Makyaj Ürünleri "Cecile ileTanıştım"

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

cecile'nin far bazı var mı bu arada?
Ya da far bazı nedir?Nasıl kullanılır?Fondoten gibi midir?
Çok cahilim ya -tatlicadiarzu-
Far pek kullanmam ama arada lazım olabilir allık gibi zemuszemus

Canım araştırdım da Cecile ait far bazı bulamadım ben.
Zaten bu güne kadar hiç denemeye fırsatım olmamış bir ürün o yüzden çok bilgim yok malesef olaya sadece kendi yorumumu katıp öncedende belirttiğim gibi"farın daha kalıcı renklerin daha canlı olmasını sağlıyor " diye biliyorum bilen arkadaşlar daha iyi bir açıklama yapabilir belki :)

cecilein ojeleride vardı sanırım dayanıklımı acaba

canlarım far bazı dediğiniz gibi farın rengini inanılmaz ölçüde canlı gözterior ve kalıcılığı en azından siz silene kadar çıkmıor..l'oreal,artdeco ve inglot da far bazı var..ben artdeco kullanıorm fiyatı 20.-25 tl arası:)

teşekkürler kızlar opuyorumnanaktan

cecile benim favorim markam. farlarından özellikle çok memnunum. özel günlerde hemen cecile farlarıma el atarım:jeyyar:... canlı, kalıcı bir makyaj oluyor.
bazen eski tarihli ürünler raflarda kalabiliyor. ben de dikkat etmeden almışım, 1 paletim diğerleri kadar güzel sürülmüyor :1no2:

fırçalı toz allığını da kullandım, rengi, kalıcılığı çok güzel ama uygulaması bana zor geldi. değişik bir mekanizması var, normal allıkları daha kullanışlı.

glosslarını da sevmiştim. (flormarın da fırçalı glossları çok güzeldir, aklınızda bulunsun.)

arkadaslar lip glossu hiç önermiyorum,hiç kullanışlı değil,satış yapan kadın en az 5 saat geçmiyor dedi,yarın saat bile dayanmıyor,hiç ama hiç beğenmedim.Yinede karar sizin tabi.Cecile'nin sadece taraklı rimeli çok güzel,akmıyor ve dolgun gösteriyor onun dışında diğer ürünlerinden hiç memnun kalmadım söyleyeyim..

Ben Cecile maskarasını kullanmadım fikir beyan edemeyeceğim ama burada lip gloss'u kullanmış olan pek çok arkadaş var vede çok memnunlar tabiki siz memnun kalmamış olabilirsiniz saygı duyarım ama makyajda cilt tipiniz ve onu kullanma şeklinizde çok önemlidir arkadaşlar. Bana dayanma süresi 5 saat denmedi lip glossların böyle bir süre bilmiyorum bence hiç bir kozmetik markasında mümkün olamaz.Olsa bile günlük yaşantıda birşeyler yemek,birşeyler içmek fark etmeden yalamakla kalıcıkları biz azaltıyoruz diye düşünüyorum.

Ben rimelini kullanmıştım ama başarılı bulmadım eyelinerı güzel , başka da kullandığım ürünü olmadı

Ben rimelini kullanmıştım ama başarılı bulmadım eyelinerı güzel , başka da kullandığım ürünü olmadı

Ben Cecile maskaralarını hiç kullanmadım. Acaba hangi maskarasını kullandınız, ve de ne tarz bir sorun oluştu. (Örneğin kıvrım veren özelliği varsa kıvrım mı vermedi yada suya dayanıklı özelliği olan suda aktı mı) Bilgi verirseniz sevinirim .. buyrunnnnnnnnn

bende siyah eyeliner alıcam cecile den mi alsamki kullananlar memnun

bende siyah eyeliner alıcam cecile den mi alsamki kullananlar memnun

Akitra kozmetik mağazasında deneme şansın varsa denebence ,eyeliner'ı bende çok seviyorum, çok güzel duruyor Cecile alırsan burada yorumlarını paylaşmanı rica ediyorum..

tmm cnm alırsam mutlaka paylaşırım
bi zaman bulup gidebilirsem
yerimseniben

tmm cnm alırsam mutlaka paylaşırım
bi zaman bulup gidebilirsem
yerimseniben

Umarım vaktin olur vede memnun kalırsın.Bizde değerli yorumlarını okuruz..

Bu arada bazı arkadaşlarım "Cecile 'i yurtdışından alabilmemiz mümkün mü?" diye sormuşlardı.
Evet arkadaşlar, Cecile yurtdışına gönderim yapıyormuş, tabiki detayları siz iletişime geçerek öğrenebilirsiniz...kaydirigubbakcemile5

Yepyeni Cecile ürünlerime kavuştum.
Resimlerini çekip ürünleri iyice deneyip tanıdıktan sonra sizlere tam 3 tane daha yeni ürün tanıtacağım :) O kadar mutluyum ki yeni bir kozmetik ürününe sahip olmak sizin gibi değerli kişilerle bunları paylaşmak .Yoğunluğum biter bitmez 3 farklı ürünle buradayım...

cecile maskara kullanmistim iyi gibi geliyordu ama kirpiklerimde tonlrca agirlik var gibi oluyordu kolay cikmiyordu bi de..
maskarasi icin iyi diyemiyorum artik.

Tanıtacağım bir üründe maskara olacak , ben pek çok markanın maskarasını denedim ve hepsinde aynı hisse kapılıyorum çünkü doğal birşey az kullanmıyorum bir kaç kat sürüncede haliyle bir ağırlık oluyor ama denedikten sonra Cecile ile llgili kendi yorumlarımı paylaşacağım. :)

istanbul avrupa yakasındaki satış noktalarını nasıl öğrenebiliriz acaba netten baktım web siteside yok netten alışverişede pek güvenmiyorum 4leventteyim bilenler varsa yazabilirmi acaba....

nazenn ben daha gidip bi eyelinerı alamadım sen yine bi makyaj cantası düzdün hayırlı ugurlu olsun kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…