Makyaj Ürünleri "Cecile ileTanıştım"

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben bu kadının dudağındaki renge bayılıyorum, gloss ile elde ederim sanırım, ama tonu çok önemli:

bu tonu aşağıdaki resimlerde en sağdaki ile yani 04 numara ile yakalayabilir miyim sizce?

Bende eski lip gloss mağdurlarındanım :tomato:
Ancak bu ürün rahatsızlık vermedi umarım benim kadar memnun kalırsın sende..

Bu güzel yorumu duyunca bende o ürünü merak ettim şimdi. :)Aklımda bulunsun stick far almak isteyince tercih ederim, bilgi için teşekkür ediyorum...

Ben teşekkür ederim..
Ürün bu,"ıslak far" olarak geçiyormuş,bendeki mavi-gri çok memnunum.aynı ürünün nivea olanı var,berbat..

Canım emin değilim ama maxi lips sanki o tona daha yakın gibi fuşya gibi durmazsa tabi, şöyle durumlarda olabiliyor benimle aynı tonu kullanan arkadaşlarımda renk farklı durabiliyor dudak renginden kaynaklanıyor sanırım..

O renk olsaydı bende fotoğraf çekip yardımcı olurdum ama malesef sadece tahmin yürütebildim.

Bende eski lip gloss mağdurlarındanım :tomato:
Ancak bu ürün rahatsızlık vermedi umarım benim kadar memnun kalırsın sende..

baktım lip gloss konuşuluyor ..
Geçen günlerde flormar bir hediye paketi göndermişti.
içinden yeni ürünleri olan lip gloss da çıktı..
çok memnun kaldım ben.
asla yapış yapış değil ve dudağa ağırlık vermiyor.
Şuradan okuyabilirsiniz yazdıklarımı.

Üfürükten Prenses: FlorMar Geldi Haaaanımmm ...!

Ben teşekkür ederim..
Ürün bu,"ıslak far" olarak geçiyormuş,bendeki mavi-gri çok memnunum.aynı ürünün nivea olanı var,berbat..

Ne kadar cici farlar bunlar böyle, bayıldımm :) Kolaycada çantada taşınabilir.Teşekkür ederiz..kaydirigubbakcemile5

Teşekkür ederiz canım çok hoş görünüyor,:) iyi günlerde kullan yeni lip glossunu ...

youthanasia7 kadındaki göz beni korkuttu kaydirigubbakcemile3
cnm belki dahada acık bişe aramalısın resimdeki sanki bayanın renginden koyu durabilir
gibi geldi lip glossun acık durmasını istersen dudaklarına hafif pudra sür ama cok az
yani dudaklarını söyle bi soldursun yeter böylece daha acık duruyor lüpglosslar
yerimseniben

ya bende cecile'in bi farı var
resimde kırmızı yuvarlak içine aldığım far paletim
hiç memnun değilim
ya ben süremiyorum ya da farda bi sorun var

[/URL][/IMG]

ya bende cecile'in bi farı var
resimde kırmızı yuvarlak içine aldığım far paletim
hiç memnun değilim
ya ben süremiyorum ya da farda bi sorun var

[/URL][/IMG]

Cecile 'in farlarını deneme fırsatım olmadı canım o yüzden bilgi sahibi değilim ancak şunu biliyorum ki, makyaj malzemeleri tenden tene göre değişebiliyor..Cilt bakımı kursu aldığımda öğrenmiştim ..
Örneğin yağlı ciltlerde makyaj çabuk dağılıyor,yada cilt makyajı içine çektiği için renk vermiyormuş gibi oluyor..
Kendim kullanmadım ama sanıyorum ki far bazları farların kalıcılığını arttırırken daha yoğun renk veriyor..

o gözler orjinal bu arada canım kadın alman da hayranım kendisine neyse ayrı konu.. :)
benim dudaklarım renksiz sanırım canım o yüzden biraz renkli bir şey almam gerekiyor :/

günaydın arkadaşlar, gerçekten çok güzel ve faydalı bi paylaşım olmuş önceliklea.s.
bende şu an için Cecile in sadece göz kalemi var ama fazlasıyla memnunum " all day performance eye liner " ismi, görünüşü normal bi göz kaleminden farksız, ayrıca arka kısmında dağıtıcı süngeri var. ben kendinden simli siyah ve yeşilini kullanıyorum, özellikle siyah olanı bende sürme kadar dayanıklı oluyo hatta gözümden zor çıkarıyorum akşamları:roflol: ayrııca tahriş ya da sulanma yapmadı, tavsiye ederima.s

Günaydın dasilvadido :)
paylaşımım hakkındaki düşüncelerin için ve güzel yorumun için çok teşekkür ediyorum.
" all day performance eye liner " bu kalem hakkında hep olumlu tepkiler var,
ben henüz kullanmadım ancak kalemin özellikleri gerçekten güzel görünüyor.
Buğulu bakışlar elde etmek için ayrıca bir aplikatöre ihtiyaç duyulmaması çok hoş...opuyorumnanaktan

simli toz farını ve mor eyelinerini kullanıyorum (fırçalı) tavsiye ederim
çok güzeller

toz farlarının diğer renkleri de harika canlarım

simli toz farını ve mor eyelinerini kullanıyorum (fırçalı) tavsiye ederim
çok güzeller

toz farlarının diğer renkleri de harika canlarım

ılarzu seni burada görmek çok güzel konularınıda sürekli takip ediyorum..,simli farları diğer farlardan çok daha çekici bulurum bende eyelinerse gerçekten hoş bir detay :)
Konumda ki önerilerin ve yorumun için çok teşekkür ederim..

Son düzenleme:
o gözler orjinal bu arada canım kadın alman da hayranım kendisine neyse ayrı konu.. :)
benim dudaklarım renksiz sanırım canım o yüzden biraz renkli bir şey almam gerekiyor :/

cnm dudakların soluk renk ise acilen renklendirmek için pembenin koyu tonlarını tercih et yüzünüde daha canlı gösterir ben resimdeki rengi arıorum deyince öyle dedim :hulya:

ben de CECİLE nin fondötenini kullanıyorum...köpük olanını
bu arada pudrasını ne kadara aldığını sorabilir miyim?

cnm dudakların soluk renk ise acilen renklendirmek için pembenin koyu tonlarını tercih et yüzünüde daha canlı gösterir ben resimdeki rengi arıorum deyince öyle dedim :hulya:

ama doğal olsun istiyorum ben ya doğal durmalı böyle pembe dudak gibi

ben de CECİLE nin fondötenini kullanıyorum...köpük olanını
bu arada pudrasını ne kadara aldığını sorabilir miyim?

Canım tam emin değilim ama 20-23 tl arası olması lazım,
ürün detaylarını iyi aklımda tutarımda fiyatlar konusunda biraz kötüyüm..İnternettende baktım bu fiyatlarıı vermiş ama mağazalarla arasında bir fark oluyormu bilmiyorum...

Bu arada ürünün yakın hali ve no-01 ancak kaç ton mevcut bilmiyorum ..

Resim eklemede problem çıktı daha sonra tekrar denerim..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…