Çatlatma iğnesinden (ovitrelle) kaç gün sonra adet oldunuz?

Benim de bugün 18. Günüm hala regl olmadım. Regl günüme 5 gün kaldı. İki gün önce test yaptım negatifti bir daha da yapmadım. Regl günümü bekliyorum.

Anladım canım o yüzden bende test yapmıyorum eğer 20 21.günde test yapacam olmazsam nasıl bu kadar sabırlıyım kendime inanamıyorum 😂 sanırım sürekli negatifi görmekten ama hiç umudum yok nedense
Benden sürekli negatif görüyorum ama asla akıllanmıyorum😂 güzel haberlerle gelirsiniz inşallah negatiften pozitife dönenler var çünkü 🙏

Benden sürekli negatif görüyorum ama asla akıllanmıyorum😂 güzel haberlerle gelirsiniz inşallah negatiften pozitife dönenler var çünkü 🙏

Üzülmeyin herşey vaktine esir ben inanıyorum bu ay olucak ♥️🙏 iğnesiz denicem bu ay sizde iğnesiz deneyin birkere
Canım sen hsg çektirmiş miydin? Batım ya yarın ya Çarşamba. Eğer adetim gelirse doktorumdan hsg isteyeceğim. Herkes çok gerekli diyor. Sen ne düşünüyorsun?

Canım sen hsg çektirmiş miydin? Batım ya yarın ya Çarşamba. Eğer adetim gelirse doktorumdan hsg isteyeceğim. Herkes çok gerekli diyor. Sen ne düşünüyorsun?
Ben çektirdim bencede çektirilmeli ben kürtaj olduğun için belki yapışıklık olmuştur diye istedim hsgden sonra hamile kalan çok var

Kızlar merhaba bende çatlatma iğnemi bugün saat 10:00 da yaptım. İnşallah güzel sonuçlar alırız

Daha önce çatlama iğnesi olup adet gören arkadaşlar lütfen yardımcı olabilir misiniz ?
Canım iğneden sonra belli bir günü yok. Benim düzenli olan adetim vardı. İğneden sonra adetlerim hep bozuldu. 1 hafta geç oldum. 15 gün sonra adet oldum. Saçma sapan döngüye girdim.

X