Çatlatma iğnesinden sonra

Merhaba bende 2 eylulde catlatma ignesi vurundul ayni belirtiler bendede var. Kasik agrisi iliski esnasinda agri.. suan da da arada kasik batmasi ve bel ağrısı yaşıyorum.. daha cok yeni kesin sonuç icin beklememiz gerekiyor diye dusunuyorum 😊 insallah guzel sonuclar aliriz
Merhaba , bende 1 eylülde ovitrelle vurdurdum .Sizin son durumunuz ne kan verdiniz mi

Merhaba , bende 1 eylülde ovitrelle vurdurdum .Sizin son durumunuz ne kan verdiniz mi
Ben bugün teşt yaptım tamamen negatife dindü adete 3 gün var ve ben kar vermeye korkuyorum .kan mı versem yoksa evde idrar testimi yapsam beklesem mi bilemedim 🤷‍♀️ testlerim fotoda .10. Gün yaptırdığımda silik çizgi var ışıktan gözükmeye bilir diğerini de bugün 12 gün yaptım negatif .kasıklarımda şişlik ve belimde aşırı ağrım var ayrıca kızlar acayip burun akıntım var hamilelik belirtisi mi anlamadım bekliyorum bakalım ☹️

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 56
Ben bugün teşt yaptım tamamen negatife dindü adete 3 gün var ve ben kar vermeye korkuyorum .kan mı versem yoksa evde idrar testimi yapsam beklesem mi bilemedim 🤷‍♀️ testlerim fotoda .10. Gün yaptırdığımda silik çizgi var ışıktan gözükmeye bilir diğerini de bugün 12 gün yaptım negatif .kasıklarımda şişlik ve belimde aşırı ağrım var ayrıca kızlar acayip burun akıntım var hamilelik belirtisi mi anlamadım bekliyorum bakalım ☹️
İşe gitmeden kan vereceğim bakalım 🤔

Merhaba arkadaşlar bende pcos var yumurtam büyümüyor femara kullandım büyümedi daha sonra 3 kez meriofert75 kullandım yine gebelik boyutuna gelmeyince gonal f kullandım 4 kez 2 Eylül'de ovitrelle çatlatma iğnesi vurdum 3 gün birliktelik oldu birliktelik esnasında daha önce yaşamadığım bir ağrı yaşadım sadece sağda yumurtam geliştiği için sağ tarafım çok ağrıyordu bugün iğnenin üstünden bir hafta geçti ara ara kasığım ve rahmimin üstü ağrıyo göğüslerimde iğneyi ilk vurdugum günden beri sızlıyor resmen bunlar hep normal belirtilermiste sadece ilişki sırasındaki ağrı iğne etkisi değilmiş hala ilişki esnasında ağrı oluyor neden olur acaba başına böyle bir şey gelen var mı 15 Eylül test günüm yapsam yalancı pozitif çıkar değil mi
Sonucunuz ne çıktı acaba 😌

X