Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yaptınız?

Senin ilk cocukmu olucak ablacim?
hayır canım, bir çocuğum var. sezaryen olmuştum, acaba yapışıklıkmı oldu,tüplerde tıkanmamı oldu diye düşünüyorum. doktora enson gittiğimde olmayacak galiba bu ay sonmu olsa diye konuştum ama o, yumurtalıkların ve hormonların durumu gayet iyi, olmaması için bir sebep yok dedi. aslında kendiliğinden olabilir ama zamana bırakmayalım dedi( yaştan dolayı) ama olmuyor işte.. belki de tıkanıklık var

klomen ve çatlatma iğnesinin birinci ayında 14.gun degerim 7 idi çok sevinmiştim fakat iki gün sonra 3 e düştü 18.gün adetim geldi. ikinci ay 14. gün 200 idi iki gün sonra 550 oldu sonra tekrar ölçtürmedik 15 gün sonra kese görmeye gittik iki kese gördük

Bi cocugun varmis tuplerde sorun olsa olamzdi bence kafana takma ikincidede bekliyosun bazen ablalarimdan biliyorum. Evet yasindan sikinti olabilir en iyisi doktoruna bahset tuplerle alakali bisey olabilirmi diye abla

He 2. Kullanisinda hamile kaldin anladim ikizmiymis peki canim simdi durumun ne

Ikizmiymis?

Bi cocugun varmis tuplerde sorun olsa olamzdi bence kafana takma ikincidede bekliyosun bazen ablalarimdan biliyorum. Evet yasindan sikinti olabilir en iyisi doktoruna bahset tuplerle alakali bisey olabilirmi diye abla
teşekkür ederim, ilaç başlandı yaklaşık 10 gün sonra kontrol var. sorayım bakalım ne diyecek. bende yaştan dolayı hayırlısı neyse o olsun diyorum ( çok istesemde)

hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin

teşekkür ederim, ilaç başlandı yaklaşık 10 gün sonra kontrol var. sorayım bakalım ne diyecek. bende yaştan dolayı hayırlısı neyse o olsun diyorum ( çok istesemde)
Klomen verdi degilmi sana ise yariyor Allahin izniyle sendede yarar insallah bekleyelim bakalim. Yaz buraya ama gelismeleri

Klomen verdi degilmi sana ise yariyor Allahin izniyle sendede yarar insallah bekleyelim bakalim. Yaz buraya ama gelismeleri
2 kez klomen kullandım, bu ay klomen değil, femara diye başka bir ilaç başladı. inşallah bu sefer tutar. hepimiz için hayırlısı olsun, inşallah bebek isteyen herkesin gönlüne göre olur. buradan hamile kalanları okuyunca umut oluyor, mutlu oluyorum. motivasyonum artıyor. inşallah bizde olumlu şeyler yazıp, umut veririz..

Insallah canim zaten oylede olmasi gerek moral cok onemli. Bizde 6 ay once cocuk istiyoruz dedik ha deyince ilk ay olucak saniyoruz bi gorsen nasil hayal kirikligi yasadik simdi hem umutluyum hemde tedbirli uzulmemek adina. Ama icimde rahtlik var bu ay insallah

inşallah hayırlısıyla olur bu ay. bende çocuk istemediğimiz dönemde bir kaç kez ertesi gün hapı kullanmıştım. dediğin gibi sanki ha deyince olacak çocuk. keşke kullanmasaymışım,

femara bende özellikle sağ kasıkta ciddi ağrı yaptı,sağ yumurtalık patyacak gibi hissediyorum. klomende hiç olmadı böyle şikayetlerim. acaba normalmi, bilemedim, korkuttu beni bu ağrılar

femara bende özellikle sağ kasıkta ciddi ağrı yaptı,sağ yumurtalık patyacak gibi hissediyorum. klomende hiç olmadı böyle şikayetlerim. acaba normalmi, bilemedim, korkuttu beni bu ağrılar
Canim ben kullanmadim ama klomen bu ay cok agri yapmisti doktorum ne guzel iste yumurtaliklarin hareketlenmeye baslmis dedi ondandir belki yani doktorlara gore agri iyiye isaret ama cok cok kotuysen yarin doktorunu ara soyle gulum

Canım bakamadım nezamndır.demiştim ya yasmin verdi doktor duzene girsin diye bitti ilac adet 3.gün bugn yariñ doktora gidicem bakalım ne dicek.sen ne yaptin durum ne
Bende yumurtalarim 2 taneydi ya en son kac kere kontrole gittim guzel gelismisti igne yapildi yine canim adetime 4 gun kaldi iste ama gene adet agrilari var yani kasigimda bicak saplaniyo gibi soldaydi saga gecti. Pek heveslenemiyorum o yuzden

Hayırlısı olsun canım insallah bebiş tutmuştur yerlesiyordur guzel dusunelim guzel olsun
Bende yarın kontrole gideceğim klomen bitti iğne vereceğini bakalım kaç tane kaç ml olmuş merak ediyorum

Hayırlısı olsun canım insallah bebiş tutmuştur yerlesiyordur guzel dusunelim guzel olsun
Bende yarın kontrole gideceğim klomen bitti iğne vereceğini bakalım kaç tane kaç ml olmuş merak ediyorum
Amin canim amin. Ama agrim cok artti adet agrisiyla ayni artik hic ihtimal vermiyorum her an olurum gibi geliyo akintimda cogaldi. Nerelerdesiniz hic yazmiyosunuz canim yarin insallah guzel haberler alirsin :)

Annemler geldi şehir dışından yatılı pek nete giremiyorum
Hayırlısı olsun bakalım daha adetine 3 gün var.
yarın yazarım dr dediklerini canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…