Çekiliş MEleklerinin Tanıtma Topiği

Sevgi

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
2.327
31
Evet Bu Zamana Kadar Zor Dayandınız Şimdi hodri meydan Kendinizi burda tanıtabilirsiniz

burda muhabbet etmeyelimki aradığımızı kolayca bulalım

ne yazacağınıza gelince sevdiğiniz hoşlandığınız şeylerden sevdiğiniz sevmediğiniz renklere mesela açık kapalımısınız makyaj yaparmısınız oje sürermisiniz

beden ölçüleriniz,ayak numaranız yani size hediye alacak birine yaardımcı olmak adına herşeyi yazabilirsiniz eğer unutupta ekleyeceğiniz bişi olursa ikinci bi msj yerine msj düzenleme panelinden ekleme yapabilirsiniz

medeniz haliniz çocluk çombalak ,öğrenci misiniz değilmisiniz yaşadığınız şehir

aklınıza ne geliyorsa yazın kızlar

benden bu kadar

İlk Ben yazayımda hem topik sahibi olaraktan hemde yeni katılacak arkadaşlara fikir olur

öhöm öhöm

adım sevgi
24 yaşındayım 5 yıllık evliyim 7 buçuk aylık hamileyim bi erkekim daha olucak adı ayaz olucak
istanbulda oturuyorum
boyum 165 kilom 80 (bebekten dolayı )

sevdiğim renkler siyah ve kırmızıdır tonuna görede pudra pembe severim

makyaj çok yapan biri değilimdir ama yapınca tam yaparım
ayak numaram 38
xl giyiniyorum şuanda

biblo tarzı şeyleri pek sevmem ama mutfak objelerine bayılırım

bakım ürürnlerini çok kullanırım

oje pek kullanmam
kitap okumam

ne gıcıkmışım bende yahu

tbijüteri ürünlerine hastasyımdır yüzük hariçç
klasik giyinmem pek hep tarzım spor olmuştur
şimdilik bu kadar akılma geldikçe ekleme yapacağım

adım dila, 24 yaşındayım, finans sektöründe çalışıyorum
1,5 yıllık nişanlıyım Allahtan bişe gelmezse 7 ay sonra düğünüm var :123::123:
*
çalışma hayatımdan dolayı klasik giyiniyorum,
şifon gömlekler ve kalem etekler yaşam tarzım haline geldii
bedenim s
1,65 boyundayım 54 kiloyumm
*
az biraz kokoşum, süslenmeyi, bakım yapmayı severimm,
nerdeyse ojesiz, kalemsiz dışarı çıkmamm
*
stilettolara, topuklu ayakkabılara bayılırımm
ayak numaram 38
*
bütün renkleri severim ama giyimde siyah favorim, aksesurlarda daha pastel renkleri tercih ederimm
*
aşk kitaplarını çok severimm
*
bijüteri olarak alyansımdan ve saatimden başka şeyler kullanmayı tercih etmem
*
mutfak eşyalarına hastayım resmen ve pembe favori rengimdirr
*
sanırım benden bu kadarr

Son düzenleme:
Heyecanlandım yine sabırsızlıkla bekliyorum çekilişi ve hediye hazırlama sürecini

Ben kendimi anlatayım hemen...
İsmim Burcu, 22 yaşındayım üniv öğrencisiyim İstanbulda oturuyorum.
4,5 senelik bi ilişkim var hala deli gibi aşığız birbirimize

165 boyun 48 kiloyum 36 bedenim ancak biraz basene sahibim, Kumralım.
Makyaj yaparım ancak fondöten allık pek kullanmam özel günler dışında. Daha çok eyeliner, gözaltı kapaticisi, rimel ve ruj şeklinde yaparım.
Oje sürmeye bayılırım kırmızı bordo lacivert yeşil hoşuma giden tüm renkleri kullanırım.

Sporda giyinirim,klasikte önemli olan şık ve rahat olmamdır. Dışarıda tayt giymem uzun tunik olmadığı zamanlarda. Çok mini etekler giymem. Pek dekolte kullanmam desem daha genel olur.
Kışın çok üşürüm bu yüzden ve bayıldığım için kalın şallar kullanırım.

Saçımla uğraşmayı severim bu aralar koyu bakır tarzında boyatmak istiyorum. Orta uzunlukta şuan arkaları kısa olan modelden:)

Kitap okumaya bayılırım her tarz okumaya çalışırım.

Ayakkabı numaram 38 topuklu giymeyi severim ancak 7 cm üstü pek tercih etmem (düztaban sorunundan dolayı)

Renklere gelince koyu renkleri severim genelde siyah kırmızı gri kahverengi lacivert gibi.

Takılara gelince yüzük severim baş yada işaret parmağına takılan tarzdakileri. Ara sıra bileklik kullanırım.

Yemek yapmayı çok severim, netten değişik denemediğim tarifleri gözüme kestirip yaparım. Mutfakta pek korkum yoktur.

Çini kursuna gidiyorum çizim yapmayı boyamayı severim, evde ahşap boyama yapıyorum.

Çok mu ayrıntıya girdim az mı yazdım bilemedim ama böyleyim yani

Son düzenleme:
ben gamze
26 yaşındayım. izmirde ikamet ediyorum izmirliyim

6 aylık evliğim çocuğum yok

boyum 1,61 kilom 52

ayak numaram 37

s bedenim kalıbına göre m bedende giyiyorum

küpe dışı takılardan hoşlanmam ama ipli bileklikler takarım saç bantlarına bayılırım özellikle son çıkan puantiyeli olanlara

en sevdiğim renk krem pembe pudra pembesi ama asla giymem diyebileceğim bir renk yok

mutfak aksesuarlarına bayılırım

biblolardan nefret ederim

el emeği şeylere bayılırım

rengarenk ojelere bayılırım

kitap okumayı çok severim her tür kitap okurum

makyaj malzemesinden allık maskara rimel ve göz kalemi favorim ruj kullanmam açık pembe parlatıcı tercihim

benden bu kadar

Son düzenleme:
merhaba ben Özge
27 yaşındayım, avukatım, Tekirdağ'da yaşıyorum yaklaşık 5 aylık evliyim

iş hayatımda klasik giyinmeye çalışıyorum aslında topuklu ayakkabıyı görsel olarak sevsem de nedense rahat edemediğim için pek giymek istemiyorum ama mecbur giyiyorum
normal hayatımda spor giyinmeyi severim

1.65 boyundayım kilomu tam olarak bilmiyorum evin her köşesinde farklı çıktığım için ama 54 diyelim en fazla çıkanı söyleyeyim
ama üst kısım s giyiyorum alt kısım hafif basen olduğu için kıyafete göre değişebiliyo 36-38 olarak
elbise s-36 giyiyorum

en sevdiğim renk koyu yeşil, beyaz tenli, kızıl saçlı yeşil gözlüyüm en çok bu rengi kendime yakıştırıyorum
siyah ve laciverti de çok kullanıyorum
onun dışında kırmızı, sarı, turuncu gibi renkler pek tercih etmiyorum bana gitmiyo saçlardan dolayı

biblo falan çok sevmiyorum ben, yeni evlendiğim için herşeyim var çok şükür ama amerikan servis gibi şeylere asla hayır demem

makyaj yapmayı seviyorum genelde göz makyajıma önem veririm, dipliner, rimelsiz çıkmam
rujda da daha nude tonları seviyorum, oje çok seviyorum çeşit çeşit her renk kullanırım

kitap okumayı çooook seviyorum daha çok dram tarzı ağlatan kitaplar seviyorum
sinema aşığıyım, güney kore sinemasına daha bi aşığım
oldies müzik hayranıyım, aslında 60-70 li yılları anımsatan herşeyi çok severim bu kıyafet için de geçerli

babette 36 giyiyorum ama daha bot- çizme tarzı olanlar 37 oluyo

bijuteri olarak küpe seviyorum ve her ne kadar son zamanlarda pek kullanamasam da uzun kolyeleri çok seviyorum

aklıma başka da bişey gelmiyo :26:
herkese sevgiler

adım sevinç 24 yaşındayım 1,60 boy 58-59 kiloyum
kapalıyım ( başörtü takmıyorum pek şal kullanıyorum )38-40 beden giyiniyorum ayak numaram 38 topuklu giyinmiyorum her zaman spor olmasa da düz ayakkabı tercihim renk konusun da bi takıntım yok hangi modelde hangi renk güzel duruyosa giyinmeyi seviyorum makyaj yapıyorum (abartısız göz makyajı)
6 yaşında bi kızım var (bal küpü) bi şirketin muhasebesinde çalışıyorum eve dair süs eşyalarından çok hoşlanmıyorum takı konusunda yüzük bilezik bileklikk kullanıyorum ama küpe ve kolye malum kapalılıktan dolayı kullanmıyorum aklıma gelenler bu kadar ilham geldikçe düzenlemeler yaparım :)

Son düzenleme:
Öhö öhö öhhö

Merhaba arkadaşlar

Ben 25 yaşında 175 boyunda 55 kilo bir hatunum
22 aylık bir oğlum var bilal emre adında...
Ayak numaram 40 bedenim 38-40...Makyaj yapmayı pek sevmeyen nadir durumlarda zorunluluk halinde yapan biriyim genelde doğalımdır...Tesettürlü giyimine özen gösteren cüzdan koleksiyonu olan biriyim...
Güzelliklerin ayrıntılarda gizli olduğuna inanan, bunu işimde ve hayatımda uygulayan biriyim...
bana hediye gönderecek arkadaş kullanılmamış hediye göndersinde ne gönderirse göndersin(bu geçtiğimiz çekilişlerde gelmişti başıma) işin maddi kısmında değil verilen değer ve özen kısmındayım ben...
Birde sexi gecelik vs giymiyorum çok sevsemde eşim sevmediği için kullanamıyorum bilginiz olsun...
Evim için dekorasyonda hassasım biraz uyum konusunda titizim çünkü...
Umarım heyecanlı ve güzel bir çekiliş ve hediyeleşme olur sevgi ve saygılar...

Son düzenleme:

Canımcım selamlar,

Bende anlatayım kendimi hemencecik
34 yaşındayım 13 yıllık evliyim,13 yaşında kızım 4 yaşında oglum var,boyum 1,69 kilom 7o(şişkoyum accık)yok yok balıketliyim,ıhımmm başka başka makyaj hiç yapmam,oje hiç kullanmam,kitap okuyacak pek vaktim yok malesef,bende anormal bir tipim müzik dinlemekten hoşlanmam,spor ve klasik giyinirim,ayak numaram 39 spor ayakkabı ve babet giyerim topukluyu çok severim ama bel fıtıgımdan dolayı seneler evvel terketmek zorunda kaldım,bedenim kesime göre degişiyor L de giyebiliyorum XL de olabiliyor
Takı toka ile de pek aram yok aslında çalıştıgım ve sürekli ev işlerine gittigim için bu tip şeylere pek merakım yok,olsada kullanamıyorum,ama güzel bir bileklik olursa takabilirim şıkır şıkır şeyleri severim
Sevdigim renkler vişne çürügü,siyah,kırmızı,mavi,kılık kıyafette V yakayı tercih ederken şifon keten gömlek giymeyi severim,ama gömlekte L pek bana göre olmayabiliyorparfüm hafif çiçek kokularını severim tam bir temizlik hastasıyım

Biblo,tablo merakımda yokturama mutfak eşyalarını severim
Başka başka aklıma birşeyde gelmiyor
Hediyeleşmeyi çok severim bana kim çıkarsa çıksın aman aman şeyler almasına gerek yok ufacık şeylerle bile mutlu olabilirim,kendimden bahsederken belki seçenek bırakmadım ama 4 yaşındaki ogluma bile bir hediye alabilir çıkan arkadaşım,sorun sıkıntı etmesine gerek yok
Aklıma gelenler bunlar şimdilik

Son düzenleme:
merhaba ben tugca 31 yaşındayım 5 sene 3 aylık evliyim çocuğum yok ev hanımıyım müzik dinlemeyi şarkı söylemeyi çok severim giyinip süslenip gezmeyi her kadın kadar severim kocamı çok severim ayakkabı numaram 39 boyum 1.72 kilom 87 tombişim fakkat çok tatlıyım yaklaşık 1 seneden beri 87 kiloyum herhangi bir sağlık sorunum yok çok şükür açık kumral kahve gözlüyüm beyaz tenli boylu poslu endamlı yatak yorgan gibi olmaya çeyrek kala biriyim yemek yapmayı çok severim ve sık sık diyet yaparım :))) pazartesi başlar salı bırakırım :)))) evim dağınıkken sinirlerim bozulur tozlu ve dağınıksa ruhum kararır kahve içmeyi çok severim kahve falını cayip güzel sallarım telefonla konuşmayı çok severim terazi burcuyum

merhaba kızlar bende kendimi tanıtayım
İzmir Aliağa da oturuyorum.
24 yaşındayım 1 yıllık evliyim ve 21 haftalık hamileyim
1,63 boyum ve şuan gebelikten dolayı kilom 64 ayak numaram 39
Kapalı bir bayanım
Şuan için L beden giyiyorum (normalde m)
Oje sürmeyi, takıyı(kolye,küpe) sevmem---->bileklik hariç
Kitap okumam
bakım ürünleri pek kullanmam(parfüm makyaj hariç onlar olmazsa olmazlarım)
en sevdiğim renk kırmızı lila siyah sanırım benden bu kadar aklıma gelirse yazarım yine

biz geldikkk
yaw adımı yazcakmıyımkine illa hayalot deseydim olmazmıydıkineneysem ismim burcu kızçelerim
6 yıllık evliyim24 yaşındayım malumunuz istanbulda koca kalmıycak korkusuyla 18 yaşımda canımın içiyle evlenmiş bulunmaktayımkısmetse ocak ayı gibi bir oğlumuz olucak şimdilik ismi çınar değişirmi bilemiyoruz
istanbulda oturuyorum
boy 160
kilom şuan 77 sanırımhamileyim ya ondan yoksa böyle değildim vallahibirazcıkın fazla kilo alanlardanım hepsi okadar
giyimde şuan bende bedenimi bilmiyorum sanıyorum xlama eger kıyafet alıcaksınız 38 beden tercıgımdır oğlum doğduktan sonra sıkı bir diyete gireceğimde
ayak numaram 38genelde spor ayakkabayı ve dolgu topuk kullanmayı pek severim.babet terciğim değildir ayağımdan fırlıyıveriyo giyemiyorum anacım
en sevdiğim renler siyah ,yeşil tonları ve kahverengi klasik ve spor karışık giyinemeye bayılırım
sonraaammm....
ayyy süs eşyalarına bayılırımen sevdiğim şeyy alışverişte süs eşyaları almak alamasamda bakmak
altın sarısı kahve tonları olan herşey dikkatimi çeker benden dimesisanıyorum evimin çoğunluğu renk tercıgımden dolayı klasık
kitap pek okumuyom aslında önceden cok sevıyordum ama şimdi temizlikten vakit bulamıyorum
makyaj yapmayı severim ama sınırlıdır.mesela göz kalemı ,rümel ve allık tek tercıgım fondoten hayatımda hıc kullanmadım desem yerıdır .parfüme bayılrıım
böyle büyük taşlı kolyeleri sevmem kibar sade olması lazımbaşkasında görünce hasta kalıyorum ama kendımde yakıştıramıyorum büyük taşlıları
ayy en çok benmi yazdım ya
bu arada iç çamaşırı anam ben nedıyeyımki şimdizorunluymuş alınması çamaşırın kenar lastıkleri ince olsun yeterkalın olmasındabu arada iç çamaşırıda doğumdan sonra işime yarayacak yahu kaç aydır tatildeydik iyi oldu bu
eee artık bende yazmıyıyayım sanıyorum bukadarım herhalde

Merhaba ben seda, 29 yasindayim 1.65 boyum 53 kiloyum favori renklerim pembe siyah kahve bej beyaz en cok terxih ettigim renk kahverengidir. Yeni evliyim 5 aylik. Ayak numaram 37 cok susluyumdur. Klasik giyinmeyide severim spor giyinmeyide ev aksesuarlarinda favorim pembe ve beyaz objelerdir. Oje cok kullanirim. Makyaj ve bakima cok onem veririm. Taki olarak sadece alyans kupe ve bileklik takarim. Topuklu ayakkabilara bayilirim. Benden bu kadar heyecan yaptim :))))

Merhaba
ben 34 yaşındayım 1.5 yıllık evliyim henüz çocuğum yok ,ama yolda geliyor inşallah cinsiyeti belli değil daha, çok merak ediyorum kız mı erkek mi .
İktisat mezunuyum şu an çalışmıyorum.
Mersinde yaşıyorum.
Boyum 1.65 ve 64 kiloyum şimdilik M beden oluyor ama yakında L giyeceğim
ayakkabı numaram :37
oje ve ruj kullanmam ama diğer makyaj ürünlerini severim.
Kitap kurduyum.özellikle kişisel gelişim ve dini kitapları severim.
Takı,toka,kolye,aksesuarla pek aram yoktur,sapsade biriyim :26: fazla süslü şeyleri sevmem
Biblo ,mutfak aksesuarları,dekrasyon ürünleri severim.
Kırmızı ve Mavi renklerin hastasıyım.
Kılığım kıyafetim spor .
Resim yapmayı severim.Duvarlarımda kendi yaptığım tablolarım vardır
her tür el emeğine hayranım.
Oğlak burcuyum.
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

Kiyafette s beden giyerim. Pantalon bedenim 36 bedendir. :)

Merhaba kızlar...ismim çiğdem..
25 yaşında. Izmir de yaşıyorum ailemle..tıbbi sekreterim.. BEŞİKTAŞ herşeyimdirrr
s beden.39 ayak numara.1.68 boy.. 53 kilo..
Ev eşyalarını süs diye alınan şeyleri hiç sevmem bulundurmam.ayakkabı takıntım var topuksuz çıkmam..
Renk olarak: Yeşil bordo siyah ve sarı hastasıyım.
Meleklere aşırı derecede bi inancım ve düşkünlüğüm var. Herşeyimde melek vardır bedenımde bile( dövme)
kitap kurduyum.
Takılarda ve herşeyde oldugu gibi farklı şeyleri seviyorum el yapımı takılar herzaman favorimdir. şimdi otantik hızmalara takmış durumdayım (yeni estetik oldum) herkesde olan şeyleri sevmem ve kullanmam..
Makyaj yapıyorum.oje koleksiyonum var. Renkli goz kalemlerine bayılırım.
Yeni yılın herkese huzur sağlık getirmesi dileği ile herkese sevgiler

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlaaaar
Adım Sinem
*20 yaşındayım , Samsun’da üniversite öğrencisiyim
*boyum 1.64 kilom 54 beden olarak small / 34 giyiyorum nadir olsa da 36 beden de olabliyo
*ayakkabı numaram 37
*stiletto ve topuklu ayakkabı delisiyim çok sık kullanırım dolgu topuk da ck sevyrum
*makyaj yapmayı severim ama göz makyajıma dkkat ediyorum eyeliner rimel ruj allık olmazsa olmazlarım
toprak yada siyah gri tonlu farlar da cok severm 
*ojesiz duramam bayılırımmm ama en cok koyu renk ojeler kullanıyorum bordo kahverengi gibi
*saçlarıma cok özenliyimdr bakır kahve tonlarında boyatıyorum su sıralar ve cok sevyrum saclarımda değişik seyler denemeyı
*takılar benim için vazgecilmezler bin tane de olsalar yine alırım yine alırım işaret parmagına takılan yüzükler tercihim her zaman
küpeler de de cok minik küpeleri sevmiyorum cok taşlı rengarenk küpeler de sevmiyorum sade ama şık ve kendini gösteren küpeler olmalı
acayip kokoş bişeyim desem tam ifade etmş olurum
saat ve bileklik delisiyim unutmadan ekleyeyim bunlarda da aşırı taşlı sevmem ama yine şıklıgı önemli
*kokulara çok önem veririm aldıgım parfüm deodorantlar cok cabuk bitiverir
*kışlık yarım kol elbiseler şifon gömlekler su sıra vazgeclmezlerim arasında
*giyim konusunda sevdiğim renkler siyah bordo koyu yeşil lacivert
*biblo vs tarzında şeyleri sevmiyrum ama süslü püslü kutulara bayılıyorum
*çanta delisiyim bu sıralar büyük canta terch ediyorum yada elde tutmalı kullanılıslı olması önemli renk olarak çantada lacivert ve bordo ama karmakarısık renkli sevmiyorum tek renk olmalı
*günlük tutmak istiyorum aslında epey zamandr ama ne frsat bulabiliyorum ne de ona yakıscak şirin bi defter ssz
*kitap okumayı severim ama içinde aşk dram gibi syler olursa
*el emeği olan seyleri benm için yazlmıs ufak notları cok severm ve cok önemserm yazıyla kendımı ıfade etmeyi sevdiğimden olsa gerek bu
*iç çamasırı alıncaksa eğer ck mini minnak olmasın rahat edemyrm ayy utandm kenar lastkleri ince olsun ama cicili bcili

şimdilik bu kadr sanırım epeyce uzun yazdım aklıma gelrse baksa seyler eklerim grşmek üzereee

Son düzenleme:
Haha çok eğlenceliymiş bu iş. Hiç böyle düşünmemiştim açıkçası. Bu siteye üye olduğum için çok çok mutluyum zaten ve her geçen gün kat ve kat artıyor bu sevgim Hadi ben de anlatayım kendimi...

İsmim Gülşen

Tekirdağ/Çorlu'da ikamet ediyorum

Yaklaşık 2,5 aylık hamileyim. Ağustos ayında ilk bebeğimi kaybettim ve onun ruhsal çöküntüsünden şimdilerde bu bebiş sayesinde çıktım. Allah'ıma bin kere şükürler olsun... Kısmetse ilk çocuğum olacak bu

30 yaşındayım. Boy 1,65 kilo 57 (Şimdilik tabi... Henüz kilo almadım. Bakalım hamilelik ne gösterecek )

Beden 38 ama o da şimdilik. Kilo almaya başlarım sanırım yakında

Ayak numaram 39,5 Çok koca ayaklıyım yaa Gerçi ayakkabı kalıbına göre değişiyor ama bazen 39 büyük oluyor, bazen küçük. 40 büyük geliyor ama 39 da sıkıyor falan...:44: Anlayacağınız ayak numarası ayarım yok ve ayakkabıdan yana hiç şansım yok. O yüzden bana böyle bir şey almanızı önermem Ayrıca öyle yüksek topuklu falan da giyemiyorum. Biraz rahata alışmış biri olarak ya küçük topuklu, ya topuksuz ayakkabı giyerim. Yaz boyu sandalet giymeyi tercih ederim

En sevdiğim renk mercan rengidir. Bazıları nar çiçeği de der bu renge, işte tam olarak ondan. Gerçi kahverengi hariç her rengi severim ama en sevdiğim mercan rengidir.

Giyimde m beden giyiyorum ama kilo almaya başlayınca L'ye dönüşecektir sanırım :26:

Süs eşyalarından hiç hoşlanmam. Evim son derece sadedir. Düşünün orta sehpa bile almadım. Gereksiz kalabalıklardan hoşlanmıyorum çünkü. Toz almaktan da nefret ettiğimden öyle bibloyla falan hiiiç uğraşamam Bir tane bile biblo satın almadım. Hediye gelen birkaç ufak şey var ama onları bile nasıl kaldırsam diye düşünüyorum, yalan yok Sadece siyah-kırmızı ve beyaz renklerinden ibaret sade bir oturma odam var mesela.

Kitap okumayı severim. Ama bu yaştan sonra tekrar üniversite okuma derdine düştüğüm için şimdilerde ders çalışmaya başladım ve dolayısıyla kitaba ayıracak hiç vaktim olmuyor

Makyaj yapmayı çok severim. Hatta arkadaşlarım hep kokoş derler bana. Makyajsız ekmek almaya bile gitmem Ha öyle aman aman bi makyaj değil yaptığım, ama dipliner-rimel-hafif fondoten,allık ve parfüm vazgeçilmezimdir. Geriye ne kaldı desenize Hıh kalan şeyi buldum: oje. Evde renk renk ojelerim vardır yıllardır ama hiç kullanmam Çok üşeniyorum sürmeye ve sürdükten sonra da çıkarmaya... Zaten sürsem de hemen bir yere bulaştırırım, rezil olur

Takı severim aslında ama pek kullanmam Çok değişiğim ben yaa Yani öyle bileklik, yüzük falan severim aslında ama pek taktığım söylenemez. Öylece takı kutusunda duruyorlar. Arada bir takarım işte...

İç çamaşırı bilgisi de mi yazacağız yahu :26: Ben de kalın lastikli çamaşırdan hoşlanmam. Öyle pek cicili bicili şeyler de kullanmam. Zaten şimdi hamileyim de, uygun olmaz

Spor da giyinirim klasik de... Şimdilerde tunik ve tayt tercihim... Dekolteli şeyler giyemem, rahat edemem.

Bu arada sarışın, beyaz tenliyim. Belki lazım olacak bir bilgidir

Ben de çanta delisiyimdir. Ama şöyle çok kullanışlı bir çanta bulamamaktan dertliyim.

Ne çok şey yazdım. Bi eksik gedik yoktur inşallah.

Öpüyorum herkesi

Son düzenleme:
bismillah bende anlatayım kendimi

bursada yaşıyorum 26 yaşındayım 1 ay önce zorlu bir süreç sonunda nişanlandım yarimle asker yolu bekliyorum

1.66 boyum 54 kilodayım minyon tipliyimdir yaşımı hiiiç gstermem

çalışmıyorum şuan muhasebeciydim normalde hep bana denk gelen kötü insanlar yüzünden işimden soğudum zaten en sonda işimden çıkarıldım

malum çeyiz alışverişindeyiz mutfak eşyasında kırmızı hastasıyım mümkün olduğunca mutfağımı kırmızı yapmaya çalışıyorum çeyiz alışverişe yapmaya bayılıyorum

m beden giyiyorum genellikle saçlarım konusunda problemlerim var saç bakim ürünleri almayı seviyorum pek süslü değilimdir ama makyaj yapmadanda çıkmam dışarı klasik gyinmeyi çok severim kokoş şeylere hiç gelemem

oje sürmekten tırnak uzatmaktan nefret ederim kumralım bu aradamor renginede batılıyorum kitap okumayıda çok seviyorum lisedeyken günde 5 kitap okuduğumu biliyorum elime polisiye bir roman geçse bırakmam yine elimden

iç çamaşırnda siyah ve kırmızı favorimdir şimdiden almaya başladım ee malüm evlenicez
takı konusuna gelirsek her takıyı beğenmem şimdi yeni yeni otantik kolyeler çıktı onlardan bikaç tane aldım öyle takıyorum yoksa takıyla pek işim olmaz

bu kadar galibaa

Son düzenleme:
Merhabalar sıra bende sanırım neyse hemen başlıyım:)))

Yaşım 23 bekarım en sevdiğim renkler kırmızı, mor, saks mavisi nar çiçeği
Parfümleri çok severim..
Takıları çok severim uzun kolyeleri ve küçük küpeleri pek fazla yüzük takmam...
Çeyizlik eşyalarına bayılırım. Sözlü ya da nişanlı değilim ama yine çok severim..
Eteklere bayılırım. Kazaktan çok badi veya gömlek giyerim (M beden) 38 bedenim
Aşk romanlarını ve filmlerini severim..
Kız kulesi takıntım vardır en ufak bir eşya da kız kulesi göriyim bayılırım. Bardak, çanta tişört vb. farketmez yani..
Ayrıca çok samimi bir şekilde söylüyorum bana hediye alıcak kişiye kendisi çok zora sokmasın.
Yeter ki en sevdiğim renkler doğrultusunda olsun..
işte bu kadar

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…