Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yaptınız?

Klomene baslamismiydin canim yoksa sali gunumu baslayacaksin dr onerirse
Klomene basladim adetin 5.gunu cuma gunu bitti ilac ben cuma gunu cok agrim vardi ondan gittim kasiklarimdan duramiyodum yumurtaliklarin hareketlenmeye yeni baslamis dedi ondanmis agrim sali gunu gel tekrar bakalim dedi

Anladım ilişki önderdimi veya igne yaptimi
Bu hafta çatlama olm
Yok canim iste onun icin sali gunu bakicak duruma gore catlatma ignesi vericek
Ben adetin 3 günü gittiğinde 5.gunu klomene başladım klomen biter bitmez kontrole gittim kendiliğinden çatlamış yumurta varmış üstüne çatlama iğnesi oldum o gün hemen ilişki dedi yanlis anlamadıysam senin klomen bitti ve aradan 4 gunmu gecti

Hayir canim daha cuma gunu bitti aksam sonuncuyu ictim. Zaten cuma gunu gitmistim kontrole daha yeni hareketlenme var yumurtaliklarinda sali gunu bakalim dedi sali gidecem bakicak

Hayir canim daha cuma gunu bitti aksam sonuncuyu ictim. Zaten cuma gunu gitmistim kontrole daha yeni hareketlenme var yumurtaliklarinda sali gunu bakalim dedi sali gidecem bakicak
Tamam anladım canım bu durumda sen 1 hafta benden öndesin ınşallah ilk senin güzel haberlerini alırız bu ay

Bugun doktora gittim guzel gelismis iki tane yumurtam var biri sagda biri solda. Solda olan boyut olarak daha iyiymis. Persembeye kadar bekliyelim biraz daha buyusun dedi persembe tekrar gidecegim. Sende ne var ne yok ?

Canım çok sevindim senin adına bende yarın gideceğim bakalım ne önerecek bu ay benim sag yumurtaligimda kist var ordakiler pek büyümüyor genelde...yarinn gideyimde haber veririm

Canım çok sevindim senin adına bende yarın gideceğim bakalım ne önerecek bu ay benim sag yumurtaligimda kist var ordakiler pek büyümüyor genelde...yarinn gideyimde haber veririm
Ver mutlaka canim yaz yarin banada kist genelde adetle gidiyor sende gitmedimi

Yok gitmedi doğum kontrol hapını bırakınca büyüdü hattâ 2 ay önce dr önerisiyle d.kontrol hapı kullandım ama aynı boyda degismedi
Seneler once bendede vardi bi ay kullandim diane35 ti sanirim dkontrol hapi onunla erismisti. Onceki ayda vardi adetimle gitti. Cokmu buyukmuski canim

Anladim canim bazilari hamile kalmaya engel degil diyorlar ama senin adetini duzensizlestiren omu acaba agrinda oluyor demi
Adetinde düzensizlik yok 1 2 gün geçer en fazla ama adet kanamam az gelir 4gunde biter bilemiyorum nasıl olur ama oğlum doğduğunda 7cmlik kistim vardı dr bi ilaç verdi ismini hatırlayamıyorum 1 ayda 3cm düşmüştü

Hangi sehirdeydin canim doktorunu degissene ya. Bak ben bu ay degistim kafam rahatladi inan cok fark var yani

3cm boyunda hapı bıraktığımda 2cmdi 8ay önce
Benim de öyleydi 4 -5 gün soğan suyu içtim doktor da farktti nasıl böyle küçüldü dedi 10 gün yapmak gerekiyor ama ben ancak içtim kontrolüm yakındı çok şükür bitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…