Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesinden sonra gebelik testi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Devlet hastanelerinin testleri de daha güvenilir canımm öyle diyorlar benim özelde fsh 13 çıkmıştı mesela devlette 9 doğru olan devletti
Kesinlikle öyle özellerde biraz daha ticaret odaklı olduğu için bir şeyin yoksa bile varmış gibi gösteriyorlar

kızlar bir şey soracağım yine ben, bugün çatlatma iğnemin 15. günü akşama test yapcam eğer ki negatif çıkarsa kesin olarak negatif mi oluyo ?

Selam kizlar bende 16 temmuzda ovitrelle vurundum femara kullanmistim bugun 12.gunu cok silik birsey gordum sizde bakarmisiniz on dakka icinde birsey gordum
Merhabalar canım bnde 16 temmuz da ovitrelle vuruldum bugün test yaptim negatif çıktı bekliyorum bı umut. Senin nasıl pozitif mi acaba

Merhabalar canım bnde 16 temmuz da ovitrelle vuruldum bugün test yaptim negatif çıktı bekliyorum bı umut. Senin nasıl pozitif mi acaba
Merhaba normal gebelik testi ve erken gebelik testi yaptim erken gebelikten cok cok zor silik bisey gordum zaten o da kuruma cizgisidir yani benimkide negatif malesef normal gebeliktede 10 dakkadan sonra hafif cizgi cikti bende bi umut bekliyorum

canım istediğin saatte yapabiliyosun onu, naptın yaptın mı sonuç ne ?
Canim ilk idrarla bugun erken gebelik testinde zor yok denecek kadar bi cizgi vardi sanirim oda kuruma cizgisi normal gebeliktede on dakkadan sonra hafif bisey cikti yani negatif insallah sizlerin pozitif olur

Merhaba normal gebelik testi ve erken gebelik testi yaptim erken gebelikten cok cok zor silik bisey gordum zaten o da kuruma cizgisidir yani benimkide negatif malesef normal gebeliktede 10 dakkadan sonra hafif cizgi cikti bende bi umut bekliyorum
İnşallah pozitife döner canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Canım ya hiç karın ağrısı yaşadın mı merk ettim. Benim düne kadar adet ağrısı gibi ağrım vardı ama kesildi agrimda yok.

Canım ya hiç karın ağrısı yaşadın mı merk ettim. Benim düne kadar adet ağrısı gibi ağrım vardı ama kesildi agrimda yok.
ben dort aydir femara ve catlatma ignesi kullandim dort aydir hic bi sekilde agrim olmadi valla hepte ignenin 18.gunu adet oldum yani bilemicem canim kusuruma bakma

ben dort aydir femara ve catlatma ignesi kullandim dort aydir hic bi sekilde agrim olmadi valla hepte ignenin 18.gunu adet oldum yani bilemicem canim kusuruma bakma
Anladım canım. Benimde üc aydır klomen ve ovitrelle kullanıyorum doktorum bu son dedi ilaç veremem dedi. Merak ettim kimilerinde ağrı yapıyormuş kimileri yerleşme ağrısı olabilir diyor iyice kafam karıştı açıkçası

Rabbim gonlune gore versin canim daha hala umut var biraz yarin kesin bir sonuc aliriz

Bende iştah azlığı ve mide bulantısı da var canım ama mevsimsel mi yoksa başka birşey mi bilmiyorum
Saniirm ignenin etkileri bunlar canim igne de bende cok istah acti pff gercekten beklemek zor insallah yarin veya sonraki gunler pozitifi gorururz ben iki saat sonra tekrar yapmayi dusunuyorum seytan durtuyo

Saniirm ignenin etkileri bunlar canim igne de bende cok istah acti pff gercekten beklemek zor insallah yarin veya sonraki gunler pozitifi gorururz ben iki saat sonra tekrar yapmayi dusunuyorum seytan durtuyo
İnsan merk ediyor. Normal gebelik testi mi yapicaksin canım yoksa erken gebelik testi mi

Canim ben burda 18.gune kadar negatif sonra pozitife doneni gordum yani insallah senin vardir
valla bilmiyorum canım ya artık yoruldum test yapmaktan korkar oldum, hiç pozitifi görmeyecekmişim gibi hissediyorum. insanlar nasıl ilk ayda hamile kalabiliyo bizde ne eksik artık gerçekten psikolojim bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…