Aile Planlaması Ceketle hamile kalanlar ;)

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ucuncu cocugum dogsaydi, tupler baglanacakti. Olmadi. Sorun su ki esim 3. Cocugu istiyor ben istemiyorum. O yuzden garantili birsey istiyorum.

Ertesi gunu hapi kullanan yada aşı olan var mi?

Valla bende çeketlik vakayım çok doğurganım bi boş anımız oldu kızımı doğurdum:KK45:yasmin kullanıyorum canım evlendiğimden beri iki kere ara verdim iki çocuğum var:KK54:bi daha aramı çocuk isteyene kadar töbeee:KK53:

Herşeye reaksiyonun var ne diyelim sana geleni doğur gitsin:eek:

Iyi geceler hanimlar hepinize deri alti çip takiyolar ozellerde arastirabilirsin bunu aylik igne var uc aylik igne var ria dedigide spiral zaten hanimlar (rahim ici arac)

Basliktanda anlayacaginiz gibi, ben cabuk hamile kalanlardanım. Hani bazı kocalar der ya; hanımın üstüne ceket atsam hamile kaliyor, iste ben onlardanim. :KK70:

Ben üç kere hamilelik yaşadım ve iki oğlum var. Üçüncüsü sürpriz bir bebekti, yani eşim geri cekme yöntemiyle korundugunu zannediyordu ki ben yine hamile kalmıştım. Kader 4.5 aylık hamileyken kaybettim. :KK42:
Bir daha cocuk istemiyorum. Zaten iki tane sağlıklı evladım var. Allah, olmayanlara, isteyip de sahip olamayanlara versin inşallah.
Simdi size soruyorum kk'nın deneyimli hanimlari bana garantili bir korunma yöntemi sunar mısınız. Ria'yı denedim. Tam bi felaket. Adet düzensizliği yapti bende. 2 haftada bir regl mi olunur arkadas :rolleyes: birde nerdeyse 12 gun suruyordu. Ben ayda bir olurdum. Mahvetti beni. Cikarttirdim. Esimde kondom sevmiyor. Aşı ve ertesi gunu hapı duydum. Ama bununla hamile kalanlarda varmis. Yahu hamile kalmamak icin ne yapsam. Bu arada dogum kontrol hapi kullanamıyorum benim sagligimi bozdu. Tuhaf bi bedenim var :KK70:
4 aydir rahattim, cinsellik sıfır. İki ay daha rahatim ki yine cinsellik sıfır :KK70:benim kocito meslegi geregi yurt dışında. Gelince ne yapicam ben. 6 ayın verdigi abazalikla hamile kalmaktan korkuyorum:KK70:

Kizlar bana garantili bi yöntem diyin bakim :KK16:
Ihı Ihı ayy çok komik yok şu dokundu yok bunu bünye kabul etmedi ee siz dağ başındamı yaşıyorsunuz dr à sorun bu nasıl paylaşım yaa milletin işi gücü kalmamış ayıp ya bence siz fazla boş kalmışsınız başınıza vurmuş kociş moçiş değip burada derman arayacağınıza bir doktora görünün..

Valla sevişme canım en garantisi bu.

Eşin kondom sevmiyor diye sen hap iğne vs..ne varsa bedenine yükleyeceksin,dayayacaksin hormonu öyle mi? Ne güzelmiş bu durum.

Çift yönlü koruma diye bi şey var kondom ve spiral gibi.ya da ceketin sahibinden uzak duracaksin.
Sorun şu o yine olsun diyor, ben istemiyorum. O yuzden ona guvenmiyorum, ya muslugu acarsa diye :KK66:

Ihı Ihı ayy çok komik yok şu dokundu yok bunu bünye kabul etmedi ee siz dağ başındamı yaşıyorsunuz dr à sorun bu nasıl paylaşım yaa milletin işi gücü kalmamış ayıp ya bence siz fazla boş kalmışsınız başınıza vurmuş kociş moçiş değip burada derman arayacağınıza bir doktora görünün..
Zaten dr riayi biraktirdi. Hapi da. Bana esin korunsun diyor. Ama esim olsun istiyor. Dag basinda yasamiyorum sukur istanbulun gobeginde. Yersiz bir cikis. 10 senedir kocitom diye seslendigim icin agzima plesenk olmus, bu yuzden boyle yaziyorum. Ha cvp yazmak zorunda degilsin ki zaten.

Ucuncu cocugum dogsaydi, tupler baglanacakti. Olmadi. Sorun su ki esim 3. Cocugu istiyor ben istemiyorum. O yuzden garantili birsey istiyorum.

Ertesi gunu hapi kullanan yada aşı olan var mi?
Ertesi gun hapini ayda 1 kereden fazla alamazsin asi mantikli olabilir. Ya da deri altina yerlestirilen bisey vardi o da olabilir.

Milyon tane doğum kontrol yöntemi varken ve jinekologlar bunlarla ilgili bilgi verip testler yaparak en uygun yöntemi belirleyebiliyorken gelip buraya konu açmak, üstelik onu da kullanamam, bunu da istemem, diğerini de "kocitom" istemez demek hayli enteresan...

Offf amannnn yaaaa.... anlayamadin sanirim, tekrar anlatmicam da.
Milyon tane doğum kontrol yöntemi varken ve jinekologlar bunlarla ilgili bilgi verip testler yaparak en uygun yöntemi belirleyebiliyorken gelip buraya konu açmak, üstelik onu da kullanamam, bunu da istemem, diğerini de "kocitom" istemez demek hayli enteresan...

X