Makyaj Ürünleri "Cecile ileTanıştım"

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu top alliklar nasil kullaniliyor ya???
cahilimde bu konuda:)))

Canım top allığı ,istersen fondoten ve pudranın üzerine istersen direk tenine uygulayabilirsin iki şekildede güzel duruyor ayrıca bir allık fırçasıyla kullanılıyor genellikle ama bu üründe allık fırçası kutunun kapağının içinde mevcut,top allığın diğer allıklardan farkı içinde 2 renk olup onları birbirine karıştırarak sürmen..Bu sayede daha hoş görünüyor..Yine kullandığın tarzda elmacık kemikleri üzerine uygulayabilirsin ben elmacık kemiği altında seviyorum..

Bunlarda profesyonel öneriler

Yüzün ovalse,
Kalem veya stick allığınla elmacık kemikleri ve çenene küçük çarpı işaretleri yap. Sonra da bunları parmağınla hafifçe dağıt. Yüzün yuvarlaksa,Yüzünü daha ince göstermek için, fotoğraftaki gibi her iki kaşının üst kısmına, şakaklarına ve alt kısmına küçük çarpılar yapıp, yine parmaklarınla dağıt.
Yüzün uzunsa,
Yüzünün daha oval görünmesini sağlamak için allığını saç diplerine elmacık kemiklerine ve çenene uygulayıp, iyice dağıt. Dilersen üzerine bir kat transparan pudra sürerek daha yumuşak bir görüntü elde edebilirsin.

Hangi allık nasıl sürülür?

"Toz/Top allık"
Toz allıklar cilde mat bir görünüm verir. Fazla pratik değildir ama gün boyu kalıcılığını sürdürür. Nasıl uygulayacağına gelince… Büyük allık fırçanı toz allığının üzerine sürüp, fazlalığını hafifçe silkeledikten sonra, elmacık kemiklerine uygula. Gölge yapmak için allığının bir ton koyusunu şakaklarının alt kısmına ince bir çizgi şeklinde sürüp iyice dağıt. Fazlalığını kağıt peçeteyle alıp, üzerine bir kat transparan pudra sür.
"Kalem allık"
En küçük çantaya bile rahatlıkla sığdığından ve fırça gerektirmediğinden son derece pratiktir. Kalemi fotoğraftaki gibi bir sıra halinde şakaklarına sürüp, iyice dağıt. Daha parlak bir görünüm için, üzerine nemlendirici sür.
"Likit allık"
Cilde bebeksi bir pembelik vermek için daha iyi bir yol olamaz! Çok yaygın olmasa da büyük cosmo-shop’larda rahatlıkla bulabileceğin likit allıklar, tıpkı oje gibi şişe ve fırçadan oluşur. Fırçayı şişeye daldırıp, fazlalığını silkeledikten sonra yanaklarına çizgiler halinde sürüp, pamuk yardımıyla iyice dağıt.
"Stick allık"
Fırça gerektirmeyen ve cilde ekstra parlaklık kazandıran stick allığı uygulamak çok kolay. Tek yapman gereken bulamaç gibi bir görüntüye meydan vermemek için, stick allığını önce elinin üzerine sürmen ve parmaklarınla alıp, stratejik bölgelere uygulaman. Elmacık kemikleri ve burnunun üzeri bu iş için çok uygun!

Umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Son düzenleme:
evet nazenn ürünler güzel
yeni şeyler alırsan yine koy begenirsek bizde alırız
top allıgı bende begendim söylediğin gibi çokta şık kutusu
yerimseniben

benim de bir çok farım cecile dir ...ben de çok memnunum,yılbaşı gelior indirim yaparlar,bi kaç renk daha almayı düşünüorm,bir de glossunu deniyim bakıyımopuyorumnanaktan

evet nazenn ürünler güzel
yeni şeyler alırsan yine koy begenirsek bizde alırız
top allıgı bende begendim söylediğin gibi çokta şık kutusu
yerimseniben

Bu aralar sürücü kursum ve ingilizce kursum var malum öğrencilik ama fırsatım olduğu ve denediğim anda yeni ürünleri detayları ile paylaşmayı düşünüyorum, bu kadar güzel yorumlar ve destek aldıktan sonra,fotoğraf çekmek için zaman ayırmayada ürünleri deneyip analiz etmeye ve yorumları hazırlamayada değerkaydirigubbakcemile5...

benim de bir çok farım cecile dir ...ben de çok memnunum,yılbaşı gelior indirim yaparlar,bi kaç renk daha almayı düşünüorm,bir de glossunu deniyim bakıyımopuyorumnanaktan

Evet Tuğçecim yılbaşı indirimi olabilir, zaten farlar kaliteli olunca iyi renk veriyor ve çok uzun süre dayanıyor farın kullanım süresi.Ben henüz Cecile farlarını denemedim ama belirttiğim gibi tasarımları bile kendini belli ediyor..

Glosslar'dada ışıltıyı ve dolgunluğu yakalamak garanti ben beğendim umarım sende beğenirsin

glossların başka ne renkleri var canım resim varsa koyabilir misin katalog şeklinde falan, çok geniş mi renk seçeneği?

glossların başka ne renkleri var canım resim varsa koyabilir misin katalog şeklinde falan, çok geniş mi renk seçeneği?

Hemen araştırıyorum bulduğum andada paylaşacağım. Belki 3D ve maxi lips te çok renk seçeneği yoktur ama Cecile 'in gloslları oldukça fazla renk sçeneği bunlarda yoksa bile diğerlerinde olduğuna eminim..

Bu renk seçenekleri maxi lips'e ait tabiki çok daha hoş görünüyor bu sadece bir renk kartelası

renk14.jpg

3D effect'inde renk seçeneklerini bulabilirsem paylaşacağım.. :)

ya ben geçen yıl cecile nin göz kalemini kullanmıştım ama pek memnun kalmadım sonradan ya akma yaptı. ama glosslarından kullandım çok memnundum yeniden alabilirim yine

1 ve 2 güzelmiş, özellikle 2 :)

Evet 2 nin rengini bende ilk kez gördüm çok hoşmuş,bu renkler dudakları çok sexy gösteriyor benim ki 3 numara ama orada durduğundan çok daha güzel doğal dudak rengini soldurmuyor..Diğer renk kartelasınıda arıyorum ancak kopyalanmıyor resim özelden link atabilirim olmazsa oradan bakarsın.. :)

nazen cok tsk canim bende niye iki renk karisik top seklinde alip ezip sürülcek sandim:))
gercekten güzelmis.

nazen birde sürüyorlar ya duakalrina parlatici gibi dolgun dolgun duyuror dudaklar demekki bu rujmus o yaa.bende aradim hic bulamamistim 03 numara dogol dururu demi sanki hic yok gibi.
ben yurt disindayim cecile markasi burda var mi ki???
sekilde ki birinci dudakga benziyor benim dudagimda üst benim alta göre ince mutlak bu ruju bulmama lazim ya:)))

nazencim eğer resim ekleme şansın varsa glosların duruşunu görmek için dudak makyajı resimlerini bekleriz tatlımŞeniz

Evet 2 nin rengini bende ilk kez gördüm çok hoşmuş,bu renkler dudakları çok sexy gösteriyor benim ki 3 numara ama orada durduğundan çok daha güzel doğal dudak rengini soldurmuyor..Diğer renk kartelasınıda arıyorum ancak kopyalanmıyor resim özelden link atabilirim olmazsa oradan bakarsın.. :)

ben bir tane resim ekledim ama doğru mu ekledim bilmiyorum
şu renkte bi lipgloss arıyorum: şeftali tonundan hafif kırmızıya kaçan, ama nasıl bulacağım bilmiyorum :)

bu da 3d effect in sanırım ama 3 numaralısı yok :/

Canım ben bulana kadar sen bulmuşsun,:)
3 numara sanırım maxi lips e özel ama o renklerde 3 numarayı aratmayacak kadar iyi bence..

Satrapi
Canım ben Cecile 'in göz kalemini hiç kullanmadım ama 2 çeşidi var sanırım özellikle All Day Performance Eyeliner bu ürünü kullananlar çok beğenmiş..Ama tabi herkesin cilt yapısı farklı kullanmadığım için yorum yapamıyorum ben . :)

bu da 3d effect in sanırım ama 3 numaralısı yok :/
2,4,5 hoşuma gitti,özellikle de 4 :hulya:
Bu renk seçenekleri maxi lips'e ait tabiki çok daha hoş görünüyor bu sadece bir renk kartelası

renk14.jpg

3D effect'inde renk seçeneklerini bulabilirsem paylaşacağım.. :)

bunda da 1 çok hoş opuyorumnanaktan
ama yokmuş gibi görümesini istersek 2 :eek:

Aslında malum özel hayat yasaklıyım kaydirigubbakcemileama fikir sahibi olmanız için koyacağım """Alıntı yapılmazsa çok sevinirim""" ,:) çünkü siz baktım dedikten sonra resmi kaldıracağım bu resim maxi lips 3 no dudaklarımın rengi biraz pembedir benim çok iyi çekemedim ama az çok fikir sahibi olabilirsiniz.

mujkss.jpg

Son düzenleme:
X