Çekiliş MEleklerinin Tanıtma Topiği

Herkese merhaba bende tanıtayım hemen kendimii.
İsmim Ecem izmirde yaşıyorum.
23'e girmek üzereyim.
1.74 boyunda 57 kiloyum, kumralım bedenim m.
5 yıllık bir ilişkim var sözlüyüm kısmetse aralığın ikinci haftası nişanım olacak :nazar::KK16:
Takılara bayılırım özellikle küçük abartıdan uzak yüzük ve küpelere.
Makyaj malzemelerine, bilimum bakım ürünlerine çok düşkünümdür.
Makyaj malzemesi olarak sadece fondöten ve eyelenir kullanmam.
Rujlara bayılırım daha çok pastel renklerde kullanırım.
En sevdiğim renk beyazdır sonrasında siyah ve koyu kırmızı gelir klasik yani :KK9:
Malum çeyiz hazırlığı yapıyorum bü yüzden mutfak eşyalarını çok severim özellikle cupcakeli tarzda olanları ayrıntılı bilgi için çeyiz topiğime ya da bloguma bakabilirsiniz. :KK9::KK9:
Vintage olan her eşyayı üzerimde taşıyabilir veya evimde kullanabilirrim.
Biblolardan hoşlanmıyorum:KK19:
Roman çok severim özellikle aşk romanlarını. Şiir okumayı çok severim Nazım Hikmet Ran Özdemir Asaf favorimdir.

Sanırım bu kadar yeterlidir. :KK52:

Herkeslere merhaba :KK3::KK3:
adımm semra istanbul ümraniye de yaşıyorumm..36 yaşındayım yılbaşında 37 olacağımm ...
işletme mezunuyum muhasebeciyim..2 yıldır çalışmıyorumm...
evliyim henüz çocuğum yok inşaallah en kısa zamanda olması dileğim...
tüp bebk tedavileri sayesinde bayaa bir kilo aldımm....
boyum 1.55 kilom 70 civarı ( 80 lerden zayıflamış halimm:KK17::KK17:) bedenim 42
2 yıldan fazladır mecbur kalmadıkça kıyafet alışverişi yapmıyorumm eskiden çok şıkır şıkır giyinirdim eltim bihter diye takılırdı....
ama şimdi spor giyiniyorumm..dekolte giymem yakası açık kolsuz kızacık giyinmem..
etek severim ama kullanamıyorumm eteklerim dolaptan pek çıkmaz
genelde spor kumaş pantolon tişört tunik tarzı gömlekler favorimdir..
makyajı nadir yaparım ...yapınca da tam yaparımm ...
günlük hayatta bir kalem bir ruj yeterlidir..doğal renkler pastel kahve tonları tercihim..ya da sadece bir parlatıcı...parfüm de çiçek kokularını severimm:KK12::KK12:
seksi iççamaşırı kilolarımdan dolayı yakıştıramıyorumm o sebeple rahatlığı tercih ediyorumm...Ama illaki olacaksa L beden falan olsunn ve dantele bayılırım giysilerimde ya da iççamaşırlarımda olursaa:KK17::KK17::KK17:
ayakkabı ve çanta deliisyim ama nedense istediğim gibi bulamayanlardanım
karışık renkleri hiç sevmiyorumm klasik ama modern modelleri çok severimm...
en sevdiğim renklr siyah kırmızı lacivert
pembe ve lilaya aşığım bir arabam olsa kesinlikle bu renklerde olurdu.. günlük hayatta pek kullanamsam da vazgeçilmezim..
tablo biblo ben de pek sevmem ..yeni taşındım evim küçük biraz zor sığıştım...mutfak aletlerine bayılırım
yemek yapmayı çok severim.. mutfakta vakit geçirirken dinlenirim..kitap kurduyumm...ama uuzun zamandır okuyamıyorumm...
dini kitaplar favorimm..mevlana aşığıyımm..
oje kullanamıyorumm..almayı severim amaa kullanan arkadaşlara hediye ederimm ya da çöpe giderler..takı tokalrım da kutusundan pek .çıkmaz...düğündne bayrama kullananlardanımm...
sinemayı severim..ama asıl tutkumm kore dizileri....
ele emeği ürünlere bayılırımm içinde emek olan herşey güzeldir özeldir bencee...
Şimdilik bu kadar aklıma geldikçe yazarımm:126::126::KK3::KK3:

Son düzenleme:
o zaman bende başlıyım yavaştan, bakalım ilk adımda neler çıkacak :KK34:

ayşegül ben. 32 yaşında bir yıllık tazecik bi yeni gelinim:KK37: halaaa.... bursada oturuyorum.

devlet memuruyum, bu yüzden malesef ki genelde kılık kıyafet kanununa uygun giyinmek gerekiyor ama ben genelde canlı, pastel renkleri severim, kırmızı, pudra, saks mavi, bordo, krem en sevdiklerimden. hele bu yıl rengarenk pantolonlar tam bana göreydi... bikaç rengini hemen koydum gardroba.... fazla makyaj yapmam ama hiç yapmayınca da soluk beniz oluyom azcık :KK1: fondotenimi, hafif farımı, kalemimi, rimelimi bide hafif tonda rujumu eğer erken kalkabilirsem sürerim, yoksa çok da umursamam. oje süremiyorum hemen bozuyorum çünkü :KK76:

160 boyunda 54 kiloyum. 38 beden giyiniyorum genelde. şal, atkı tarzı şeyler kullanmayı pek sevmiyorum ama şapka severim, yazında kışın da:13: evde sürekli panduflarım vardır kışın, çok üşüyen bi tipim.

müzik dinlemeyi severim, genelde türkçe sözlü hafif batı müziğini tercih ederim :KK1: gökseli, yalını, mustafa sandalı severim. ilk anda aklıma gelenler.

küçük bi kasabada oturduğumdan işe yürüyerek gidip geliyorum, 8 dk mesafede iş yerim ama topuklularla koşturursam 15-20 dk dan önce gelemem :KK34: pek tercih etmiyorum bu yüzden.... ayrıca burda pek sosyal hayatınız olamıyor malesef, haftasonları tabiki oluyo da hafta içi öyle çıkıp oturabileceğiniz bi yer yok pek. o yüzden kitap okuma alışkanlığım gelişti,akıcı romanları seviyorum. yada Dizüstü Edebiyat yayınlarını gülerek okuyorum.... ayrıca bi de puzzlelara taktım... çok keyifliler.

gülmeyi güldürmeyi severim, gergin film olur, müzik olur, kitap olur uzak dururum.... komik şeyleri takip etmeye çalışırım.

çocuğum yok, inşallah olur, bunu çok istiyorum :KK34: tüp bebek tedavisi görmekteyim.

takı makı işlerine gelinceeeee....alyans dışında yüzük takmam. kolye, bileklik severim. küpe hastasıyımmmmmm :)))))

tablo resimler falan, ben bi çok tane alıp evi doldurmayı başardım:KK16: biblo pek kullanmıyorum. ama renkli çerçeveler hoşuma gidiyor.

bu fikri duyunca çok heyecanlandım. hediyenin ne olduğu yada kullanıp kullanmayacağımdan ziyade hiç tanımadığım birinden bi hediye gelecek olması, hiç tanımadığım birine hediye paketlemek çok güzel. şimdilik bu kadar :KK70:

anam bi de çamaşır kısmı varmış işin, severim öyle ufacık tefecik varla yok arası şeyler giymeyi diyip geçiştirsem olar mı.....

Son düzenleme:
:KK3:

bende aklıma geldigi kadar yazayım diye geldimmmm

ben 164 boyunda 58 kiloymm. small giyiniyorum ancakk mediumda alabiliyorum..kalıba baglı olarak.
38 bedenim.38 numara ayakkabı giyiyorum..

giyimde takıntılı olduugn tek renk acık yeşil cırt yeşil işte o tarz yeşillere tahammül edemiyorum..

ankaralıyım...yepyeni bir işe sahibim 'bireysel emeklilik danışmanı olarak calışıyorum.reklamda yapmş oldumm :KK35:

ondann sonraaa.. makyaj yapmaya bayılırım bugday tenliyim ..eyeliner ve rimel hastasıyım denebilir.
ama herşeyden önce oje delisiyimdir.
konad ürünlerine ayrıca bayılırım :KK23:ojeye dair herşey diyebiliriz..

şu günlerde fuşya seviyorum herşeyim fuşya olsa bi rahatsızlık duymam galiba.

takıları pek sevmem ama bileklikler ve saat kullanırım genellde..

incili boncuklu şeylerden hoşlanmam .

aklıma gelenler bunlar oldu..

çok sık giremesemde buralardayım kızlar :KK1:

Son düzenleme:
huu huuu baybyler:KK62::KK62::KK62:

ismim melissa

2.5 yıldır evliyim
24 yaşındayım...1.65 boy 41 kiloyum:KK5: ama yinede güzelim ya:KK53:

dolayısıyla s giyiyorum ... ayak numaram 37

topuklu giyerim ...

kumral,beyaz tenli,yeşil-ela karışık gözlüyüm :KK53:

eşimle önümüzdeki günlerde ayrı eve çıkacağız şükürler olsun kiiiii :21:

mumlara ve fener mumluklara bayılırım:KK16:

ben fener mumluklara benzeyen dışardaki lamba direklerine de hastayım (bunu okumamış farz edin :44:) :KK1:

en sevdiğim renk bebek pembesi,beyaz ve haki

makyaj ve fırçalarını severim .....takıda en çok küpe ilgimi çeker...

kitap okurum...hele sürükleyici bir kitap ise 2 günümü alır bitirmem

kürk mantolu madonna kitabını da ayrıca merak ediyorum :KK34:

:44::44::44: başkaa....klasik spor karışık giyerim hep....

sonraaa koku meraklısıyımdır... ağır ,çiçek böcek hiç farketmez yeterki kendime yakıştırayım....

örnek olarak şu ana kadar kendimde yakıştırdığım en ağır parfüm gucci rush ...

en hafifi ise narciso rodriguez essence (bu harika işte herkese tavsiye ederim)

çikolata ve cips hayranıyım :KK56: tangasız asla:KK17: :KK24:

ve danteli ev dekorasyonunda hariç herşeye yakıştırırım..( iç çamaşır,ayakkabı,bluz vs)

tamam bitti :KK42:

selam kızlarrrrrr
ismim esen İstanbul da yaşıyorum 39 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim çocuğum yok

168 boyum tedavilerden dolayı 75 kiloyum bu sebeple L beden giyiyorum

göz makyajına önem veririm siyah kalem, gri - siyah far fazlasıyla kullanırım, mutlaka oje sürerim, siyah, bordo, kırmızı favori renklerim

çok kokoş olmasam da az biraz süslenirim alyansım ve saatimden başka aksesuar kullanmam

beyaz çok severim evimde dekorasyonum beyaz ağırlıklı evimde kalabalık yapacak hiç bir aksesuar yok onları koyacak yer de yok:)

değişik mumlar çok hoşuma gider hatta bu aralar kendim yapmak için araştırmaya bile başladım, her müsait olduğumda cam kavanoz boyayıp, değişik kapı süsleri yapıyorum

bana çıkacak arkadaşa kendi ellerimle hazırladığım cici bir hediyem olacak :)

Güzel Bayanlar Merhaba,

İsmim Burçin 26 yaşındayım İzmir'de yaşıyorum
14 aylık evliyim henüz bebişim yok ama çalışmalara bu ay başladık :)
Çalışan bir bayanım Bi şirketin Finansından sorumluyum
1.73 boyum 60 kiloyum evlendik den sonra kilo aldım ama halen 36 beden giyebiliyorum :KK66:
iş hayatım olduğu için biraz daha şık giyiniyorum topuklu ayakkabıları çok severim her ne adar azıcık ayağım büyük olsa da istediğim ayakkabıyı bulabiliyorum 39 numara giyiyorum :)
siyah kırmızı ve mavi renklerine bayılıyorum sarı ve turuncudan pek hoşlanmam
aslan burcu olduğum için gösterişi severim takılar makyaj her daim vardır
mutfak eşyalarına bayılırım yeni evli olmama rağmen halen birşeyler alırım bibloyu pek sevmem
müzik dinlemeye bayılırım kitap da okumaya çalışırım ama en çok sevdiğim şey tatlı ve pasta türleri yapmak yemek konusunda süper olmasam da gayet azimliyim..
Şimdilik bu kadar kızlar aklıma geldikçe yazarım..

merhaba kızlar bende kendimi tanıtayım
İzmir Aliağa da oturuyorum.
24 yaşındayım 1 yıllık evliyim ve 21 haftalık hamileyim
1,63 boyum ve şuan gebelikten dolayı kilom 64 ayak numaram 39
Kapalı bir bayanım
Şuan için L beden giyiyorum (normalde m)
Oje sürmeyi, takıyı(kolye,küpe) sevmem---->bileklik hariç
Kitap okumam
bakım ürünleri pek kullanmam(parfüm makyaj hariç onlar olmazsa olmazlarım)
en sevdiğim renk kırmızı lila siyah sanırım benden bu kadar aklıma gelirse yazarım yine :KK8::KK8::KK8::KK8:

üMRAN merhaba bende aliağa da oturyorum bide komşu çıkıyormuşuz :) gerçi ben 3 ay oldu taşınalı ama belli de olmaz :)

Herkese Merhaba:KK3:
Ben ceylan 20 yaşındayım ,oğlak burcuyum ve 1 yıl 4 aydır evliyim.İstanbul'da oturuyorum.
Bebişim şimdilik yok ama çalışmalara başladık :KK8:
42 beden giyiyorum(biraz balık etliyim ):KK43: Balık etli olmamdan kaynaklanıyor olacak ki salaş kıyafetleri çok severim.:KK9:
Pembe,yeşil,mor,kırmızı her rengi severim.:KK33:
Makyaj yaparım genelde göz kalemi,rimel,eyeliner,pudra kullanırım.Siyah ağırlıklı makyaj yaparım.Far ve fondoten kullanmam.:KK20:
Oje aslında severim ama sürmeyi beceremiyorum sürdüğümde de hemencikin bozuluyor.:KK37:
39 numara ayakkabı giyiyorum. Babet giymeyi çok severim.Topuklu ayakkabı severim ama her zaman giymem.
Uzun ve bol gömleklere bayılırım.Salaş olan herşeyi severim yeter ki dar olmasın göbişim çıkmasın :KK54:
Çok üsüyen biri olduğum için kalın kalın giyinirim kalın hırkalara bayılırım ohh sıcacık tutar onlar:21:
Takı ya gelince bileklik takmayı ve küpe takmayı severim. Yüzük olarak alyansım ve tek taşımdan başka birşey takmıyorum:KK16:Küpe takarım her zaman küçük küpeler ve bileklik kullanmayı severim.
Her kadın gibi çanta delisiyim :KK33:
Aşk kitapları,sürükleyici kitapları okumayı severim.
Çerçeve,mum ve süs eşyalarına bayılırım.
Bana hediye alıcak arkadaşa şimdiden çok teşekkür ederim :KK16::KK16:

merhaba kızlar:KK17:
22 yasındayım:KK17:
daha önceden çekilişe katılmıştım çok eğlenceli geçmişti ama bana alıcak kişi yazdıklarımı okursa daha iyi olur hediye seçimi kolaylaşır :44:
öncelikle çok sade bir giyim tarzım vardır en sevdiğim renkler beyaz siyah ve hardal sarısıdır
desenli şeylerden hiç hoşlanmam düz renkli bluzları tişörtleri kazakları severim:KK19:
boyuna baglanan desensiz şalları çok severim hani böyle uzun oluyor ya ondan :KK30:
oje makyaj malzemesi kullanamıyorum namaz kıldıgım için ve sürekli abdest aldıgım için onları bırakalı 1 yıl oldu sanırım:26:
ama dudak parlatıcılarına ve niveanın dudaklara sürülen vişneli lipstickleri varya onlara bayılıyorum:KK52:
etek çok seviyorum bedenim etekte 40
üst bedenim xsmall yani benim üstüm zayıf altım şişman:KK1::KK1::KK1::KK1:
boğazlı kazakları çok seviyorum tüm üst giyimlerde xsmall giyiyorum
eldiven çok seviyorum böyle süslü püslü eldivenler çok hoşuma gidiyor:KK30:
170 boyundayım ve 70 kiloyum:21:
parfümleri çok severim özellik şekerli kokulara bayılıyorum:KK53:
yılbaşı kilodu içinde dantelli bir şey istemiyorum arkadaşlar maalesef giyemiyorum düz kırmızı penye bir kilot olursa sevinirim yani sexi mexi olmasın ben bekarım neyime gerek onlar ya:KK1::KK1: evliliğede baya var yani:KK49: bu arada kilotdaki bedenim large:KK30:
kilotlu çorap çok seviyorum evde serisini yaptım siyah kahverengi çoraplar çok hoşuma gidiyor tabiki desensiz olucek:KK1: kilotlu çorapta bedenim:3 numara
birde böyle rengarenk süslü çerçeveleri çok seviyorum:KK3:
peluş ayıcıklı terlikleri çok seviyorum:KK52:
ay bide ben antep fıstıklı çikolatalara bayılıyorum jelibonlara bayılırım:KK52:
birde nazar boncuğu takıntım var nazar boncuklu çengelli iğneleri çok seviyorum nazar boncuguna bayılıyorum:KK52:
kar küresi hastasıyım kar küreleriyle oynamayı onları sallamayı çok seviyorum:KK1::KK1::KK1:

bana alıcak arkadaşıma sesleniyorum:nazar:
düzene çok önem veriyorum paketler özenle ve düzenle hazırlanırsa çok sevinirim:KK6:
aynısını bende alıcagım kişiye öyle yapıcam:KK49:
çok şey almasına gerek yok az ve öz olmalı benim için herşey
süse çok önem veriyorum paket süslemelerine eeee kötü bir yılı geride bırakıyorum yeni bir yıl geliyor süslü püslü hediye paketlerimle giriyim dimiiii:KK52:
şimdiden bana alıcak kişiye çok teşekkür ediyorum:KK23::KK23::KK23::KK23:

merhaba kızlar:KK17:
22 yasındayım:KK17:
daha önceden çekilişe katılmıştım çok eğlenceli geçmişti ama bana alıcak kişi yazdıklarımı okursa daha iyi olur hediye seçimi kolaylaşır :44:
öncelikle çok sade bir giyim tarzım vardır en sevdiğim renkler beyaz siyah ve hardal sarısıdır
desenli şeylerden hiç hoşlanmam düz renkli bluzları tişörtleri kazakları severim:KK19:
boyuna baglanan desensiz şalları çok severim hani böyle uzun oluyor ya ondan :KK30:
oje makyaj malzemesi kullanamıyorum namaz kıldıgım için ve sürekli abdest aldıgım için onları bırakalı 1 yıl oldu sanırım:26:
ama dudak parlatıcılarına ve niveanın dudaklara sürülen vişneli lipstickleri varya onlara bayılıyorum:KK52:
etek çok seviyorum bedenim etekte 40
üst bedenim xsmall yani benim üstüm zayıf altım şişman:KK1::KK1::KK1::KK1:
boğazlı kazakları çok seviyorum tüm üst giyimlerde xsmall giyiyorum
eldiven çok seviyorum böyle süslü püslü eldivenler çok hoşuma gidiyor:KK30:
170 boyundayım ve 70 kiloyum:21:
parfümleri çok severim özellik şekerli kokulara bayılıyorum:KK53:
yılbaşı kilodu içinde dantelli bir şey istemiyorum arkadaşlar maalesef giyemiyorum düz kırmızı penye bir kilot olursa sevinirim yani sexi mexi olmasın ben bekarım neyime gerek onlar ya:KK1::KK1: evliliğede baya var yani:KK49: bu arada kilotdaki bedenim large:KK30:
kilotlu çorap çok seviyorum evde serisini yaptım siyah kahverengi çoraplar çok hoşuma gidiyor tabiki desensiz olucek:KK1: kilotlu çorapta bedenim:3 numara
birde böyle rengarenk süslü çerçeveleri çok seviyorum:KK3:
birde nazar boncuğu takıntım var nazar boncuklu çengelli iğneleri çok seviyorum nazar boncuguna bayılıyorum:KK52:
kar küresi hastasıyım kar küreleriyle oynamayı onları sallamayı çok seviyorum:KK1::KK1::KK1:

bana alıcak arkadaşıma sesleniyorum:nazar:
düzene çok önem veriyorum paketler özenle ve düzenle hazırlanırsa çok sevinirim:KK6:
aynısını bende alıcagım kişiye öyle yapıcam:KK49:
süse çok önem veriyorum paket süslemelerine eeee kötü bir yılı geride bırakıyorum yeni bir yıl geliyor süslü püslü hediye paketlerimle giriyim dimiiii:KK52:
şimdiden bana alıcak kişiye çok teşekkür ediyorum:KK23::KK23::KK23::KK23:

beren hanım ne güzel detaylı yazmışsınız okudukçaa ayy ben de bayılırım demekten kandimi alamadığım birsürü şey geldi aklımaaa:KK52::KK52::KK16::KK16: ben de oğlak burcuyumm...sorunlu bir cildim olduğu için makyaj malzemsinden çok cilt bakım ürünleri kullanıyorumm..ve organik ürünlere bayılırım zeytinyağından sabunlara el yapımı mumlara kadar

meselaaa

'' eldiven çok seviyorum böyle süslü püslü eldivenler çok hoşuma gidiyor :KK30:
'' kısmına tamamen katılıyorum

bana hediye alacak arkadaşa şimdiden çok teşekkür ederimm:KK42::KK42::KK54::KK54:

Son düzenleme:
beren hanım ne güzel detaylı yazmışsınız okudukçaa ayy ben de bayılırım demekten kandimi alamadığım birsürü şey geldi aklımaaa:KK52::KK52::KK16::KK16: ben de oğlak burcuyumm...sorunlu bir cildim olduğu için makyaj malzemsinden çok cilt bakım ürünleri kullanıyorumm..ve organik ürünlere bayılırım zeytinyağından sabunlara el yapımı mumlara kadar

meselaaa

'' eldiven çok seviyorum böyle süslü püslü eldivenler çok hoşuma gidiyor :KK30:
'' kısmına tamamen katılıyorum

bana hediye alacak arkadaşa şimdiden çok teşekkür ederimm:KK42::KK42::KK54::KK54:

teşekkür ederim:KK17::KK17::KK17: detaylı yazıyım ki bana alıcak kişi yorulmasın ne alıyım diye düşünmesin diye bütün hoşlandıgım şeyleri yazdım inşallah güzel bir yılbaşı çekilişi olur ay çok heyecanlandım:KK49::KK49::KK49:

Selam kızlarrr .))

Bende çekilişe bursadan katılıyorum .)) Adım gizem.20 yaşındayım.Gördüğünüz üzere asker bekliyorum.4 ay içinde de kısmetse nişanımız olucak.O yüzden çeyizlik şeyler bakmaya bayılıyorum bu aralar.İşletme 3. sınıf okuyorum.kitap okumayı hiç sevmem.Kutu takıntım vardır.farklı desenlerde,boyutlardaki hediye kutularına falan bayılırım.İçindeki eşyadansa bazen kutular daha cok hosuma gıder.Uçuk tonları severim.ucuk mavı pembe.Siyah her zaman favorimdir cok asil bulurum siyah rengi.Krem bej tonlarınıda çok sık tercih ederim.boyum 1.78 kilom 76.boyum uzun olunca ayakta büyük oluyor haliyle.42 numara gıyıyorum ve ayakkabı bulmam oldukca sıkıntılı ve zor oluyor.Rahat gıyınmeyı severım.Dusuk bel asla gıymem.kendımı rahat hıssetmıyorum :KK1: üst bedende L giyerim genelde.Alt bedende modele göre değişiyor o yüzden pek bsy diyemem.Leopar desenlerini hiç sevmem.cok kadınsı ve abartılı gelır.Şirin şeylere bayılırım.majyaj cok fazla yapmam.yuzume allık haricinde bsy surmem.fondoten ve pudra hıc kullanmıyorum denebilir.ruj rimel allık surerım genelde.her cılt urununude kullanmam secıcııyımdır sonra yzuumde sacma sapan seyler cıkarıyorlar cunku :KK1: az ama iyi olan seylerı severım.Abartıyı pek sevmem.Şirinlik ve dogallıktan yanayım.canta ve cuzdanları cok severım.Takı olarakda sabit takılarım vardır genelde onları kullanırım.(gümüş dışındaki küpeler kulağımı yara yapar) iç camasırında alt beden olarak L giyerım.XL da belki olur.rahat kesim giyerim.pamuklu olmasını tercih ederim.cok süsü danteli olmasına gerek yok.renlkli ve desenli sütyenlere bayılırım.sırf tipi yuzunden cok sutyen almıslıgım vardır.Saklama huyum vardır.bır cok seyı saklarım.Napcaksam artık :KK1: şimdilik aklıma gelenler bu kadar.Aklıma yeni birşey gelırse ekleme yaparım.Herkese mutlu bir yıl diliyorum smdıden .))

Son düzenleme:
teşekkür ederim:KK17::KK17::KK17: detaylı yazıyım ki bana alıcak kişi yorulmasın ne alıyım diye düşünmesin diye bütün hoşlandıgım şeyleri yazdım inşallah güzel bir yılbaşı çekilişi olur ay çok heyecanlandım:KK49::KK49::KK49:

haklısınn şekerim..katılıyorum sanaa..kilomuz da aynıymış ben diyete başladım bu haftaa..inşallah 60 lı rakamlara inebilecem tekrar:KK15::KK15::KK16::KK16:

Merhaba kızlar,

Adım Berra, 29 yaşındayım istanbulda yaşıyorum, Reklamcıyım..

1.60 boyunda 52 kilodayım..

sevdiğim renkler; siyah, beyaz, kırmızı, bej, pudra pembesi..

ayakkabı numaram 38, tam bir ayakkabı hastasıyım..

genelde topuklu sitiletto ve ankle bot kullanırım düz ayakakkabıyı pek tercih etmiyorum..

stilettoda lacivert yada vizon rengi olabilir, boylarda genelde siyah ve kahve tonlarında kullanırım..

genelde eşarp yerine şal kullanırım, kumaş şalları pek sevmiyorum ama %50 saten karışımlar ya da saten şallar favorim..

giyim olarak zarif bir kokoşluğum vardır, çevremden de hep olumlu tepkiler almışımdır..

uzun blazer ceket , trenckot çok severim, pantolon üzerine giyilen zarif ve tarz tuniklere bayılırım..

çok fazla hırka kullanmam kullanırsam da salaş ve uzun tercih ederim..

etek nadir kullanırım çünkü tarzıma göre etek bulamıyorum kendim tasarlayıp diktiriyorum..genelde balık ve kalem etek kullanıyorum.

ayakkabı da olduğu gibi çanta hastalığımda mevcut :)

hemen hemen bütün renklerden çantam var sadece yeni aldığım taba rengi stilettolarla uyumlu olacak taba rengi bir çantam yok..

bana alıcak arkadaşım çanta düşünürsen bu taba rengi olabilir :)

biblo obje pek sevmiyorum, sanat sepet işleriyle uğraştığımdan evimde ve ofisimde her yeri doldurdum..

takı olarak saat ve zarif bileklikleri severim, yüzük nadir kullanırım ve uzun kolyeleri çok severim :)

koku hastalığım vardır inanılmaz derecede severim bir şişe parfum bir haftada biter..

kozmetik olarak genelde eyeliner, rimel, allık ve parlatıcı kullanırım ve her gün işim gereğide hafif bi makyaj yaparım..

malum görsellikle uğraşan biri görüntüsüne de özen göstermeli..

ten rengi rujları çok severim..

hediye almayı ve hediye paketlerini hazırlamayı çok severim keyifle özene bezene hazırlarım :)

sanırım baya uzun ve detaylı oldu bilgilerim :) şuan aklıma bunlar geliyor, bana alıcak arkadaşıma elimden geldiğince yardımcı olabilicek şeyleri aktardığımı umuyorum , kendimde başkasına alırken neleri düşüneceksem ona göre yazdım..

aslında hediye alınacak şey sipariş gibi söylenmez ama daha önceki seferden biliyorum tanımadığımız birine almak çok zor..ne sever, zevki nasıldır, ihtiyacı var mıdır aldığımız şeye, yada kullanıcağı bir şey mi almışızdır gibi gibi.. bir çok soru cümlesini ortadan kaldırmak adına kullandığım ama ihtiyacım olan renkleri belirtmeye özen gösterdim ..

çünkü ben hediye alacağım kişinin aldığımı keyifle severek kullanmasını isterim :)

Son düzenleme:
Merhaba ben Serap.
İzmir Küçükyalı'da oturuyorum, bekarım.
30 yaşıma girdim hala 23-24'ten büyük gösteremiyorum
:nazar:
Boyum 1.70 kilom 56 ayakkabı numaram 38 resimde gördüğünüz üzere saçlarım sarı, tenim beyaz, yengeç burcuyum, süslüyüm, bakımlıyım. Kalıba göre S yada M beden giyiyorum.
Dealer/trader'ım ve aynı zamanda bloger'ım.
Kitap okumayı çok severim. İş sebepli genelde klasik giyinsem de spor giyinmeyi de çok severim
:KK16:tabii her kadın gibi topuklu ayakkabı daha doğrusu ayakkabı aşkım mevcut:KK9:
Alerjim olduğu içim bijuteri metal küpe ve takamıyorum:2:
Mavi aşığıyım (özellikle canlı mavileri ve saks mavisini çok severim)
:KK16:kullanıcı adımdan da anlaşılacağı gibi subaru (araba markası kendileri) severim. Makyajımda genelde çelik gri, mavi ve siyah kullanırım.

Belki bir çoğunuz beni kendi başlıklarımdan bilir;

1)
http://www.kadinlarkulubu.com/lekel...5-tca-triklosetik-asit-peeling-deneyimim.html

2)
http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...imli-cilt-icin-birebir-hala-kullaniyorum.html

3)
http://www.kadinlarkulubu.com/faydali-linkler/566559-lady-subaru-bakim-kozmetik.html

bu başlıklarda kullandığım ve memnun kaldığım ürünlerden çok güzel bir bakım paketi hazırladım bile ama konu yeni yıl çekilişi olunca şu ara ekstralarını araştırıyorum
:KK55::KK12:

Haha çok eğlenceliymiş bu iş. Hiç böyle düşünmemiştim açıkçası. Bu siteye üye olduğum için çok çok mutluyum zaten ve her geçen gün kat ve kat artıyor bu sevgim :KK16: Hadi ben de anlatayım kendimi...

İsmim Gülşen

Tekirdağ/Çorlu'da ikamet ediyorum

Yaklaşık 2,5 aylık hamileyim. Ağustos ayında ilk bebeğimi kaybettim ve onun ruhsal çöküntüsünden şimdilerde bu bebiş sayesinde çıktım. Allah'ıma bin kere şükürler olsun... :KK16: Kısmetse ilk çocuğum olacak bu :KK16:

30 yaşındayım. Boy 1,65 kilo 57 (Şimdilik tabi... Henüz kilo almadım. Bakalım hamilelik ne gösterecek :KK9: )

Beden 38 ama o da şimdilik. Kilo almaya başlarım sanırım yakında :KK9:

Ayak numaram 39,5 :KK9: Çok koca ayaklıyım yaa :KK25: Gerçi ayakkabı kalıbına göre değişiyor ama bazen 39 büyük oluyor, bazen küçük. 40 büyük geliyor ama 39 da sıkıyor falan...:44: Anlayacağınız ayak numarası ayarım yok ve ayakkabıdan yana hiç şansım yok. O yüzden bana böyle bir şey almanızı önermem :KK53: Ayrıca öyle yüksek topuklu falan da giyemiyorum. Biraz rahata alışmış biri olarak ya küçük topuklu, ya topuksuz ayakkabı giyerim. Yaz boyu sandalet giymeyi tercih ederim :KK53:

En sevdiğim renk mercan rengidir. Bazıları nar çiçeği de der bu renge, işte tam olarak ondan. Gerçi kahverengi hariç her rengi severim ama en sevdiğim mercan rengidir.

Giyimde m beden giyiyorum ama kilo almaya başlayınca L'ye dönüşecektir sanırım :26:

Süs eşyalarından hiç hoşlanmam. Evim son derece sadedir. Düşünün orta sehpa bile almadım. Gereksiz kalabalıklardan hoşlanmıyorum çünkü. Toz almaktan da nefret ettiğimden öyle bibloyla falan hiiiç uğraşamam :KK9: Bir tane bile biblo satın almadım. Hediye gelen birkaç ufak şey var ama onları bile nasıl kaldırsam diye düşünüyorum, yalan yok :emir_bebek:Sadece siyah-kırmızı ve beyaz renklerinden ibaret sade bir oturma odam var mesela.

Kitap okumayı severim. Ama bu yaştan sonra tekrar üniversite okuma derdine düştüğüm için şimdilerde ders çalışmaya başladım ve dolayısıyla kitaba ayıracak hiç vaktim olmuyor :KK31:

Makyaj yapmayı çok severim. Hatta arkadaşlarım hep kokoş derler bana. Makyajsız ekmek almaya bile gitmem :KK53: Ha öyle aman aman bi makyaj değil yaptığım, ama dipliner-rimel-hafif fondoten,allık ve parfüm vazgeçilmezimdir. Geriye ne kaldı desenize :KK9: Hıh kalan şeyi buldum: oje. Evde renk renk ojelerim vardır yıllardır ama hiç kullanmam:KK53: Çok üşeniyorum sürmeye ve sürdükten sonra da çıkarmaya... Zaten sürsem de hemen bir yere bulaştırırım, rezil olur :KK9:

Takı severim aslında ama pek kullanmam :KK53: Çok değişiğim ben yaa :KK9: Yani öyle bileklik, yüzük falan severim aslında ama pek taktığım söylenemez. Öylece takı kutusunda duruyorlar. Arada bir takarım işte...

İç çamaşırı bilgisi de mi yazacağız yahu :26: Ben de kalın lastikli çamaşırdan hoşlanmam. Öyle pek cicili bicili şeyler de kullanmam. Zaten şimdi hamileyim de, uygun olmaz :KK9:

Spor da giyinirim klasik de... Şimdilerde tunik ve tayt tercihim... Dekolteli şeyler giyemem, rahat edemem.

Bu arada sarışın, beyaz tenliyim. Belki lazım olacak bir bilgidir :KK31:

Ben de çanta delisiyimdir. Ama şöyle çok kullanışlı bir çanta bulamamaktan dertliyim.

Ne çok şey yazdım. Bi eksik gedik yoktur inşallah.

Öpüyorum herkesi :KK16:

Sevgili kurbanım, sayfa 2'de yazdıklarıma ekleme yapıyorum haberin olsun :KK9:

Ben nazar boncuklu şeylere bayılırım, özellikle bileklik gibi takılarda... :nazar:

Evet ayaklarım 39,5 gibi bir şey ama genelde 39 alırım. Ayakları çok üşüyenlerdenim. Söylemesi ayıp her yıl bir pofidik panduf eskitiyorum :KK17: Ama çetik giymekten hiç hoşlanmıyorum, çetiklerin küçük ayaklara yakıştığını düşünüyorum.

Renklerden mercanı çok severim. Ama sadece onu seviyormuşum gibi de ayırmayalım. Dediğim gibi kahverengi hariç her rengi severim. Özellikle kıyafetlerde mercan, beyaz, vizon, kırmızı, siyah tercihimdir. :KK16:

Parfümleri çok severim ama her parfüm de bana hitap etmez. Şeker ve meyve kokularını sevmem mesela. Son 5 yıldır Avon Christian Lacroix Rouge kullanıyorum. Romantik kokuları seviyorum. Çok ağır kokuları da hiç sevmem :KK19:

Galatasaraylıyım. Ama eşim Beşiktaşlı ve onu kırmamak için, o mutlu olsun diye Beşiktaş'a yakın duruyorum artık. Doğacak bebişimiz için Beşiktaşlı hastane çıkışı arıyoruz hatta :KK9:

Bu arada elbiseyi çok severim ama etekten hiç hoşlanmam.

Tatlı ve çikolata manyağıydım, ta ki hamile kalana dek... Hatta hamileliğimin ilk haftalarında midemi bile bulandırıyordu :KK53: Şimdilerde ise pek canım istemese de yiyebiliyorum. Sanırım gitgide düzelecek :KK9:

Tamam hadi yeter, en çok ben yazdım galiba. Bıktırmayayım :KK9: Öpüyoruuuuum :KK54:

selam ben tuba
36 yaşındayım. istanbul kartalda ikamet ediyorum

bekarım

boyum1,70 kilom 72

ayak numaram 38

L bedenim

rengarenk ojeleri severim

makyaj malzemesinden allık maskara rimel ve göz kalemi ruj

Mutfak Malzemlerinide severim

herkese iyi günlerrrrrrr....

X