Çatlatma iğnesinden sonra

Ayyildiz188

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2021
354
244
26
Merhaba arkadaşlar bende pcos var yumurtam büyümüyor femara kullandım büyümedi daha sonra 3 kez meriofert75 kullandım yine gebelik boyutuna gelmeyince gonal f kullandım 4 kez 2 Eylül'de ovitrelle çatlatma iğnesi vurdum 3 gün birliktelik oldu birliktelik esnasında daha önce yaşamadığım bir ağrı yaşadım sadece sağda yumurtam geliştiği için sağ tarafım çok ağrıyordu bugün iğnenin üstünden bir hafta geçti ara ara kasığım ve rahmimin üstü ağrıyo göğüslerimde iğneyi ilk vurdugum günden beri sızlıyor resmen bunlar hep normal belirtilermiste sadece ilişki sırasındaki ağrı iğne etkisi değilmiş hala ilişki esnasında ağrı oluyor neden olur acaba başına böyle bir şey gelen var mı 15 Eylül test günüm yapsam yalancı pozitif çıkar değil mi

Hiç mi yok böyle bir şey yaşayan yardımcı olun pazartesi 10.gunum bazılarında çıkmış yapsam çıkar mı

Merhaba bende 2 eylulde catlatma ignesi vurundul ayni belirtiler bendede var. Kasik agrisi iliski esnasinda agri.. suan da da arada kasik batmasi ve bel ağrısı yaşıyorum.. daha cok yeni kesin sonuç icin beklememiz gerekiyor diye dusunuyorum 😊 insallah guzel sonuclar aliriz

Merhaba bende 2 eylulde catlatma ignesi vurundul ayni belirtiler bendede var. Kasik agrisi iliski esnasinda agri.. suan da da arada kasik batmasi ve bel ağrısı yaşıyorum.. daha cok yeni kesin sonuç icin beklememiz gerekiyor diye dusunuyorum 😊 insallah guzel sonuclar aliriz
Benim artık ara ara ağrıyo sadece goguslerim acıyo o kadar sanırım yok 😔

Merhaba test gününüz ne zaman acaba sonucunuz nedir

Ay evlilik yil donumunuzde harika bir haber alirsiniz insallahhh.. hem sizin hem esiniz icin harika bir hediye olur🤩😍
Çok teşekkür ederim rabbim sizede isteyen dileyen herkese de nasip etsin inşallah vardır şuan için bir belirtim yok ama olursa çok güzel 3 yıl hediyesi olur

X