çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

İyi akşamlar herkese. Ben yeni üye oldum.4 aylık evliyim ve çocuk istiyorum hemen. Bende de pko var. Tedavi ye başlayacağım haftaya inşallah.sizde pko mu vardı. Çatlama iğnesi ne zaman vuruluyor. Bebek sahibi olan varmı acaba bu şekilde. Teşekkürler şimdiden

İyi akşamlar herkese. Ben yeni üye oldum.4 aylık evliyim ve çocuk istiyorum hemen. Bende de pko var. Tedavi ye başlayacağım haftaya inşallah.sizde pko mu vardı. Çatlama iğnesi ne zaman vuruluyor. Bebek sahibi olan varmı acaba bu şekilde. Teşekkürler şimdiden
Iyi akşamlar ...bende pko yok ..çatlama ignesi doktor yumurta takibi yapiyir belli bir büyüklüğe gelince yapıyor inşallah en kisa zamanda hamile kalirsin

Gunaydin iyi hafta diliyorum guzel mujdeler verriz insallah umutlar tukenmesin canlar...

Eger Emin sen günuden pazartesi gunu varsa bebis dusukte olsa cikar
Canim merhaba iki gun sonra gelmeyen regl gunum olur insallah atesim yuksek hic dusmedi bugunde olctum 36.9 atesim atesde belirtiler arasinda oldugunu soyluyorlar .sende varmi boyle ates yukselmesi ...

Kizlar nerdesiniz :KK43: agiz tadimda acimsi tad var anlamadim gebelikte olurmu acaba cevaplarinizi bekliyorum hadi hayirlisi :KK66:

Selam kızlar ben de bugun doktordaydim biri 22 biri 15 iki yumurta olmus yarin igne yapilcak tabi cok umutlanmamak lazim hadi hayirlisi hepimiz icin
Hayirlisi olsun canim bende cat igne yapilali 11. Gunumdeyim umarim bebisimlerimiz tutunur insallah

X