çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Çok pahalı lar izmitte bu kadar pahalı değildi Sincan merkezde değilim fatih teyim harikalarin orda nafiz korez i bilirsin onun karsisindayim
anladım canm bende nafiz körezin kadın doğum ve çocuk acilinin bulunduğu 12. caddenin ordayım :) hastanelerle ilgili yorumlar okduukça içim daralıyo snaırım ben buraya devam edicem yaa. çünkü hem tek gidiyorum genelde hastaneye kibu hastaneye tek vesaitle gidebiliyorum (eşim gelemiyo her seferinde) hem benm gittiğim doktorum amerikada yale üniversitesnde bile eğitim almış ne sorsam güzelce açıklıyo hiç aceleye getirmiyo muayeneleri. ben bi tek hastanenin sürekli değişen kurallarından ve ücretlerinden şikayetçiyim keşke özel muayehanesi olsa da oraya gitsem diyorum bazenn

Aynen bilmedigin bi yerde insan napcagini da bilemiyo bende böyle böyle koru da kalcam gibi ama bakalım butcene fazla dokunmuyosa devam et hiç değilse Dr un içine siniyomus

Aynen bilmedigin bi yerde insan napcagini da bilemiyo bende böyle böyle koru da kalcam gibi ama bakalım butcene fazla dokunmuyosa devam et hiç değilse Dr un içine siniyomus
evet suan muayene dokunmuyo ama testler başlayınca ve doğum ücretini öğrenince dokunucak gibi gelıyo. ekimde ikili taramaya gidicem o zaman doğum ücretini sorucam bakalım ne dicekler.

sen benden önce doğum yapıcaksın aklında kalırsa doğumdan snra tecrubelerini yazarsn hastaneyle ilgili :)

evet suan muayene dokunmuyo ama testler başlayınca ve doğum ücretini öğrenince dokunucak gibi gelıyo. ekimde ikili taramaya gidicem o zaman doğum ücretini sorucam bakalım ne dicekler.
Aynen doğum tek sefer de o dokunacak bana da bakalım zaman ne gostercek

Cumlemizinkini inş cinsiyet merakım hiç olmadı hem ilk bebeğim hem de başından beri riskliyim o yüzden Rabbim sağlıkla gelmeyi nasip etsin inş hepimize de
aynen canm önce sağlık tabi. bende sağlıklı doğsunda ne olursa olsun kız erkek fark etmez diyorum ama yıne de çok merak ediyorumm :) bu arada şimdi araştırıyorum da hastanelerin özel sağlık sigortalarıyla anlaşmaları varmış. ben kendi hastanem için iki yerden paket teklifi istedim şimdi sende bir bakın istersen senin hastanen için belki uygun indirimleri vardır.

Özel sağlık sigortası olması gerekiyo bende yok ama evet bizim grupta vardı sanki öyle indirimlerden yararlaniyorum diyen hayta biri vardı o da medicana ya gidiyodu sanki öyle hatırlıyorum

Özel sağlık sigortası olması gerekiyo bende yok ama evet bizim grupta vardı sanki öyle indirimlerden yararlaniyorum diyen hayta biri vardı o da medicana ya gidiyodu sanki öyle hatırlıyorum
hayır sigorta gerekmiyor bu dediğimde benm dediğim doğum paketi canım hamileyken hatta 36. haftada bile alabiliyorsun.

Hmm nerden napiyosun onu hiç bilgim yok
googleye hastanenin adını ve doğum paketi diye yaz. yada doğum paketleri de sayfalara girip ilini ve hastanenni seç. telefonunu ve mail adresini bırakıyosun onlar sana özel hazırlayıp yolluyolarmış. bekliyorum bende bakalım kaç lira dicekk

Hmm deniyim bakiyim nereye gonderdin sen

Ben de onu yazacaktım. Bende de oldu ishal. Test yapmadan sanırım 2-3 gün önceydi. Ama denk mi geldi, alakası var mı bilemiyorum doğrusu.

Kizlar merhaba evliligimizin 5.yilina girmis bulunmaktayiz evlendigimizden beri korunmadik diyebilirim ilk yıllar cok ustune dusmedik ama 2.yilin sonunda olmamasini anlayamadik doktora gittik ne esimde ne bende bariz herhangi bir sorun olmadigi beklememiz gerektigi soylendi biz 1 yil daha bekledik ama yine olmadi sonra asilamaya karar verdik emseyde asilama yaptirdik ama sonuc negatif sonra tupbebege karar verdik piyasadaki en iyi olan bahceciye gittik hem para hem zman kaybettik sonuc negatifti beni en cok dellendiren sorun olmadigi halde herturlu denenmemize ragmen gebe kalamamak 4aydan sonra ekimde arkadasim bi doktor tavsiye etti akif alkan suan onunla yumurta takibiyle devam ediyorum pazar günü catlatma ignemi oldum sabah 11de pazartesi 11de iliski önerdi sonrasindada hergun yapilabilir dedi ben işten izin aldim esimde ayni durumda evde degerlendirmeye calisiyoruz zoraki yapmak ne zor işmiş dun gece yarisi tuvalete kalktim midem oyle bir kaziniyoduki bide cok fena bulaniyodu bgnde kasiklarda batma ve ağrı var 18inde test yapmami soyledi ozmana kadar bekliycem bakalim herseyden once hayirlisini istiyorum tabi ama okadar yoruldumki aciklanamayan infertilite denilmesinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…