Makyaj Ürünleri "Cecile ileTanıştım"

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
RoseAngeL irtibata geçtim bilgi alabilirsem buradan yazağım senin için.

Akitra Stresli bir dönem geçiriyorum kendimi kozmetik ürünleriyle avutuyorum ne yapayım.. opuyorumnanaktan

Bakalım cevap ne zaman gelecek genellikle hafta içi maillerine bakıyor kozmetik siteleri,
3D lipgloss'ta güzel yani dudaklarımı bayağı bir yakıyor sürünce ve bir süre sonra fark ediyor dudak şeklim ama kalıcı olurmu bilmiyorum ben düzenli kullanamıyorum çünkü. :)

Bakalım cevap ne zaman gelecek genellikle hafta içi maillerine bakıyor kozmetik siteleri,
3D lipgloss'ta güzel yani dudaklarımı bayağı bir yakıyor sürünce ve bir süre sonra fark ediyor dudak şeklim ama kalıcı olurmu bilmiyorum ben düzenli kullanamıyorum çünkü. :)

MAC ten almıştım ben anlık etkisi var karıncalanma hissi geçince dudak eski şekline dönüyor ve üzerine ne kadar sürsende ilk etkiyi vermiyor....

MAC ten almıştım ben anlık etkisi var karıncalanma hissi geçince dudak eski şekline dönüyor ve üzerine ne kadar sürsende ilk etkiyi vermiyor....

Canım şimdi mailim geldi ve hemen bilgileri aktarıyorum sana..

İstanbulda

Major parfumerilerde nisantısı, cennet

Cosmocity besiktas , fındıkzade, fatih

Suvari sirinevler, beylikduzu

Almode eyup

Kadıkoy odak

Kadıkoy nien

Kadıkoy eda

Erkul taksim

Kadıkoy buket parfumeride

Renklilerimiz kozmetiklerimiz bulunmaktadır.

kaydirigubbakcemile5

Ve de söz verdiğim resimlerini anca çekebildiğim yeni ürürnlerimin tanıtımı :) sormak istediğiniz şeyleri yine bilgim doğrultusunda cevaplarım :)

ılk Cecile'in yeni mascarası Booster;

ccll.jpg

Kutusunu dalgınlıkla attığım için tam özelliklerini bilmiyorum yeni ürün olduğundan internet sitelerindede henüz yok ama ,dolgunluk ve uzunluk veriyor ,ben kirpik kıvırtıcı kullanıyorum sürekli ve her mascaram gibi o uygulamadan sonra denedim bugün ve arkadaşlarım duruşunu çok beğendi bende memnun kaldım topaklanma yapmıyor (doğru sürüş tekniği ile)
çok güzel bir siyahı var etkileyici bakışlar sağlıyor ,hacimli.
Ancak bazı arkadaşlar diyor ya ağırlık yapıyor mascara diye bana her mascara ağırlık yaptığı için onu anlayamam.Benim beklentilerimi karşıladı ,özelliklerinin haricinde fotoğrafta farklı çıksada metalik kırmızı rengi şahane belirtmeden geçemeyeceğim . :)

Canım şimdi mailim geldi ve hemen bilgileri aktarıyorum sana..

İstanbulda

Almode eyup

Kadıkoy odak

Kadıkoy nien

Kadıkoy eda

Erkul taksim

Renklilerimiz kozmetiklerimiz bulunmaktadır.

kaydirigubbakcemile5

Teşekkürler canım p.tesi ilk işim taksim yada beşiktaşa uçmak ...zemuszemus

Watsons'ta cecile yok mudur?

Canım olsaydı bilgi verirlerdi sanıyorum İstanbulda tüm satış noktaları bunlarmış mailde zaten Cecile kozmetikten geldi

Almode eyup

Kadıkoy odak

Kadıkoy nien

Kadıkoy eda

Erkul taksim

fr1.jpg

fr2h.jpg

samples.jpg

Evet bahsettiğim ve heyecanla tanıtmayı beklediğim diğer ürünüm Cecile 7'li palet farlarım .Kutusunu heyecanla atmış olduğum için no-4 olması lazım.
Muhteşem kahveler ,bejler ve bronzlar
bugüne kadar kahve tonlarını kendime yakıştıramayan biri olarak ben bile beğendim.
Çok güzel ışıltılar içeriyor asla sim gibi gözüme kaçmadı ,abartılıda sadede sayılmaz
farklı bir havası var ben far bazı kullanmıyorum tenimde direkt olarak sürdüğüm halleri yukarıda umarım fikir almanıza yardımcı olurum .. :)

(Mavi, pembe, yeşil ve kahve tonları mevcut)

Nazenn yine doldurmussun sepetiiii kaydirigubbakcemile2

su farın yeşil tonlarındaki bnde mevcut cok pigmentli asırı simli kalıcı harika bişey

hayırlı olsun bakalım yerimseniben

Nazenn yine doldurmussun sepetiiii kaydirigubbakcemile2

su farın yeşil tonlarındaki bnde mevcut cok pigmentli asırı simli kalıcı harika bişey

hayırlı olsun bakalım yerimseniben

Sorma canım ya ,onlar ne kadar fazlaysa bende o kadar mutluyum .. opuyorumnanaktan

Yeşilide çok güzeldir sanırım bu farın,bende ışıltılı ürünlere bayldığım için oldukça etkilendim bu far karşısında..

Bu arada tek bir ürünüm kaldı tanıtılacak oda Cecile parfümüm yarın onuda paylaşacağım özellikleriyle :)

Canım çok kötü bir huyum var alışveriş yaparken fiyatlarına baksamda asla aklımda tutamıyorum yada toplu alış veriş yaptığım için hepsi karışıyor internetteki fiyat aralığına baktım şimdi 20-25 tl arası bilen arkadaşlar da yazabilirler buraya.. :)
Fiyat yüksek geliyor belki ilk başta ama sonuçta içinde 7 renk var ve çok minik değiller :)

Bir tarafı ruj, diğer tarafı dudak kalemi olan ürünü kullanan var mıdır? Güzele benziyor.

Aaraştırdım ve dediğin tarzda ürünü buldum canım resmini paylaşıyorum hemen

dualh.jpg

Bunlar ürünün özellikleri

Ürünün bir tarafı ruj bir diğer tarafı ise ruj rengine uygun olarak seçilmişplastik dudak kaleminden oluşmaktadır.
Ruj Jojoba Oil ve çeşitli doğal yağlardan oluşmaktadır.
Jojoba yağı ile dudaklar doğal bir parlaklık kazanır ve beser.
Wax’lar ile dudaktaki kalıcılığı sağlanır.
Ayrıca içeriğinde E vitamini de bulunmaktadır ve dudakları besleyici özelliğe de sahiptir.
Rujlarda vanilya esansı bulunmaktadır.
Asansörlü sistemi ile kullanım sonrası kalan miktarı tekrar saklayabilirsiniz.
Dudak Kalemi ana hammadde olarak tamamen tropical bitkisel kökenli yağlar içermektedir.

mare3.jpg

Bu güne kadar Cecile parfümlerini hiç denememiştim, evet tester'larını bile..
ama sevdiğim ve saygı duyduğum birinin bana yaptığı sürprizle Cecile mare ile tanıştım..
Farklı, sıradışı anlatılması zor bir kokusu var.Bir kez hissedince sürekli aynı kokuyu duymayı arzu ediyorsunuz kendine çekiyor ve büyülüyor..100 cc lik çok şeker bir şişesi var..
Ben mağazalarda bu ürünü denemenizi öneriyorum teninize yakışırsa ve doğru Cecile 'i seçerseniz demek istediğimi sizlerde daha iyi anlayacaksınız ..
Bu da Cecile'in kendi yorumu

Cecile Mare, sahip olduğu bu muazzam ferahlatıcı kokusunu içinde bulundurduğu gül, biber, mandalina ve ylang-ylang karışımı çiçeklerden alıyor. Cecile Mare’nin uzun süre tende kalmasını ise güneş çiçeği, vanilya, sedir ağacı, sandal ağacı, ahududu aromalarının karışımıyla sağlamaktadır.

arkadaşlar ben bugün bundan aldım.mavisini aldım, denedim ve harika. sanırım 3 rengi var. siyah, mavi ve kahvesi vardı aldığım yerde.mavisi çok hoş.turkuaz rengi

mbimage3001jpg.jpg

Songa benimde denemeyi istediğim bir ürün o ,likit eyeliner lara bayılıyorum. Güle güle kullan canım :)

Songa benimde denemeyi istediğim bir ürün o ,likit eyeliner lara bayılıyorum. Güle güle kullan canım :)

teşekkür ederim arkadaşım. bende ne zamandır istiyordum.sonunda aldım ve memnun kaldım.başka renklerini de üretselar keşke ama yeşilini falan mesela

X