzı şeyler alan olursa diye yazmıştım sakın ayakkabı için yazdığımı sanmayın o kadar da değil

arkadaşım gönlünden kopan şeylerde beni mutlu eder kendine nasıl bir paket gelmesini istiyorsan banada öyle bişiler hazırla

son olarak çikolatada tercihim bitter ve beyaz çikolata

Herkes az tanıtımdan yakınmış bende birşeyler daha ekleyeyim dedim
Şal takmaya bayılırımm boynumdan eksik olmaz
Kış geldi malum renk renk bere ve eldiven takmayıda severim.
Çikolatada bitter hiç sevmem onun dışında tam bir çikolata canavarıyım.
Süslü hediye kutularına bayılırımm.
Vallahi başkada birşey gelmiyor aklıma artık
Herşeyden önemlisi benim için özel düşünülmüş olması tabi hediyenin ne olduğu önemli değil. Maksat birbirimizi mutlu etmek öyle değilmi

Konu sahibesi Sevgi nin uyarısını dikkate alarak tanıtımıma eklemeler yapıyorum sayın bana alacak arkadaş :)

Bunlara ek olarak...Bana hediye bunu bunu al demem yanlış olur ama şöyle söyleyeyim...Tesettürlü olduğum için küpe kullanamıyorum yüzükte riskli olur ama diğer takı ürünlerini seçebilirsin...Mutfak objelerine bakabilirsin severim mutfağım bambu ve lake beyaz...Evim ağırlıklı bambu lake beyaz zaten...oğlum 22 aylık onuda düşüneebilirsin...başka başkaaa....Sevdiğim renkler koyu yeşil,Lacivert,Pudra pembe,pudra mavi yani ağır ve sevimli renkler....oje kullanmıyorum tesettürlüyüm zaten...Kıyafet işine hiç girmezsen sevinirim hem masraflı olur...Ama ev terliği vs vs olabilir...Tesettürlüyüm ama evde açığım askılı kollu kolsuz badi tişört, tayt vs giyerim toka bant vs kullanırım...Valla bunları bile zor yazdım ama ne alırsan al kabulüm canım...Böyle şunu şunu al gibi istemek zor oluyor :) Gönlünden geçeni al sevgini kat içine yeter

Son düzenleme:

Önce şunu belirteyim bende burcum akrep..
genel olarak nasıl bir tarzım oldugunu anlatabilmek adına kullandıgım ve kullanmadığım şeyleri belirtmiştim ..yani amaç nasıl bir profile sahip olduğumuzu göstermek tabi ki ..

benim ekleme yapıcak nelerim var ımm..
kitap hastasıyım ama çok seçiciyim bu konuda her kitabı okumam çerez kitapları hiç almam bile hatta.. ne yapalım benim ki de böyle bir hastalık :) en güzel hediye seçeneklerinden biridir aslında kitap ama ben okuma tarzını bilmediğimiz kişilere kitap alınmasından yana değilim..

ee her hanım gibi bende de iç çamaşırı şeysi hayranlığı mevcut :) tek renk kullanırım genelde hepsi siyahtır..

bu arada bedenimi yazmamışım 36 beden giyiyorum ama bu aralar 36,5 oldum galiba..
s beden giyiyorum ama genelde bol sevdiğimden aldığım ürüne göre hep bi beden büyük alırım ..

nasıl desem etek üstüne dar boğazlı badi falan giyince normal bedenimi alırım ama tunik uzun gömlek gibi bir şeyse çok yapışmasını istemediğimden m alıyorum..

ya amannn yazıyoruz yazıyoruz ama ne bilim insan mahcup oluyor..
ben bişi istemiyorum çamsakızı çoban armağanı bi şeker koy kutuya, birde bolca dua gönder bana inan bundan başka da bir isteğim yok..

sakın zorlama kendini bir şeker yeter öptüm seni 20 aralıktan sonra tanışıcaz inş. :)

[MENTION]:123:[/MENTION]BEN AYŞEEE
AYŞE BEN 28 yaşındayım
62 kiloyum
1 kızım var 3,5 yaşında
kamu sektöründe sözleşmeli olarak çalışmaktayım
lila ve yeşili severim
bugday tenliyim
iri siyah gözlüyüm
makyaj yapmayı ve iyi giyinmeyi severim
saçlarım kahverengi
Müziklerden pop ve rak müzik dinlerim
en çok şebnem ferah ve sılayı begenirim
hafta sonu kızımla evde kalıp saatlerce evcilik oynamayı ev işine tercih ederim
hayatımın anlamları kzım ve eşim
olmazsa olmazım işten gelince oturup bir türk kahvesi yudumlamaK

spor giyinmeyi severim ama hafta SONU :))))
Z
[/B]

Son düzenleyen: Moderatör:

Kuzum sen çekilişe katılmış mıydın? İsmini listede göremedim de :26:

slm kızlar bende tanıtayım kendimi bari
29 yaşındayım hemşireyim samsun da yaşıyorum
1.55 boyunda 58 kiloyum ayakkabı no:37 numara
giyinmeyi süslenmeyi makyajı çok severim mesleğim gereği oje kullanmam
ayakkabı ve çanta delisiyim
gerçi kim sevmezki
kendime bakmaya bayılırım
takı toka takmayı çok severim özellikle küçük sallanmayan küpeler...
ev eşyasında sadelikten yanayım temizlemesi zor oluyor malum:)
işte bu kadar...

ewett
akrep burcuyum
1.56 boyum ( oo nede kısaymıs demeyin bana yetiyor )
115 kilodan 74 kiloya düştüm
beden işi bende biraz karışık kalıba göre m de giyiyorum xl de 44*42 de
ayak 39*38 oda net deyil
makyaj yaparım
oye kullanmam pek senede 1 gün belki
takı alerji yapıyor ama çok nadir kullanırım
spor tarzı giyinirim
okurum ( gerilim .fantastik. polisiye)
tess geritsin bi kaç kitabi hariç hepsini okumusumdur Jean-Christophe Grangé okudum alacakaranlık serisini ve gece evi serilerini okudum
her kadın gibi sus eşyası mutfak eşyası severim yani sıkıntı olmaz
parfüm hastasıyım
valla bu kadar satırı yarım saatte yazdım aklıma geldikçe eklerim
benim sahibem ben biraz geçiktim ama nazlandım özür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…