Çaycı...

MINTTEA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2008
106
0
41
merhaba arkadaşlar çaycı almayı düşünüyorum

acaba bu tarz olanlar kullanışlı oluyor mu? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx : FAKıR TEAPOT VARIO DIGITAL DEMLıK VE SU ISTICI | Beyaz Eşya & Mutfak[/url]

yoksa üst üstte daha mı iyi olur

teşkkürler şimdiden a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım bizde tefalin bu tarz çaycısı var
ayrıca bir kettle ihtiyacı duymuyoruz
ancak çay yaptığımızda demlik kısmına değil ama su ısıtıcı kısmının sürekli düğmesine basmak zorunda kalıyoruz yani kettle gibi olduğu için kaynamaya başlayınca otomatik atıyor
üst üste olan çaycılarda böyle bir durum yok sen kapatana kadar sürekli suyu ısıtıyor
sen yinede araştır umarım yardımcı olabilmişimdir

bende arzum çaycıyı tavsiye ederim sana kahveciside birlikteydi benim aldığımda çok kullanışlı kaynadığında kendini otomatik ısıda tutuyor genelde herkeste bunu kullanıyor canım

bende yıllardır arçeliğin çaycısını kullanıyorum çok memnunum çaydanlıklarımı rafa kaldırdım :) hem ketil olarak da kullanıyorum üst üste olması sanki daha iyi gibi su kaynadığında otomatik atıyor ve su sıcaklığını muhafaza ediyor

ben korkmaz ın çaycısını aldım, memnunum, bu şekilde olanlar kapatıncaya kadar sıcak tutuyor çayı, hemde uzun süre taze tutuyor
resmi de bu
413975_1C52F16CFC24.jpg

ben de korkmazın çaycısını kullanıyorum inanılmaz rahatlıkmış,mutfağa gidip çay doldurma derdıne son,misafirlerıde yalnız bırakmamış oluyoruz hemde yorulmamış.hemde çok şık bı ürün. kısacası tavsıye ederım

$k8025_L.jpg
bizde arçeliğinkini kulanıyoruz ben kendi çeyizimede bunu aldım çok lezztli oluyor çayı
bizimki altı ve üstü cam plastikleri ve metalleri tercih etme hiç iyi değil denedik :)

canım fakir çaydanlığı annem v kız kardşim kullanıyordu. çayı hiç güzel demlemiyor çiğ bir tat oluşuyor. şimdi ikiside onu sadece kettle olarak kullanıyorlar. bende çeyizime alıcaktım vazgeçtim

canım bizde de tefalin çaycısı var,yerde kaplamıyor,üst üste,ısıtıcıya da gerek yok,hepsini çaycıyla hallediyoruz,en fazla 5 dakika sürüyor

bende arzumun çaycısını kullanıyorum çokta memnunum
hem de çok güzel çay demliyor ve kettele olarakta kullanılıyor

walla ben de bildiğin arzum çaycı kullanıyorum..evlendiğimden beri neredeyse hiç normal çaydanlık kullanmadım desem yeri...

Felix pek bilinen bir marka değil almışken biraz fazla ver iyisini al derim benmirmirmirmir

felix arzumun alt markası anneler gününde hem kayınvalideye hem anneme aldık 3 senedir bi sorun yok çokta memnunlar bende premier kullanıyorum çok memnunum

canım bende sana arzum çaycıyı öneririm. ben alalı dört sene oldu hem çok kullanışlı yer kaplamıyo hemde sağlam :kahve:ayrıca %90 enerji tasarrufu var ben çok memnunum

Son düzenleme:
bende yaklaşık 1 yıldır sürekli arzum kullanıyorum çayı güzel oluyor ve sürekli sıcak kalıyor bazı çaycılarda bu özellik yok tavsiye ederim

X