Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesinden sonra gebelik testi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende iştah azlığı ve mide bulantısı da var canım ama mevsimsel mi yoksa başka birşey mi bilmiyorum
bende de aynı şey oluyo canım bir şeyi istiyor yapıyorum azıcık yedikten sonra içim kaldırmıyo sonra bulanıyo yalan yok ümitliydim diğer aylara göre hiç bitmeyen karın ağrım da vardı ama test negatif çıktı işte

Anladım canım. Bnde adetimi bekliyorum bendede negatif çıktı. Adetimiz gelene kadar bı umut var

5 ay önce düşük yaptım kendiliğinden oldu. Amansuan ilaçla olmuyor benimde. Buna ybson dedi doktorum ilaç veremem dedi. Negatif gördükçe insan yıkılıyor
gerçekten öyle canım ya artık umudum tükeniyor, çok umutlanmıştım bu ay ama olmadı ama bakalım yine de bir umut beklicem adet gününü

İnsan merk ediyor. Normal gebelik testi mi yapicaksin canım yoksa erken gebelik testi mi

canim bugunku testim negatif malesef uzgunum insallah sizlerinki pozitife doner zaten yavastan adet agrilarim basladi sanirim asilamaya gececez. Sen ne yapmayi dusunuyorsun doktorun ilac vermicekse

valla bilmiyorum canım ya artık yoruldum test yapmaktan korkar oldum, hiç pozitifi görmeyecekmişim gibi hissediyorum. insanlar nasıl ilk ayda hamile kalabiliyo bizde ne eksik artık gerçekten psikolojim bozuldu
Seni okadar iyi anliyorumki canim uzgunum gercekten peki ne yapmayi dusunuyorsun tedaviye devammi ben sanirim asilamaya gececez bu benim dorduncu ayim femara ve catlatmaydi hayirlisi olsun hepimiz icin sabirli olalim Rabbim elbet birgun verecek

Bende bugün erken gebelik testi yaptım 15 20 dj sonra ikinci çizgi çok çok silik çıktı umutlanmamak için yarını bekliyorum adet günüm yarın. Bnde Ağrı'da yok bakilm. Doktorum adet olursan gel dedi ya farklı ilaçlar la deniycek yada ara vericez. Rahim filmi demişti ben zaten 5 ay önce düşük yaptım tüplerin tıkalı olsa nasıl hamile kalınır ki dimi. Baklm artik

Hadi insallah hamilelik haberi alirsin canim olmadi onumuzdeki aylara bakacaz insallah yani ne diyecegimi bilemiyorum cok uzgunum Rabbim cok bekletmesin insallah. Belki tikaniklik olmustur dusukten sonra bilemiyorum rahim filmi yaptirmakta fayda var tabii sen bilirsin yinede. Az once esimle konustuk sanirim bir iki ay ara vericez hem birikim yapalim dedi hemde kilo veririm o da hakli aslinda ama beklemek te iztemiyorum yasim 36 hayirlisi olsun artik

Hayırlı zamanda sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah hepimize

tedaviye devam ederim canım bu yılın başında devlet hastanesine gitmiştim klomen vermişti 3 ay kullandım olmadı ama o doktor yumurta takibi için çağırmadı sadece ilacı içtim. şimdi özele gidiyorum tekrar klomen verdi bir kutu içtim sonra 3 gün daha içirdi çatlatma iğnesi yaptı, ama görünen o ki olmadı. doktor eğer olur da olmazsa biraz zayıflayıp öyle gel en az 5 kilo dedi. daha önce kullandığım klomenler bende aşırı kilo yapmıştı zaten pcos çok zor kilo veriyor öyle kaldım ne yapacağım bilmiyorum, çok uzun oldu ama bu gittiğim özeldeki doktor diaformin verdi bana yumurtaları daha iyi geliştiriyor diye onu kullanmaya devam ediyorum onunla biraz zayıflamaya başladım ama o da durdu sanki iştahım yok mide bulantısından bişey yiyemiyorum ama kilo durdu acil zayıflamam lazım

Canım klomen ve çatlatma iğnesiyle düzene girmedi mi adetin benim şu anlık düzenli. Birde doktorum bana insotrol takviye edici e verdi genelde pco veriliyormuş.
klomen kullandığımda daha da kilo aldığım için düzensizdi canım benim ilk kez çatlatma iğnesi yaptırdım, nasıl oluyo bilmiyorum zamanında olunuyosa bir iki güne oluyorum herhalde karnım da ağrıyor zaten, iğneden sonra her gün karnım ağrıdı benim bu arada mide bulantısı yaşıyorum son 1 haftadır her şeyin hayırlısı

Valla kizlar iki ay kadar ara veriyoruz. Klomenle en fazla bir tane yumurtam oluyordu femara ile 3-4 den fazla buyuyor ama nasip olmuyor 4 ay kullandim catlatma ignesi cok asiri istah arttirdi birazda kilo verelim. Son uc ay ignenin hep 18.gunu adet oldum buseferde boyle olur diye dusunuyorum en gec 3 agustosda bekliyorum adetimi. Biraz kafami dinlerim sonra diyer asamalara geceriz. Insallah sizden guzel haberler alirim . Sadece folbiotic ve omega3 e devam ederim vede gun asiri iliski

Benim klomen ve çatlatma iğnesi 3 deneme bakalım. Bnde düzene girdi özellikle düşükten sonra. Klomen bnde mide bulantısı yapıyor bn birşey yiyemyrm hatta kiloda verdim 3 kilo kadar. Her ay değişiyor yan etkileri canım. Bnim ilkkinde çok karın ağrım oldu sonuncusunda bu ay karın ağrım iğneden 1 hafta sonra başladı. İnşallah güzel haberler alırız diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…